Відгуки покупців про Генератор бензиновий RZTK G 3500

364 відгуки Код:  250474846
  • Юлія Мелецька
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отличный генератор. Очень довольна покупкой. Выручает при отключении электроэнергии.

Переваги:
    Цена, габариты, достаточно тихий.
  • Сергій.
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Після п'ятигодинної обкатки на бензині,з невеликим навантаженням,встановив газовий карб і вже далі на ньому.Запускається на газу (пропан) на відкритій заслінці і стабільно з третього смику.На бензині,як і в стоковому стані,з першого.Відрегулював клапана,відстроїв частоту,бо на "заводських" налаштуваннях микрохвильовка на кухні майже не запускалася.Тестував ваттметром та різноманітним інструментом на навантаження,яке може витримати прилад.Всі ті тести з болгарками,пилками та іншим-взагалі не показник,та як болгарка на 1кВт без навантаження бере ватт 350-400.Найоб'єктивніші показники вдалося отримати на двох фенах.На них можливе ступінчасте регулювання потужності і наочно зрозумілі можливості генератора.Що ми маємо (на пропані):2.6кВт витягує без питань,2.7-2.75 важкувато,на 2.85 спрацьовує захист.Впринципі,так і повинно бути,враховуючи параметри встановленого автоматичного вимикача.Резюмую-для моїх цілей (забезпечення побутових потреб двокімнатної квартири)цього генератора цілком достатньо,а враховуючи його ціну,то це просто подарунок.

Переваги:
    Ціна,доволі приємна якість збірки,непогані робочі показники.
    Недоліки:
    Поки що немає.
    • Сергій Ковтун

Підкажіть будь ласка який карбюратор для газу брали?

• Сергій Шерстюк

Брав також на "Розетці".Продавець VG-PARTS.Для двигунів 168/170

• Юрій Гордіяш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив майже рік тому. За весь час виручав декілька разів. Перший запуск зробив згідно інструкції,далі користуюся без проблем,всю домашню електрику тягне без проблем, тільки перед користуванням відключаю бойлер. Стаціонарно встановив у гаражі,вихлоп вивів на вулицю, як на мене,гирчить не дуже.

Переваги:
    Є електрика в будинку)))
    Недоліки:
    Поки що не вилізли
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Для постійного використання потребує звукоізоляційного ящика або хатинку. З глибинним насосом 1.1 кВт працює нормально (лайфхак: пристрій плавного пуску для насосів та асінхронних двигунів). З спліт- кондиціонером та холодильником також поацює. За допомогою реле пріоритету можна всю сучасну хату живити.

Переваги:
    Запустився зразу(за інструкцією). Відповідає очікуванню.
    Недоліки:
    Потребує власного ізольованого житла
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Придбаний для заміського будинку. Запустився зразу (все згідно інструкції). Глибинний насос Водолій 1.1 кВт (насосна станція) , холодильник, та навіть маленький бойлер у тестовому режимі попрацювали разом. Кондиціонер спліт разом з холодильником також працювали. Лайфхак: на насос встановлений "пристрій плавного пуску для насосів та асінхронних двигунів", на холодильник - захисне реле напруги з затримкою на включення. Для постійного користування гарячою водою в блекаути планую встановити реле пріоритету (під час роботи насосу, вимикається бойлер).

Переваги:
    Все працює як очікувалось. Стратегічні домашні прилади працюють від генератора.
    Недоліки:
    Досить шумний (чутно далеко)та важкий (50 кг у заправленому стані). Для постійного користування треба продумати місце для встановлення з урахуванням шумоізоляції, комфорту та безпеки.
  • Сергій Воробюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Спочатку пройшов обкатку на холостих обертах 2 години на тогорішньому бензині. Заводиться добре, лише треба повільно переходити на відкриту заслінку бо глохне, навіть довелося трохи в середньому положенні заслінки ловити оберти щоб не глохнув. Купувався під насос БЦПЄ 0.5-63У. Запустити такий насос або навіть менший просто так не получиться - генератор заглохне. Думав навіть повертати генератор і купувати потужнішого. Але Слава Богу додумався, як можна запустити насос. Потрібно вивести оберти генератора під навантаження стадійно, а тоді різко одномоментно перейти з одного навантаження на інше. Тобто для пуску насосу 1270 Вт в одну розетку вмикаємо активне навантаження типу промисловий фен або дуйчик - там є режими навантаження 1000 і 2000 Вт, ато й більша кількість. Включаємо фен на 1000 Вт - генератор підхоплює оберти для даного навантаження, через пів хвилини збільшуємо навантаження до 2000 Вт. Оберти генератора збільшуються під це навантаження. В другій розетці генератора у вас має бути увімкнено рубильк або автомат з виходом на розетку в яку увімкнено насос ( чи інше потужне навантаження). В один момент вимикаємо фен і включаємо автомат на насос. Генератор такого переходу навіть не помітить і підхопить нове навантаження. Насос на глибині 44-45 метрів, із зворотнім клапаном і повною води трубкою 32 мм стартує без проблем. Думаю даний генератор за допомогою цього способу може розігнати насос навіть на 2-2,5 кВт, але не факт, треба пробувати. Прошу службу підтримки взяти до уваги даний досвід і давати розгорнуті рекомендації на рахунок чи потягне генератор певний тип і величину навантаження. Навіть можете демонстраційне відео описаного зняти і викласти в описі до генераторів.

