- AI аналіз відгуків400 відгуків: позитивний (приблизно 82%), нейтральний (близько 10%), негативний (близько 8%)Виберіть, щоб дізнатися більше
- Алексей Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Гудит, работает, сосет. Больше от него ничего и не требовалось.
Был бы у меня раньше такой пылесос, я бы может и не женился вообще.
Покупкой доволен.- Переваги:
- Всасывает
- Недоліки:
- Не заметил
- Юлиана Ш***Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Мы купили этот пылесос в 2016 году, в декабре. И могу сказать, что пылесос просто супер. Сколько ему пришлось пережить у нас, но он работает как стойкий оловянный солдатик.
Что нравится:
1) Что он экономный. Мы много пылесосим, у нас три квартиры, что сдаем посуточно, работы ему хоть отбавляй. Электричества потребляет мало.
2)Тянет зямечательно. высасывает с ковра каждую пылинку, будь то шерсть кота иди мука, все на раз. Я даже не ожидала. Щетка просто прилипает к ковру. Раз рассыпали дети муку по ковру, думала, все капец, нет, так интересно, раз провел, и у тебя абсолютно чистая дорожка за щеткой.
3)Удобно снимать и мыть колбу.
4) Он маленький, удобно переносить.
5) Как не тягай его за шланги, ничего нигде не отстегивается, едет за тобой как миленький.
6) Труба легко выдвижная.
Из неудобств, если очень сильно нужно придираться:
1) Нужно мыть фильтра. Я понимаю, что их нужно мыть во всех пылесосах, но тааак не хочется это делать.
2) Колбу нужно первый раз ставить правильно, и проверить как она зафиксировалась, чтоб на себя не могли потянуть. У меня дочка раз не правильно поставила, пришлось мыть фильтра. Этот пункт не для всех, а для некоторых особо одаренных. Поставил, защелкнул, потянул на себя, не тянется, значит норм. Ну это на разок привычки.
Да все в прочем. Это и не недостатки, так наши личные придирки, мы ж народ такой, нужно ж хоть строчку, но написать из минусов.
Пылесос классный! Однозначно рекомендую.- Переваги:
- Удобный, тихий, экономный и супер-пупер пылесос
- Недоліки:
- нет
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Зробив огляд даного товару з описом усіх ПЛЮСІВ та МІНУСІВ даної моделі.
- Переваги:
- Легкий, потужний, маневрений
- Недоліки:
- З часом перестала легко складатись трубка-телескоп
Представник брендуДоброго дня, Олександр.
Дякуємо за відгук та зворотний зв'язок.
Можемо Вас запевнити, що всі матеріали, які використовуються у виготовленні нашої побутової техніки, проходять безліч міжнародних перевірок і мають високий рівень якості.
Іноді труба може бути неналежним чином закріплена або зафіксована на місці. Переконайтеся, будь ласка, що Ви надійно закріпили її, дотримуючись інструкцій виробника.
Пил, волосся та сміття можуть, перешкоджати надійному з'єднанню. Рекомендовано регулярно чистить роз'єми трубок і сам пилосос, щоб забезпечити належне з'єднання.
При інтенсивній експлуатації завжди є ризик передчасного виходу з ладу аксесуарів.
Для придбання запчастин радимо Вам звернутися до авторизованого сервісного центру.
У зв'язку з воєнним станом, радимо попередньо зателефонувати до сервісних центрів та з’ясувати графік роботи перед візитом.
Адреси та контакти авторизованих сервісних центрів бренду Tefal можна переглянути за наступним посиланням: посилання
Також уточнити контакти актуальних сервісних центрів у Вашому регіоні можна зателефонувавши на гарячу лінію, що зазначена в технічній документації до приладу.
Також уточнити контакти актуальних сервісних центрів у Вашому регіоні можна зателефонувавши на гарячу лінію, що зазначена в технічній документації до приладу.
- НаталіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Нарешті змогли позбирати волосся з гладких килимів цим пилесосом - виявилося, його там було огого. Тож вдячні попереднім відгукам про шерсть тварин. Помірно шумний, дійсно, потужний, легко очищується. Радимо до покупки
- КонстантинВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Искал фирменный, недорогой и современный пылесос - взамен старого Самсунг 1600 Вт (с мешком). Выбирал и по отзывам. Заказал в Розетке 25го- приехало 26го (очень быстро). Пылесос был запакован в оригинальную коробку. Дополнительно был набор фильтров (по акции- в подарок). Собирается легко и понятно. При включении был очень удивлен его мощностью в всасывания- ковры отменно пропылесосил, контейнер сразу оказался с крупным мусором. Контейнер снимается легко, крышка имеет два положения (в ней стоит ещё фильтр, он может мыться- нарисован "краник"). На этом фильтре после первого раза был уже небольшой налет пыли. 2й фильтр стоит перед самим двигателем - оказался визуально чистым. То-есть все моется и чистится относительно легко. Основная щётка имеет два положения, второе - высовывается щетина, именно в таком положении я пылесошу ламинат (ничего не царапается, не вижу смысла покупать отдельно щётку для ламината). В ручке есть круглая щётка, очень удобно! Особенно у кого есть авто. Кому-то она не нравится, типа не снимается для мыться. А мне нравится, моется она при желании совместно с шлангом- который снимается. Пылесос работает тихо, без риска или гула. Мощность регулируется на ручке ползающей крышкой (она имеет как бы разные положения с полу- фиксацией). Выглядит современно. Брал для квартиры с коврами и ламинатом для авто. Шнур длинный сечением 0.75 мм (чего достаточно, провод не нагревается при работе). При первичном включении был небольшой запах пластика (или чего-то специфического). Личное мнение - отличный пылесос за адекватную цену.
- Переваги:
- Именитый бренд, современный дизайн, мощность отличная для ковров/авто, достаточное количество насадок, простота чистки контейнера, недорогие фильтры (возможность их мытья и повторного использования).
- Недоліки:
- За такие деньги недостатков нет.
- Алена К***Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Мы купили этот милый небольшой пылесосик полгода назад — смело заявляю, что он классный! )) Маленький, юркий, хорошо сделан, очень мощный (всегда открываю клапан на ручке, иначе малыш грозится поднять линолеум).
— Специально выбирала с телескопической трубкой, чтобы можно было ее легко складывать — как и задумывалось, пылесос живет под кроватью, он очень компактно там размещается.
— Лично мне на рост 1.77 см немнооожечко не хватает высоты ручки, но это субъективно. Да и уборка быстрая, поэтому спина не успевает устать.
— Очень нравится, что на корпусе есть углубление, в которое вставляется щетка с телескопической трубой — так она не падает, когда нужно сделать перерыв — мне удобно.
— Легко работать с колбой: легко отсоединить/присоединить, хорошо и быстро вытряхивается мусор, хотя нужно быть аккуратным, когда достаешь внутреннюю круглую часть — от нее пару кусочков спрессованной пыли могут выпасть на пол. Зато волосы, которые наматывается вокруг этой круглой части, ОЧЕНЬ легко снимаются и их не надо отдирать всеми правдами и неправдами — с моими длинными волосами это очень актуально. Кстати, колба классно и быстро моется, фильтр на ней — тоже.
— Хорошая цена! Я вообще собиралась купить такой же небольшой пылесос от Bosch, но консультант меня отговорил, т.к. в этой Rowenta более удобная колба. Очень рада покупке, каждый раз проводить уборку удобно и легко =)
Я очень довольна пылесосом и смело могу его рекомендовать! У нас однокомнатная квартира без ковров, животных тоже нет. Пылесошу 1-2 раза в неделю и я вам скажу, что из моих волос и пыли в колбе собираются ТАКИЕ ВАЛУНЫ, что и не подумал бы. Очень люблю технологию циклон — она для меня намного лучше мешков и, тем более, волокиты с моющими пылесосами (ехь!). Покупайте — отличный помощник =) - Елизавета А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Советую этот пылесос. Очень лёгкий, хорошо собирает мусор, удобно, что можно мыть контейнер. Но, если у вас плохо застелен линолеум, пылесос его просто засосет вместе с котом, хомяком и всем , что есть на полу.Пришлось на минимум включать его, чтоб не вырвал в квартире окончательно весь линолеум.
- Переваги:
- Удобно мыть контейнер, хорошо собирает весь мусор.
- Недоліки:
- Всасывает всё, кота советую закрывать в другой комнате при уборке))))
- Александр А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Это не пылесос, это ураган, торнадо!!!! Он реально отделяет линолеум от пола!! Однозначно рекомендую к покупке!!!
- Переваги:
- Тихий, мощный, компактный!!!
- Александр В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
- ОксанаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Коли читала відгуки - не вірила, купила - переконалася, що дуже потужний. Відмінний пилосос.
- Переваги:
- Легкий, маневрений, потужний.
