Відгуки покупців про Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 14.60 Auto Animal RH9958WA

21 відгук Код:  358701876
  • Фесюра Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Придбанням задоволені. Звичайний, провідний, він не замінить, але як альтернатива- справляється на всі 100.
    Одного заряду вистачає на 2.5 прибирання квартири у 60 м2, при цьому третина це коври, які обробляються на турбо швидкості.

Переваги:
    Мобільний, зручний.
    Недоліки:
    Для дівчат буде важким.
  • Куриленко Тамара
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Замовляю вдруге цю модель, тільки цього разу вже в заміський будинок, в якому ми живемо весь весінньо-літній період. Я ним прибираю скрізь, в кухні, у спальні, у вітальні. Меблі чистити особливо зручно та ефективно, вся шерсть пса збирається миттєво і без пошкоджень оббивки.

• Олексій Дишкант
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже зручний у повсякденному прибиранні пилосос, особливо подобається ним прибирати під ліжком без додаткових зусиль, зігнув трубку і пилососиш.

• Євген Жукалюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Був у товариша в гостях і помітив у кутку новий пилосос, який він нещодавно придбав. Після того я зацікавився ним сам, попросив прибрати в машині і вже остаточно вирішив що мені такий теж потрібен. Сьогодні забрав його з пункту видачі і на радощах прибрав всю квартиру.

Переваги:
    Багато насадок, прибирає не тілки в хаті, а й в машині
    Недоліки:
    За таку ціну не може бути
  • Петро Новак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пилосос ідеальний! Легкий, працює без нарікань, батарея заряджається без проблем (Читав відгуки, що в когось батарея бракована). У мене працює ідеально, потужність відповідає. 150w було б замало. Дуже ергономічний, заряд тримає. Свою функцію виконує на 100%.

Переваги:
    Практичність, ергономічність
  • Тамара Воронцова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брала його для користування в приватному будинку, площа велика і потрібен постійно під рукою, залишилась задоволена хочу ще придбати для нього щітку для вологого прибирання, щоб не тягати мийний пилосос. Раджу до придбання.

Переваги:
    Легко користуватися
  • Олена Кравцова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користування таким пилососом мені більше сподобалось чим звичайним, він дуже маневровий  також можна його використовувати у трьох положеннях, все в одному. Навіть старша дитина почала прибирати вдома.

Переваги:
    Користування,  одне задоволення
    Недоліки:
    Навіть не шукала
  • Лариса Шатська
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже чудовий пилосос, брала його як основний, маю невелику площу так він мені саме те що потрібно для гарного та якісного прибирання. Потужність дуж гарна пилосошу навіть ліжко та усі м'які меблі. Дуже задоволена.

Переваги:
    Гарна потужність
  • Сергій Горобець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Змушений був повернути на наступний день після отримання.
    Почну з кінця.
    Позитивно вражений сервісом ROZETKA!
    Від моменту повернення товару в точку видачі, до повернення 100% коштів на карту пройшло менше доби.
    ROZETKA! Ви красунчики! Респект!
    Тепер про Rowenta X-Force Flex 14.60.
    Причина повернення – мертвий акумулятор. Ну що ж буває. Маю досвід роботи з подібними акумуляторами. І знаю, що «засинають» вони після тривалого переохолодження. Не люблять Літій-іонний акумулятори переохолодження. Тому, на мій погляд, продавцю необхідно переглянути умови зберігання та транспортування подібних приладів.
    Порада покупцям: перевірити стан акумулятора безпосередньо в точці видачі. Акумулятор має бути хоча б трохи заряджений. Повністю розряджений Li-ion акб – це прецедент до близької його заміни. А вартує він для цього пилососа 1/3 від вартості всього гаджета.
    Що стосується самого пилососа. Роботу його перевірити не зміг, звичайно. Але при зовнішньому огляді сподобалися якість пластику та зовнішній дизайн. Приємно лежить в руці та не важкий, як для чоловіка.
    Окремим пунктом хочу висловити своє обурення посібником користувача.
    ЖАХ!
    Я, звичайно, розумію, що ми боремося за екологію та бережемо папір. Але не до такого ж ступеня. Ідея з QR-кодовими посиланнями на посібнику в чотири листочки А5 – таке собі рішення. Тим паче, про акумулятор взагалі немає зрозумілого роз’яснення. У конкурентів (навмисно не вказую торгову марку) в цьому питанні набагато більше турботи про літніх людей, які в цей буремний час не завжди мають доступ не тільки до інтернету, а і деколи до електропостачання. Тому , до речі і беруть гаджети на акумуляторах. Саме з цієї причини на заміну не погодився, а обрав іншу торгову марку подібного пилососа.