Переваги:
    Витягує 2 кВт активного навантаження( нагрівач) та глубинний насос на 1270 Вт
    Недоліки:
    Дуже повільно потрібно прикривати повітряну заслінку після заведення щоб не заглох

В мене такий самий насос запускає без проблем. Я б перевірив карбюратор на забруднення, зазор свічки та клапанів, може тоді не прийшлось би й чаклувати з насосом.

• Юрій

Лайфхак: пристрій плавного пуску для насосів та асінхронних двигунів. Я тестував модель на 16А. Запускається скважинний насос 1,1 кВт легко, пусковий струм помітно знижується. Одночасно з працюючими іншими побутовами приладами генератор не глохне.

• Роман М
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Генератор мандрівник (битий, не фарбований)
    Я 2 покупець, чек виписаний не на мене.
    Я повернув.
    Скоріше за все, поїде до наступного покупця.

Переваги:
    Колір
    Недоліки:
    Биточок

Добрий день, Романе! Прикро, що виникла ця ситуація. Імовірно, товар був пошкоджений під час транспортування. Ваше зауваження буде передане відповідальному співробітнику. Дякуємо за відгук!

• Микола Савко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Працює добре, тривало не користувався, але 2*2 год було.

Переваги:
    На момент купівлі був найдоступніший. Досвід користування продукцією RZTK довів що вона надійна та доступна.
    Недоліки:
    Нема
  • Виктор Кравченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

поки на обкатці, працює добре, зауважень нема

Переваги:
    ціна-якість
  • Володимир Токар
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все добре .Сподіваюсь так і буде

Переваги:
    Ціна
  • Анатолий Панасенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Тихо працює ,на обкатці ,поки що претензій до роботи немає .
    За такі гроші непогано .

хороший для дому

• Владимир Каса

Для частного дома отличный

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Неплохой генератор начального уровня, выбирался с оглядкой на отзывы в Розетке. Выглядит хорошо, запуск легкий. Будем надеяться, что работать будет долго. Замечаний пока нет. Сразу залил масло, т.к. уровень был низким. Видимо на заводе его заливают только для предварительной смазки для хранения.
    Порадовали его скромные размеры: влез на заднее сиденье в упаковке. Вобщем, первые впечатления позитивные.

Переваги:
    Цена, внешний вид, легкий пуск
    Недоліки:
    Теоретически - алюминиевая обмотка. Практика покажет

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір і придбання цього бензинового генератора від RZTK. Упевнені, Ви будете задоволені його роботою тривалий час. Ми вдячні за Ваш відгук з фото. Бажаємо успішної експлуатації!

• Сергей Шевченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Перевів його на магістральний газ! Працює.Дякую!

• Сергій Са

Підскажіть будь ласка, яким чином.
      Якщо з газовим карбюратором, то який обрали?

• Сергій Бондаренко

Доброго дня. А, що так можна?

• Сергей Шевченко

Брав газо-бензиновий карбюратор kms-3.Відео на ютубі багато.Все працює на газу з труби , можливо взимку треба прогрівать бензином!

• Олейник Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

залив оливу і бензин92, з одного смику завівся, поробив хвилин 30 на холосту, підключив дві лампи(30Вт), болгарку(1000Вт), потім ще одну(850 Вт), при включенні маленько напрягався, а далі ровно робе, задоволенний вимкнув и сховав в гараж. Купив для водяного насоса(970Вт, та холдильника(200Вт) із-за падлюк касабів, слава Україні, смерть москалям та пуйлу.

Переваги:
    простий та невибагливий в обслуговані
    • Виталий Антонов

А насос пробували підключати?

• Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брав на будівництво. Вкалував цілий сезон як на галєрах. Бітономішалка, болгарка, перфоратор, тощо. Без питань.
    Порівняно не шумний, економний.
    На старті і при навантаженні 3КВт пилки спрацьовує автомат захисту. Для такого інструмента потрібно брати потужніший.
    По завершенню будівництва бригада викупила цей генератор за хорошу ціну.
    Єдина "поломка" - відірвався стартовий трос.
    Цілком задоволений цим виробом. Рекомендую.