- Недоліки:
- -
Представник брендуДоброго дня, Оксана.Дякуємо за відгук.
Низька оцінка поставлена випадково, чи у Вас є якість нюанси по використанні приладу ?- Струсевич О***
Так, помилково, якщо можна добавити всі зірочки. Дякую.
- Оксана Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пылесос супер! Очень довольна покупкой . Легкий, мощный. Рекомендую !
- Переваги:
- Легкий
Легко чиститься Мощный - Недоліки:
- Нет
- Ганна О***Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Користуємося вже більше року, тягне і досі як звір. У нас є киця, яка постійно линяє, тому шерсть по всій оселі, особливо на диванах і килимі. Прибирання для нас не є проблемою з цим пилососом, він швидко і легко всмоктує все сміття з підлоги. Контейнер достатньо вмісткий, не забивається, завдяки його прозорості видно наскільки він заповнився. Викинули сміття, помили контейнер і порядок. Все зручно, легко і просто. Також важливим елементом є енергозберігаючий мотор, він навіть кіловату не намотує за годину. Що стосується комплектації, то трьох насадок нам зповна вистачає. Хороший пилосос і ціна нормальна.
- Переваги:
- Добре тягне, економний мотор, вмісткий контейнер
- Недоліки:
- Не знайшли
- Оксана Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пилосос перевершив мої очікування.Не знаю як надалі,але пилососила вже 2 рази,то тягне навіть дуже добре.Рекомендую
- Переваги:
- Добре тягне,легкий в використанні,має гарний вигляд,є різні насадки та 24 місяці гарантії
- Недоліки:
- Доки що не знайшла
- Віктор Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Вдруге купив пилосос від Ровенти, сподобалась акційна ціна, зі своїми функціями справляється непогано, але треба регулярно, за 2-3 рази, промивати фільтра в стакані, бо не буде тягнути повітря, як слід. Зауваження до металевої трубки та шланга - здешевили їх, порівняно з минулим, в руках трохи непевно тримати, боїшся зігнути чи поламати кріплення при нажимі. Вцілому, непогане і досить ефективне прибирання
- Переваги:
- потужний пилосос, непоганий вибір в своєму класі
- Недоліки:
- не дуже міцні трубки та шланг, як на мене
Представник брендуДоброго дня, Віктор.
Дякуємо за покупку та зворотний зв'язок.
Можемо Вас запевнити, що всі матеріали, які використовуються у виготовленні нашої продукції, проходять безліч міжнародних перевірок і мають високий рівень якості.
Бажаємо приємного користування.
- Марія З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Це супер-пилосос. Чесно кажучи, це найпотужніший пилосос у моєму житті. І я щиро здивована як така козявка маленька може бути настільки потужною.
Він легкий, його зовсім не важко переносити, навіть, на другий поверх. Верткий - на колесиках по плитці просто літає. Потужний - до плитки аж присмоктується. Компактний - не займає багато місця. А ще симпатичний. ))
Також мені подобається, що він без мішка. Контейнер - це зручно. Ну і щіточка для прибирання щілин - то любов. )) Вона вмонтована прямо на трубу і коли знімаєте нижню трубу, то щіточку просто опускаєте вниз і пилососите кути та інші важкодоступні місця.
Пилососом задоволена на 200 %, просто в захваті. І замовила такий самий мамі, не втрималась. ))- Переваги:
- Потужний, легкий, гарний.
- Недоліки:
- Немає.
- YuriyВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Сосет шо дурной, отличный гаджет
- Переваги:
- Качество, сила тяги
- Недоліки:
- Пока не заметил, посмотрим насколько будет надежным
- Виталий И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пылесос купил весной этого года. Каждый раз когда выбираю бытовую технику, к выбору подхожу максимально тщательно! Мои походы в шоурумы магазинов электроники только для одной цели - оценить качество сборки и внешний вид (как выяснилось, для некоторых это не мало важно), ну а про товар я УЖЕ осведомлен от А до Я в том числе и о парочке моделей конкурирующих брендов.
Так было и с Rowenta Compact Power Cyclonic RO3731EA. Я прекрасно понимал особенности пылесосов без мешка, полностью разобрался в типах фильтров и на случай замены через года службы - стоимости их замены. Долго выбирал между ним и похожей моделью от BOSH, но ниже я описал что для меня стало ключевым фактором в выборе...
