Збереження дисплеїв мобільних пристроїв гарантує захисне скло, яке виготовляється з різних матеріалів. Сенсорні екрани займають усю лицьову панель сучасного смартфона або планшета, а їхні розміри в останніх моделей тільки збільшуються. Будь-які механічні дії на них: падіння на тверду поверхню або контакт із дрібними та великими предметами часто призводять до пошкоджень.

Скло захисне є пластиною зі світлопроникного матеріалу, яку наклеюємо на екран планшета або телефона. Шар клею попередньо наноситися на внутрішню його поверхню по всій площі або по контуру. Покриття, що при цьому утворюється, не знижує чутливості сенсора до дотиків.

Каталог і види захисного скла для мобільних телефонів

Інтернет-магазин ROZETKA пропонує величезний асортимент аксесуарів для ґаджетів усіх типорозмірів, у продажу понад 140 тисяч моделей. У цьому розділі каталогу ви знайдете захисне скло для смартфонів, планшетів, GPS-навігаторів, електронних книг і цифрових фотокамер таких видів:

 • З рамкою. Призначені для мобільних пристроїв традиційної конструкції і виготовляються переважно з тонкого загартованого скла, твердість якого досягає 9H. Невелика товщина й висока якість використовуваного матеріалу виключають можливість спотворення зображень. При сильних ударних або деформувальних навантаженнях панель розтріскується, але не розпадається на частини. Тим самим дисплей охороняється від подряпин.
 • Без рамки. Повністю повторює дизайн лицьової панелі телефона або планшета та за правильного наклеювання повністю непомітний. У наявності є скло для мобільних пристроїв із заокругленими краями. Клейовий шар надійно фіксує на підготовленій поверхні прозору пластину, яка за потреби може бути демонтована без шкоди для девайса.

В наявності є скло для телефонів популярних моделей: Хуавей, Самсунг, Айфон і Редмен, а також для будь-яких інших. Каталог регулярно поповнюється аксесуарами для новинок, за потреби в ньому можна відшукати захисні покриття для раритетних пристроїв.

Властивості захисного скла

Призначення цього аксесуара — запобігання дисплея від будь-яких пошкоджень без зміни зовнішнього вигляду та збереженням функціональності. Захисне скло забезпечує максимальний рівень захисту екрана мобільного телефона, планшета або будь-якого іншого девайса та має такі властивості:

 • протиударні. Броньоване покриття в разі падіння з невеликої висоти запобігає появі тріщин і відколів лицьової панелі.
 • Глянсові,матові або ЗD. Захисна поверхня може мати різну фактуру, що забезпечується можливість індивідуального вибору.
 • Full Cover. Повноекранне скло з окантовкою, повністю збігається з передньою панеллю конкретної моделі мобільного пристрою.
 • З захистом від підглядання. Унікальна технологія антишпигун дає змогу приховати інформацію, що показується на екрані, від стороннього погляду.

Застосування захисного скла не тільки оберігає екран мобільного пристрою від пошкоджень, а і сприяє збереженню конфіденційності. На практиці давно доведена ефективність цих аксесуарів, які зводять до мінімуму ризик пошкоджень.

Переваги захисних покриттів для смартфонів

Екран мобільного телефона, планшета або GPS-навігатора один із найдорожчих елементів ґаджета. Вартість заміни модуля дисплея в деяких випадках може досягати половини вартості телефона. Водночас переклеювання пошкодженого захисного скла обійдеться порівняно недорого та це його перевага далеко не єдина:

 • Простота монтажу. Наклеїти скло можна і самостійно без застосування спеціального інструменту.
 • • Висока міцність. Прозора пластина має товщину від 0,1 до 0,33 мм і показник твердості не менше ніж 9Н.
 • Олеофобне й антивідблискове покриття. Охороняють лицьову поверхню смартфона від слідів пальців і дають змогу використовувати апарат на вулиці в сонячну погоду.

Захисне скло збільшує захищеність мобільних пристроїв від негативних впливів. Водночас їх наклейка ніяк не позначається на функціональності дисплейного модуля й зокрема на чутливості сенсора.

Вибір і придбання захисного скла

Аксесуар підбирається під конкретну модель смартфона або планшета, його форма та вирізи мають точно збігатися з пристроєм. Під час вибору скла потрібно враховувати такі аспекти:

 • Товщина та міцність. Уподобання зазвичай віддаються зразкам із максимальними показниками.
 • Кількість шарів. В ідеалі їх має бути п'ять: клеїльний, основний, антибліковий, захисний і олеофобний.
 • Фактура поверхні. Матова або глянсова вибирається відповідно до з особистих переваг.

Скористайтеся можливістю недорого купити захисне скло для свого смартфона або планшета онлайн на сайті ROZETKA. Заявки на придбання аксесуарів приймаються онлайн. Відгуки користувачів в описах товарів дають змогу об'єктивно оцінити споживчі властивості товару.

Поширені питання та відповіді

Захисне скло: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Захисне скло ArmorStandart Pro 3D для Apple iPhone 15 Pro Max Black (ARM68220) 479₴
Захисне скло ArmorStandart Pro 3D для Apple iPhone 15 Pro Black (ARM68219) 479₴
Захисне скло ArmorStandart Icon для Samsung Galaxy A55 5G (A556) Black (ARM74346) 329₴
Захисне скло ArmorStandart Glass.CR для Samsung Galaxy Tab A9+ Transparent (ARM70985) 359₴
Показати ще