Переваги:
    Ціна-якість
    • Сергій Са

Або зробити плавний старт для пилки, тощо!

• Костянтин Садовий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отримав дуже швидко , два дні і генератор на місці перші відчуття, надійність. Збірка достатньо хороша .в комплекті дві вилки та інструкція. Із поганого , гарантійного талона немає , чек на покупку теж відсутній. Перший запуск поки що не робив .

Недоліки:
    Немає гарантійного талону , та чеку на товар

Вітаємо, Костянтине! Ми вдячні Вам за придбання бензинового генератора RZTK. Добре, що загалом Ви позитивно оцінили цей товар. У комплекті постачання не передбачено гарантійного талона. Для сервісного звернення достатньо номера замовлення. Бажаємо довготривалої безперебійної експлуатації!

• Василь Карман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив ще не запускав та не провіряв з часом доповню відгук(Замовив 29.03 приїхав 30.03. на відділення , а з відділення послугою курєр ((10км)на адресну доставку прибуло 1.04 можливо у звязку з вихідними днями))

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Покищо не виявив

Добрий день, Василю! Ми вдячні Вам за придбання бензинового генератора RZTK цієї моделі. Упевнені, Ви будете задоволені його експлуатацією тривалий час. Дякуємо за додані фото товару. Чекаємо на нові відгуки!

• Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Инструкция в картинках на корпусе генератора-интуитивно понятна(хотя есть и подробная на бумаге). После получасовой обкатки на холостом ходу , подключал по очереди маленькую болгарку на 720 ватт и дрель на 720 ватт -все работало норм и генератор почти не почувствовал нагрузку, еще через полчаса обкатки на холостом ходу подключил др. болгарку на 2400 ватт -генератор стал урчать громче , но также тянул норм. Потом опробовал погружной насос на 1.1.кватт -в момент включения насоса , генератор резко урчал громко и потом трохи тише , но тоже достаточно громко и визуально видно стал вибрировать, но тоже тянул насос. Вывод: по сути- ради насоса и был куплен генератор, при надобности думаю буду включать насос ненадолго , тогда надеюсь генератор послужит.

Переваги:
    Завелся со второй попытки. Инструкция в картинках на корпусе генератора.
    Недоліки:
    Пока не знаю

Добрий день, Володимире! Дякуємо за придбання генератора цієї моделі та залишений відгук. Добре, що Ви знайшли час, аби поділитися власним досвідом користування. У разі виникнення будь-яких запитань щодо експлуатації, будь ласка, звертайтеся за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Михайло Хом'як

Погружний насос споживає в момент пуску струм у 5 разів і більше номінального. Тому основний удар по електроніці буде в момент старту, і скільки той насос вже буде ввімкнений потім, ні на що не впливає.

• Вадим Волянюк

Міні-башня на 1,1 кВт (на кришці насоса) + двох компресорний холодильник (2*145 вт, з плавним пуском). 1 раз тільки захлох, я так думаю що співпали пуски всіх пристроїв. Якщо один з пристроїв працює другий вмикається, не глохне.
      Звук роботи насоса і холодильника відрізняється при роботі від генератора, але це з частотою струму я думаю зв'язано, до регулювань не ліз бо це напевне з лаб.пристроєм потрібно робити і під тим навантаженням що буде використовуватись. Купив перед війною. Повністю влаштовує.

• Денис Яценко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Двигун працює добре, але є ВЕЛИКЕ АЛЕ... При роботі з навантаженням до 500 ват дбж працює, заряджає АКБ та живить газовий котел, та якщо увімкнути мікрохвильову піч або пилосос то дбж відключається і не заряджає і не живить котел... Ось так 2800 ват, а для роботи опалення доводиться користуватися освітленням та зарядками...

Переваги:
    Заводити на 10 з 10 у будь-яку погоду
    Недоліки:
    Погано працює здбж

Добрий день, Денисе! Дякуємо Вам за придбання електрогенератора цієї моделі. Для уточнення обставин ситуації, що склалася, і консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

Можливо частота сильно падає при навантаженні, в принципі її можна підрегулювати

• Максим Максимишенец

Добре

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за придбання і високу оцінку бензинового генератора RZTK цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації!

• Японец Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Опыт использования генератора у меня около месяца. Пока всем доволен. Запускается с полуоборота, как говорится. Днем для строительства использую, а вечером для подачи освещения и работы бытовой техники в доме. При заправке свежего топлива работает бесперебойно, не глохнет.