Переваги:
    Приємний на дотик, та по відчуттях якісний матеріал виготовлення
    Недоліки:
    "мертвий" акумулятор

Доброго дня, Сергій.
      Нам важлива Ваша думка та зворотний зв'язок.
      Дійсно шкода, що сталась така неприємна ситуація.
      Ми рекомендуємо перевіряти товар одразу при отриманні.
      Універсальна інструкція розроблена згідно з європейським стандартом і розрахована на широке коло користувачів, проте ми вдячні за Ваші зауваження та обов'язково передамо їх відповідним фахівцям для подальшого вдосконалення сервісу.

• Ірина Волинець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пилосос круто тягне навіть з невисоких килимів, надовго вистачає заряду. Але він важкий, для літніх людей точно не підійде. Маю більш ранню версію, і в порівнянні це дуже відчутно. Від цього прям втомлюєшся тримати. Багато різних насадок, і більшістю користуєшся. Варто врахувати місце під них. Зручно, що велика насадка може стояти сама і не падати. Функція складування під кут 90 працює, але тяга стає слабкою. Пилозбірник великий, але по факту як тільки заповнюється нижня частина, це десь одна шоста, то треба вже чистити, бо тягне гірше. Ще приємно, що є додатковий фільтр.

Переваги:
    Батарея, потужний, насадки і додатковий фільтр
    Недоліки:
    Важкий
  • Світлана Старостенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Нормальный пылесос, имеем два кота в доме со своей функцией сбора шерсти по ламинату и ленолеуму справился не плохо, удобно без лишних шнуров и всяких трубок, но под низкими меблями не проходит основная насадка, приходится отодвигать или включать старый пылесос чтобы собрать шерсть и пыль, а так вполне нормальный на каждый день

Переваги:
    Удобный, всегда под рукой, занимает мало места
    Недоліки:
    Этих денег не стоит, для генеральной уборки не подходит, нужно более мощный

Доброго дня, Світлана.
      Дякуємо, що поділилися власним досвідом використання акумуляторного пилососа Rowenta X-Force Flex 14.60 Auto Animal RH9958WA.
      Варто розуміти, що акумуляторний пилосос, це перш за все це помічник до основного пилососа, тому рекомендувати його як повноцінну заміну ми не можемо. Деякі користувачі використовують дану модель як основний прилад для прибирання, але це індивідуально.
      Бажаємо Вам приємного користування.

• Дудчак Ирина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пилосос придбала місяць назад. Весь комплект , який був вказаний у даній моделі , все є. Пилосос дуже потужний , пилососити одне задоволення. Дякую Розетка за швидку доставку та гарний сервіс.

Переваги:
    Потужний
  • Марія Ковальова

Дуже вдала покупка
    Найкращій помічник в домі, завдяки великій кількості насадок та потужності прибирання стало зручним та комфортним, повністю замінив дротовий пилосос, прибирає від стелі до підлоги, справляється із пилом та шерстю хатніх тварин.

