Сток. До −70% на товари, що закінчуються
Пуховик зимовий короткий чоловічий Puma Outerwear Classics 68838269 L Honey Butter (4069157595216) - зображення 5
Пуховик зимовий короткий чоловічий Puma Outerwear Classics 68838269 L Honey Butter (4069157595216) - зображення 1
Пуховик зимовий короткий чоловічий Puma Outerwear Classics 68838269 L Honey Butter (4069157595216) - зображення 2
Пуховик зимовий короткий чоловічий Puma Outerwear Classics 68838269 L Honey Butter (4069157595216) - зображення 3
Пуховик зимовий короткий чоловічий Puma Outerwear Classics 68838269 L Honey Butter (4069157595216) - зображення 4
Пуховик зимовий короткий чоловічий Puma Outerwear Classics 68838269 L Honey Butter (4069157595216) - зображення 5
Пуховик зимовий короткий чоловічий Puma Outerwear Classics 68838269 L Honey Butter (4069157595216) - зображення 1
1/5

Пуховик зимовий короткий чоловічий Puma Outerwear Classics 68838269 L Honey Butter (4069157595216)

Код :  526185029
Країна реєстрації бренду
  • Німеччина

Товар закінчився

10 990

7 999

Колір: Жовтий

Розмір виробника: L

 

Усі товари бренду Puma

Гарантія. Повернення товару впродовж 30 днів. 
 
 

Опис

Зберігайте тепло в цьому пуховику Puma Outerwear Classics завдяки утеплювачу на качиному пуху і технології warmCELL. Високий капюшон, кишені на флісовій підкладці і водовідштовхувальна тканина забезпечать максимальний комфорт морозним ранком або вітряним вечором. Вільний крій, утеплені манжети і культовий логотип PUMA Cat — ось що робить цю модель ідеальною.

Деталі:

  • Верх: 100% перероблений поліестер
  • Наповнювач: 90% качиний пух, 10% качине перо
  • Водовідштовхувальний матеріал
  • warmCELL: дихаюча технологія для холодної погоди, яка утримує і зберігає тепло під час тренувань
  • Застібка-блискавка і високий комір
  • Бічні кишені на блискавці
  • Фірмові елементи Puma

Рекомендації по догляду:

  • Машинне прання в делікатному режимі при температурі 30°C
  • Не сушити в сушильній машині
  • Не відбілювати
  • Не піддавати хімічному чищенню

Характеристики

Серія
Розмір
Наповнювач
  • Пух + пір'я
Сезон
Особливості моделі
Колір
Довжина
Призначення
Склад
  • Матеріал верху: 100% перероблений поліестер; наповнювач: 90% качиний пух, 10% качине перо
Технології
  • WarmCELL
Країна-виробник товару
  • Китай
Країна реєстрації бренду
  • Німеччина
EAN
  • 4069157595216

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.2/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Ром Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: M. Колір: Чорний

    Не знаю, що люди в цих пуховиках робили, що у них пух з пір'ям ліз ))) У мене за чотири місяці, на відміну від тоненького пуховика від Jack Wolfskin нічого не вилізло. У -25 на "термуху" надягав тоненьку жилетку ця куртка. На -5 тільки "термуха" ця куртка. Не холодно взагалі. Дуже тепла. Єдине, що не сподобалось, так манжети. Не щільно прилягають. Але й не продувало через них. Для понтів вдягаю пуховик Jack Wolfskin, бо він красивий. Якщо потрібен захист від холоду, то вдягаю Puma.

  • Євгеній С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: S. Колір: Чорний
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідність фото

    Взяв такий чорний, ношу куртку зазвичай і під низ худі з утепленням навіть в ці останні морози і коли вітер був, ходив на вулиці мені норм було нічого не продувало. Мені подобається високий комірець , якщо вдягати капішон і повністю застібатись то на сніг вітер комфортно тепло. Матеріали всі перерроблені як зазначено на етикетці і пух і зовнішня тканина . Те що торчить пух, до цього теж були пуховики різних виробників як на мене для пуховика це звичне явище, але це скоріше дефекти виробництва сам по собі з середини він не вилазить. Те що задуває знизу в назві вказано що це короткий пуховик , він не буде вам по коліна і відповідно якщо нахилятись може задувати, я би радив вивчати розмірну сітку, зазвичай ношу розмір М , але взяв S і він якраз, і резинка знизу сильніше тримає то теж все прилягає супер і не задуває

    • Комфортне для температури до

      -20°C

    • Відповідність розмірній сітці

      Відповідає

  • Михайло Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: L. Колір: Чорний

    Якість жахлива. Пух лізе через шви і не тільки — буквально з усіх боків. Куртка дуже сильно продувається. Найбільше засмучує те, що пір’я постійно вилазить звідусіль.
    Ціна куртки — 2000 грн на ринку!
    Не рекомендую зовсім.

    Недоліки:
    Якість матеріалу просто жах. Як взагалі можливо таке продати за такі гроші при таких технологіях!?
Читати всі відгуки →