Вітаємо, Романе! Ми вдячні Вам за придбання бензинового генератора RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його роботою і вирішили поділитися своїм відгуком. Бажаємо успішної експлуатації на довгі роки!

• Олександр Рибак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

бензогенератор нерекомендую. моторесурс 293 години. В маслі виявив бензин. В сервісі сказали налив сам.

Добрий день, Олександре! Ваш електрогенератор був на діагностиці в сервісному центрі вже тричі, і щоразу зазначених Вами дефектів не було виявлено. Вам надали відео на підтвердження безперебійної роботи Вашого пристрою під навантаженням, а також відео на підтвердження відсутності бензину в картері під час зберігання і в зазначених Вами умовах. З моменту отримання сервісним центром Вашого генератора жодних рішень, окрім пов'язаних з відпрацюванням 300 мотогодин, а саме регулювання клапанів і чищення карбюратора, Ваш пристрій не потребував. Ваш електрогенератор повністю справний. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Игорь КИВ

то , как в хонде 2019 года . в турбо 1.5 тоже бензин масло разжижал )) програмно не правильно было. может турбину заменить или бу. перепрошить?

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отлично работает, немного громковат, расхож около 0.9-1.3 в час, зависит от нагрузки, обороты плавают только нужна регулировка, было бы хорошо если бы в инструкции писали как это самому делать. Отправлять в сервис не ахти в наше время

Вітаємо, Сергію! Дякуємо Вам за покупку та високу оцінку бензинового генератора цієї моделі. Ваша думка важлива для нас і буде врахована. У разі виникнення будь-яких труднощів чи запитань щодо експлуатації, будь ласка, звертайтеся за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми радо допоможемо Вам!

• Сергій Ш.

Там все регулюється елементарно,за декілька хвилин.Великий плюс цієї моделі,що можна контролювати частоту без зовнішніх приладів.

• Александр Листопад

Відмінна якість

• Соломанка Гектор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Якісна збірка і досить нескладна експлуатація. На запитування невеликого будинка (65 кв.) вистачає з головою. Прекрасний генератор і відносно недорогий. Рекомендую

Вітаємо, Гекторе! Дякуємо за придбання і високу оцінку генератора RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені його використанням і залишили свій відгук. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Артём Чередниченко

Витримує великі навантаження

Добрий день, Артеме! Дякуємо за придбання бензинового генератора RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо успішної експлуатації!

Хорошый

Вітаємо, Сергію! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку електрогенератора RZTK цієї моделі. Бажаємо успішного користування!

• Андрей Шмонин

Начебто все добре.

Добрий день, Андрію! Ми вдячні Вам за придбання генератора RZTK цієї моделі. Упевнені, Ви будете задоволені його роботою тривалий час!

• Дмитрий Глушаница
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Реальная мощность 3,2 кВт на протяжении 40 минут, расход реальный около 1,8 л/ч при полной мощности. В полностью пустой бак поместилось только 11 л бензина.

Переваги:
    Цена, качество.
    Недоліки:
    Маленькая ёмкость бака

Вітаємо, Дмитре! Ми вдячні Вам за придбання бензинового генератора RZTK цієї моделі. Добре, що Ви віддали цьому товару найвищу оцінку. Дякуємо за відгук. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Ігор Глушко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Придбав цей генератор якраз перед осінню, як відчував неладне. Для мене головне, що працює генератор нормально, можна навіть сказати, рятує! Бо світла буває і по цілій добі не буває після обстрілів. Звісно, сподіваюся що прослужить подовше. Але зараз потрібно цю зиму пережити. І поки цей пристрій і не думає мене підводити. Витрата приблизно 1,3 за годину при моєму навантаженні. Вважаю гарним показником. А там дивіться самі, тут поради марні, тому що ще грає фактор кому як повезе. Мені особисто повезло. Якщо що, то напишу сюди!

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за вибір і придбання цього електрогенератора від ТМ RZTK. Добре, що Ви позитивно оцінюєте його роботу та вирішили поділитися своїм відгуком. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Олег Сухий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отримав. Запустив, працює добре.

Добрий день, Олегу! Ми вдячні Вам за вибір і придбання електрогенератора RZTK цієї моделі. Добре, що Ви позитивно оцінили його використання. Бажаємо подальшої успішної експлуатації!

• Віталій Вельбой
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Працює непогано, дещо плавають оберти, однак з часом самоналаштовується

Переваги:
    Цифровий індикатор напруги та частоти

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання електрогенератора цієї моделі. Добре, що загалом Ви задоволені його роботою. У разі виникнення будь-яких запитань щодо експлуатації, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!