Переваги:
    Маневреність, компактність
  • Андрій Коваленко
    Продавець: Rozetka

Був вибір з декількох моделей, вирішили зупинитись на цьому. Максимально зручний та потужний. Ніколи не думали що акумуляторний пилосос може так добре прибирати. Дякуємо консультанту що порадив нам цю модель, реально стало набагато легше и швидше прибирати)))

Переваги:
    Легкий в використанні, потужний
  • Людмила Грамма
    Продавець: Rozetka

Отримала в подарунок навіть не очікувала такої потужності,користуюся 3 місяці,дуже задоволена,прекрасно прибирає навіть килим з високим ворсом,також дуже зручно прибирати під меблями завдяки складній трубці,рекомендую.

Переваги:
    Легкий,маневрений,потужний
    Недоліки:
    Не знайшла
  • Анастасия Примак
    Продавець: Rozetka

Пилосос по-справжньому потужний, зручний та функціональний
    Це не "електровіник" для локального прибирання, а повноцінна заміна основного дротовому пилососу.
    Прибирає дуже добра на всіх типів підлог, особливо здивувало як він прибрав наш килим, дуже багато сміття зібрав, дуже чисто після нього ! Користуємось їм щодня. Покупкою задоволена

Переваги:
    Потужний
  • Иван Головизнин
    Продавець: Rozetka

Придбав сьогодні,пилосос гарний, добре працює. Пропилесосив ковра і він чудово зібрав всю шерсть з нього а також пісок з коридору. Доречі цей пилосос став незамінним помічником. Акумулятора цілком вистачає щоб прибрати 3 кімнатну квартиру а заряджається всього 3 години.

Переваги:
    Потужний,маневрений та гарно виглядає
  • Катерина
    Продавець: Rozetka

Якщо хочете проблем на свою голову - придбайте цю річ. Ровента пробила дно клієнтського обслуговування. З таким непрофесійним і безвідповідальним брендом ще справу не мали. Пилосос зламався більше місяця тому, у сервісному центрі міста Рівне розвели руками і сказали чекати ремонту у серпні місяці, після гнівного відгуку швиденько сконтактували з чоловіком та запропонували відправити товар в "ІБС-Сервіс" м. Київ. Окей, ми погодилися і одночасно з відправкою написали листа, у якому просили надати пилосос аналогічної моделі з обмінного фонду під час періоду гарантійного обслуговування. Пилосос прийняли та запевнили, що ремонт буде здійснено ледь не миттєво, а тому аналогічний пилосос нам не знадобиться. А далі почалося саме цікаве...
    ЗУ "Про захист прав споживачів" встановлено 14-денний термін на безоплатне усунення недоліків товару, який сервісний центр, звичайно ж, прострочив, мотивуючи це тим, що у країні війна і даний строк подовжений ще на 3 місяці. Тільки от треба думати, кому по "вухам їздити". Звинувачувати русню у тому, що пилосос не ремонтується - такий собі варіант. Наразі всі в однакових умовах, тільки чомусь одні можуть виконувати свої обов'язки, а хтось перекладає власну відповідальність на всіх кого завгодно. Після телефонної розмови вибачалися та визнали, що така норма відсутня, а відмова нічим не виправдана. Було купа ще відмазок, типу "ви слухавку не піднімаєте" і т.д. Так от, виходячи з усього цього, виникає питання щодо професіоналізму, який відсутній від слова ЗОВСІМ. На прохання повернути кошти та сплатити неустойку за невиконання зобов'язання, повний ігнор. Вирішувати цю проблему в судовому порядку? Питання часу.
    Якщо ще хтось зі споживачів має бажання купити аналогічний товар, раджу 100 разів подумати, бо раптом станеться аналогічна ситуація, то на Вас чекатиме суцільний головний біль.
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Переваги:
    Відсутні
    Недоліки:
    Невиправдано дорогий, ненадійний, неякісний

Доброго дня, Катерина.
      Дякуємо за зворотний зв’язок.
      Нам дуже шкода, що Вам довелося зіткнутися з необхідністю звернення до авторизованого сервісного центру. Ми хотіли б розібратися, чому виникла така ситуація.
      У зв'язку із воєнним станом на всій території України, наразі виконання статей Законодавства України у встановлений термін ускладнене, тому даний момент було узгоджено Торгово-Промисловою палатою України.
      Строк гарантійного обслуговування на прилад буде подовжено на весь термін його перебування у ремонті.
      Зі свого боку ми робимо усе можливе, щоб якомога швидше налагодити організацію логістики та постачання деталей, необхідних  для ремонту до сервісного центру.
      Дозвольте, будь ласка, уточнити номер Вашого звернення.
      Ми з'ясуємо всі обставини та обов'язково повернемося з відповіддю.

