Вироби, як-от радіокеровані іграшки, щороку стають дедалі популярнішими. Ними граються не тільки діти, а й дорослі. Є навіть змагання, в яких учасники з'ясовують, хто швидший, керуючи машинками або літаками. Часто можна побачити такі товари на дитячих майданчиках, у парках. У небі літають літаки, по воді плавають кораблі, чого тільки не побачиш. Батьки, які не мали подібних іграшок у дитинстві, з захопленням спостерігають за цим, та й самі не проти погратися. Найголовніше, що такий товар здатний надовго зацікавити дитину, до того ж сучасні радіокеровані іграшки слугуватимуть гарним подарунком для чоловіків.

Різновиди керування

Виробники, які випускають подібні дитячі товари, не тільки зовні, але й всередині роблять їх різноманітними. Розрізняють такі різновиди керування:

  • Дистанційне керування. Такий різновид передбачає передавання сигналу від пульта керування безпосередньо до агрегату. Відбувається це за допомогою спеціального пульта, обладнаного безліччю кнопок. Наприклад, багато квадрокоптерів мають саме такий тип керування.
  • ІЧ-керування. Це інфрачервоне регулювання, воно ґрунтується на випромінюванні певного світла в діапазоні ІЧ. Воно нешкідливе, непомітне. За таким самим принципом працює пульт від кондиціонера, телевізора. Такі системи досить надійні. Багато машин керуються за таким принципом.
  • Радіокерування. Як і в першому варіанті, воно відбувається за наявності спеціального джойстика, який направляє, наприклад, вертоліт, регулює його швидкість. Воно є найдавнішим і найпоширенішим.

Якщо детально розібратися, то всі радіокеровані іграшки мають датчик. Це дає змогу власнику контролювати рух будь-якого транспортного засобу на великій відстані. Розміщений у руках пульт передає прямі сигнали всередину приймача, розміщеного у виробі. Його реле постачає сигнали до внутрішнього контура плати. Вся конструкція безпосередньо з'єднується з движком, а згодом енергія переміщається на колеса або інші деталі.

Головні переваги радіокерованих іграшок

Важливою перевагою є їхня багатофункціональність. Деякі недорогі моделі здатні виконувати декілька функцій. Це надає їм особливої родзинки й робить найбажанішим подарунком серед різних вікових категорій. Говорячи про користь, подібні радіокеровані іграшки не тільки урізноманітнюють дозвілля, а й допомагають у розвитку. Зазвичай цю функцію виконують дитячі вироби. Вони позитивно впливають на логічне мислення дитини. Це проявляється у навичках об'їжджати перешкоди, вмінні виконувати складні маневри. Утім, це не завадить навіть дорослим. 

Дорожчі варіанти надають пару пультів, тоді можна контролювати дії малюка, зберігши цілісність корпусу іграшки. Також це дасть змогу проводити більше часу разом із дитям, саме це дасть змогу йому відчувати себе впевнено й повноцінно розвиватися. Рідко в інтернеті знайдеш негативні відгуки про радіокеровані агрегати. Практично всі залишаються задоволені, не беручи до уваги вади деяких товарів.

Цікаво, що товари для хобі можуть бути максимально наближеними до справжньої техніки. Працюють від різних джерел, а деякі навіть мають бензинові двигуни. Найпростіші варіанти, зрозуміло, працюють за допомогою батарейок. Паливні типи іграшок протипоказані дітям маленького віку. Це той варіант, коли дорослий може відчути себе дитиною.

Поради щодо вибору

Перш ніж обрати радіокеровану іграшку, потрібно визначити, навіщо вона потрібна. Це може бути подарунок, для дівчаток, хлопчиків, чоловіків. Або іграшка для особистого користування, втім, не настільки важливо. Усі мають однакові характеристики, які заслуговують на увагу.

Передусім — середина. Як згадувалося раніше, іграшки на бензині небезпечні для дітей, тому підійде звичайна модель. Треба приділити увагу способу керування, всі вони схожі між собою, скрізь фігурує пульт, але тонкощі є. Про них краще розпитати продавця-консультанта. Обравши дорогий дорослий варіант, важливо уважно вивчити характеристики. Це потужність акумулятора, двигуна, об'єми коліс, матеріал виготовлення кузова.

Добираючи іграшки для дітей, потрібно обрати легко керовану машину. Варто уважно розглянути якість виготовлення іграшок. Дрібні деталі бажано уникати, є різновиди з їхньою мінімальною кількістю для маленьких.

Показати ще 60 товарів