- мотор хороший (соотношение мощности и уровня шума порадовало) + производитель заявляет об экономичности
- тянет отлично, справляется с поставленной задачей как на коврах, так и плитке, ламинате (в данной комплектации ни разу не нуждался в каких-либо доп. щетках)
- простота в очистке контейнера
- габариты и вес
Достойный выбор! Однозначно рекомендую!- Переваги:
- Мощный, экономичный и при этом тихий мотор! На конце телескопической трубы насадка трансформер для доступа в труднодоступные места!
- Недоліки:
- Колесики не прорезинены, но это уже другой ценовой диапазон.
- Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Легкий пылесос, мощный. Что еще нужно для использования подобной техники? Всё на уровне.
- Переваги:
- Мощный, не высокая стоимость, без мешка.
- Недоліки:
- Тяжело снимать щетки, не самый продуманный узел.
- ОленкаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Це найкращий пилосос з цієї цінової політики. Він дійсно виконує свої функції. Регулювання потужності на ручці дуже зручно під час прибирання. Також чашу дуже зручно очищати. Бо є такі пилососи ,що поки розбереш чашу щоб викинути сміття, то забудеш як зібрати. А тут все дуже зручно
- Павло С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Точно такий же був, поки не згоріли ламелі котушки мотора. Але: пережив два ремонти і пилові роботи і 4 роки штатного режиму, тому прийнято рішення взяти точно такий же.
- РоманВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пилососом задоволений.
Дуже класний пилосос.
Потужний, тягне як аналогічні пилососи інших виробників десь на 2000 Вт, а бере лише 750 Вт.
Красивий дизайн, миючий фільтр.
Цей придбав вже четвертий пилосос Rowenta, всі працюють (попередні два працюють вже багато років у рідних, третьому приблизно 2,5 місяці).
Рекомендую.- Переваги:
- Потужний, не дорогий, красивий, енергоефективний.
- Недоліки:
- поки немає
- Иван Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Працює відмінно дуже легкий і зручний
- Переваги:
- Ціна якість
- Недоліки:
- Немає
- Людмила К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пилосос придбала нещодавно, але вже встигли поприбирати. З переваг можна відзначити, що він невеликий, легкий та маневровий, дуже гарна сила всмоктування, але при цьому невелика енерговитратність. Має достатню кількість насадок та довгий шнур. Недолік, як для мене, не звикла до колби, але можна пристосуватись. Загальне враження, після недовгого використання, мені сподобався.
- Переваги:
- Тягне як скаженний.
- Недоліки:
- Користуюсь ним ще не так багато часу, але якщо виникнуть обов'язково напишу .
- Виктория Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Маленький і реально крутий , висмокчує все, в мене коти та собака , з шерстю справився на ура , потужний і красивий , це вдала покупка
- Переваги:
- Гарно працює , мало шуму , тихий
- Недоліки:
- Немає
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
За такі гроші я не можу очікувати більшого. Як на мене в нього найпотужніше смоктування серед побутових пилососів якими мені доводилось користуватись. Тяга настільки потужна, що складно пересувати насадку по ліноліуму. Навіть при повністю відкритому отворі тяга скажена. Тому якщо ви шукаєте потужний пилесос, то це він. При цьому він споживає в три рази менше електрики ніж класичний пилисос. Тому не дивуйтесь, коли побачити тонкий шнур. Легко чиститься - майже не доводиться бруднити руки. Різьбова фіксація шланга до корпуса: це надійне і зручне рішення навідміну від защолок які відламуються з часом. Ручка, за яку тримаєш шланг для мене незручна. Основна насадка недодумана: навіть при відкритому отворі щоб зменшити тягу, погано ковзає по ліноліуму і треться пластиком. Я мабуть куплю окрему насадку замість цієї. Але все одно ставлю 5 зірок, бо пилосос виконує свою функцію на 100%.
- Переваги:
- Потужна тяга. Легко чистити. Не забивається швидко фільтр. Наявність HEPA. Компактний, не важкий. Вбудована насадка-щіточка на ручці: часто виручає.
- Недоліки:
- Основна насадка мені здається не допрацьованою - треться пластиком об підлогу. Осодисто для мене незручна закруглена ручка для тримання рукою трубки під час прибирання. Пилосос видуває гаряче повітря вперед, прям у спину під час прибирання.
Представник брендуДоброго дня, Андрій.
Дякуємо Вам за відгук та зворотний зв’язок.