Продавець: Rozetka

Так як і очікувалося пилосос ніхто не відремонтував. За 2 місяці експлуатації 1 місяць в ремонті. Сервіс центр вже теж розводить руками мовляв запчастин не має. Обміну чи заміни товару теж немає. У регламентовані строки не справились. Надаремно викинув кошти. Ровента і тефаль - це дно сервісних можливостей.

Переваги:
    Дизайн
    Недоліки:
    Ненадійний

Дякуємо за питання.
      Перепрошуємо за затримку з відповіддю. На жаль, з технічних причин не було можливості вчасно відповісти Вам.
      Нам дуже шкода, що Вам довелося зіткнутися з необхідністю звернення до сервісного центру. Ми хотіли б розібратися, чому виникла така ситуація.
      Дозвольте, будь ласка, уточнити, до якого авторизованого сервісного центру Ви зверталися? Також просимо надати номер звернення та Ваше місто.
      Ми з'ясуємо всі обставини та обов'язково повернемося з відповіддю. Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви якомога скоріше могли користуватися Вашим акумуляторним пилососом.

Продавець: Rozetka

Зломався за 10 прибирань. Добре, що є старий самсунг на дроті. Це жах! Пообіцяли відремонтувати за півроку. Деталей немає до них. Не раджу купувати цей товар

Переваги:
    Недоліки:
    Немає якісного гарантійного обслуговування

Доброго дня, Василь.
      Нам шкода, що виникла така неприємна ситуація.
      Підкажіть, будь ласка, до якого сервісного центру Ви зверталися та вкажіть номер звернення та місто, для того, щоб ми могли уточнити ситуацію та отримати висновки кваліфікованих майстрів сервісного центру, перед тим як робити висновки й надавати будь-які рекомендації.

• Василь Бондарчук

Шановні представники Ровента! Звертався я в сервісний центр Рівного, 16.01-17.01(довозив роздрукований чек)! Про яку дефектовку і аналіз поломки можна говорити, якщо в мене навіть не забрали блок управління(головку) . Сказали, що це типова помилка і я 5 в черзі з листопада. Таку ж інформацію озвучили у callцентрі!

Доброго дня, Василь.
      Дякуємо за зворотний зв'язок.
      Зверніться, будь ласка, до чату на офіційному сайті бренду, наші колеги скоординують Вас щодо подальших дій.

• Наталья Коваленко
    Продавець: Rozetka

Придбала такий пилосос бо з відключеннями світла звичайним немає можливості прибирати. Полосос гарний,потужний,маневрений та зручний. Акумулятора вистачає на 75хв на маленькому режимі і 11 на турбо. Якщо авто режим то приблизно 40хв. В моєму випадку це два прибирання квартири в 50кв і заряду ще трохи вистачає. Акумулятор легко знімається,заряджаю його окремо без станції,мені так зручніше бо пилосос зберігається в шафі. Заряджається,повністю розряджений акумулятор, повністю десь трохи більше ніж 2 години. Дуже порадував авто режим,пилосос сам підлаштовується під тип покриття. Турбо щітка то окрема тема) Зазвичай прибирання килиму від шерсті кота в мене займало багато часу,а з цим пилососом 5хв на турборежимі. В наборі гарні насадки які я вже всі проексперементувала. Окремо купила миючу насадку з двома мопами в наборі. Якщо немає сильного забруднення то дуже зручно пилососити та мити підлогу одночасно. А ще зручно що є можливість прибирати лише ручним блоком.
    Для мене тепер прибирання це тільки задоволення.

Переваги:
    Акумулятор,насадки.