Щодо описаної ситуації з основною щіткою, вона аеродинамічна. Шляхом оптимізації повітряних потоків на самій щітці, де основне сміття йде по центральному потоку, а невелике захоплюється з боків, досягається максимально щільне зіткнення з поверхнею. Сміття не утворює вихор, а йде по прямому потоку в колбу. Це дозволяє зібрати максимум бруду і пилу за один прохід. При правильно вибраному куті та положенні щодо поверхні, за допомогою перемикача, щітка не дряпає підлогу, оскільки зроблена зі спеціалізованого пластику і пройшла тести на різних типах поверхні. В такому випадку щітка буде плавно ковзати по підлозі.
Сучасна технологія видування повітря вперед-угору дозволяє уникати підійманню пилу з поверхні підлоги під час прибирання.
Бажаємо приємного користування.
- Марина Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Купляла,завдяки відгукам.Супер,в порівнянні з Томас(ом),яким тепер будемо користуватися для миття-маленький,потужніший,практичніший в використанні..З нашим собакою,який кожен день щось" нагризає"-саме те.Дякую людям,які залишають достовірні відгуки.
- Переваги:
- Маленький,потужний.
- Недоліки:
- Поки не знайшли.
- Иван И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Отличный вариант для дома за недорого! Покупал лет 6 назад, за этот период вышел из строя механизм телескопа на трубе, но она и так всегда на всю длину открыта, это не проблема. отломалось колесико на основной щётке и один раз, пару лет назад Фильтра менял комплектом. Сейчас купил его маме на подарок. Интересно, насколько лучше чем этот более дорогие его аналоги данной торговой марки?)
- Переваги:
- Качественный, прост в эксплуатации, безпроблемный.
- Недоліки:
- Телескопическая труба не оч надёжная.
- ВладимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Легко разбирается, чистится и собирается. Единственный момент: колбу с циклоном в пылесос нужно устанавливать правильно, чтобы не было никакого люфта. Иначе появляется свист из-за неполного прилегания выходного отверстия (и пыль частично летит мимо фильтра).
- Переваги:
- Легкий, очень мощный, отличный вариант для 1-2 комнатных квартир.
- Недоліки:
- Практически нет
- Гончаров А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пылесосил всего раз. Сомневался в его мощности (всего 700 Вт). По опыту у меня был пылесос до этого 2300 Вт. Думал, что сосать будет гораздо слабее. Но он, кажется, даже мощнее всасывает.
- Переваги:
- Выдувает воздух вверх, а не назад (как обычно в пылесосах), так что не поднимает пыль с пола позади себя
- КристинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пылесосом очень довольна! Претензий пока нет. Очень мощный, аж ковёр поднимает))
Порадовала ещё быстрая доставка.- Переваги:
- Мощный, качественный, удобный.
- Недоліки:
- Забыли положили чек!!! Ну и нет печати на гарантийном талоне.
- Виктор Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пылесос сосет сильно, пыли много даже с 1 м.кв.
Пока доволен - Алина О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пылесос выбирала по отзывам. Он оказался супер мощным!!! Я такого не ошидала! Рекомендую на все 100%!
- Переваги:
- Супер мощность
- Недоліки:
- Нет
- KaterynaВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Покупайте ! Не пожалеете) Купила два года назад . Использую часто , 2 а то и 3 раза в неделю ( две кошки в доме ) Раз в неделю разбираю , мою : фильтры , пылесборник и шланг . Пылесос отличный, мощный . 20- 30 минут уходит на всю квартиру.
- Радмил Б***Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Купили очень довольны покупкой.Тихо работает и при этом собирает весь мусор как бешеный.Легко чистится.
- Ирина К***Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Купили этот пылесос ещё летом 2017 года. Мы и сейчас им убираем квартиру. Нравится очень что он хорошо всасывает даже спустя 2,5 года, иногда даже бывает трудно оторвать щётку от пола, для этого предусмотрена возможность регулировки всасывания на ручке. Корпус сделан качественно, контейнер из прочного пластика, тоже самое могу сказать о фиксации шланга, все детали целы и невредимы. Убираем без проблем как на коврах, так и на полу из линолеума.
- Переваги:
- Качественно убирает, надёжный
- Недоліки:
- Нет
- Іра Ю***Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій з чорним
Пользуюсь уже шестой месяц,заказали на Розетке,пылесос классный все устраивало,но в последнее время стал появляться какой-то писк.Скажите пожалуста может нужно поменять фильтра?
- Переваги:
- Тихий,удобный,мощный.
- Недоліки:
- Начал пищать

