Відгуки покупців про Генератор бензиновий RZTK G 3500E

220 відгуків Код:  250490641
  • Нина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

ОК. Брал на случай выхода из строя основного резервного генератора.

Переваги:
    Цена бесплатная доставка.
    Недоліки:
    Не обнаружено.
  • Катя
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Підключаємо весь дім,крім бойлера та стіралки. Два холодильника,морозилка,світло по дому,станція,інкубатор,два телевізора та мікрохвильова. Міняє звук як їй тяжко,але працює стабільно по годин 8 в день(ну як було вимкнення). Дуже добре що глохне якщо забули вимкнути лічильник.

Недоліки:
    Акумулятор,в нас видно бракований чи перемерз.
  • Володимир

Взяв для будинку.
    Тягне одночасно 2 холодильника, 300л морозильну камеру, вентилятори та бойлер або чайник чи кофеварку. Майже будь що, що ми зазвичай вмикаємо за наявності світла - не перевантажувався.
    Не захотіла тільки працювати пральна машина, але не через потужність, а через якість напруги (капризна німецька пралка...), треба буде ставити інвертор чи ще щось.
    Працює не сильно гучно, рівно, не сильно воняє, нарікань в цілому нема.
    Однак інструкція не дуже ясна та повна, добре, що я технарь і розумію дещо і так, а так могли би бути складнощі. Наприклад, не написано як підключати батарею (і що її взагалі треба було підключити, бо постачається вона від'єдненою).

Переваги:
    Хороше відношення ціна/якість
    Недоліки:
    Не підійшов для пралки
    Інструкція не дуже ясна та повна

Добрий день, Володимире! Дякуємо, що обрали генератор від бренду RZTK. Раді дізнатися, що Ви задоволені його роботою. Вдячні за розгорнутий відгук. Ваша думка важлива для нас і буде врахована для вдосконалення інструкції з експлуатації в майбутньому. Бажаємо успішного користування на довгі роки!

• Игорь Деберина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарний генератор на свою ціну!

Переваги:
    Все влаштовує, відповідає своїм характеристикам.
  • Сергей Атамась
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Акум заряжений, навіть масло було залито, хоча висіла таблича-попередження "Масло відсутнє!". Завівся з пів-оберту, навантаження тримає гарно, для проби підключав чайник 2кВт - міняється тон вихлопу, але напругу (230 В) та частоту тримає стабільно! Це не рахуючи кілька лампочок. Холодильника взагалі не відчуває.
    Також тримає нормально включення водяного насосу 1 кВт
    Порада для чайників (як я) - не заливайте бензин по саму пробку, бо тоді двигун після запуску декілька секунд працює і глохне

Переваги:
    Ціна, стабілізація напруги, простота керування.
    Недоліки:
    вага, але то таке..
    • Владислав

Масло є, але воно для транспортування, краще замінити.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання бензинового генератора RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені своїм вибором і вирішили поділитися відгуком. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Олександр Шмілик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Замовляв с доставкою. привезли вигрузили перевірив до цього питань немае.Але ніякої накладної ні перевірки документів хочя товар проплачений.хто завгодно міг перехопити мое замовлення.
    P.S. чекаю на чек с гарантійним талоном досі.

Переваги:
    Працюе добре. Ціна.
    Недоліки:
    Відсутній чек і гарантія.Розетка як завжди.це якась болячка у резетки такого більше ніде не зустрічав.

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання електрогенератора цієї моделі. У комплекті постачання товару не передбачено гарантійного талона. Для сервісного звернення потрібно скористатися товарним чеком або номером замовлення. Для отримання відповідного чека, будь ласка, перейдіть у вкладку "Мої замовлення". У разі виникнення додаткових запитань зверніться в чат-бот служби підтримки в Telegram: посилання. Бажаємо безперебійного користування!

• Олександр Канюк
  • Віталій Ноженко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Для власного будинку саме те що треба

Недоліки:
    Поки немає
  • Владимир Блажевский

Получил завелся хорошо АКБ заряжен

Добрий день, Володимире! Ми вдячні Вам за придбання електрогенератора RZTK цієї моделі. Раді, що Ви відзначили його найвищою оцінкою, а також поділилися своїм відгуком з фото. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Вадим Барило
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Где купить транспортировочные колеса для этой махины ? 40 кг без топлива тяжеловато выносить на улицу каждый раз

Переваги:
    Красивый и дешевый
    Недоліки:
    Плохие соседи
  • Игорь Гайдук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Товар отримав своечасно. Старт пройшов успішно за інструкцією та є досвід роботи з генераторами ,в цілому я задоволений ,розход палива приблизно 1л на 1.25Квт це при средн.нагрузкі я вважаю для такого генератора це норм.при обкатці. Як кажуть подивимося що буде впродовж експлуатації.

Переваги:
    Подобаеть колір,електростартер.
    Недоліки:
    Ручний стартер втоплений, шнур в подальшій експлуатації буде перетиратися

Добрий день, Ігорю! Ми вдячні Вам за покупку генератора RZTK цієї моделі. Добре, що загалом Ви позитивно оцінили його використання і залишили свій відгук. Ваша думка важлива для нас та обов’язково буде врахована. Бажаємо довготривалого успішного користування!

• Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Перевірено. Тримае до4 кВ.

• Димитрій Хвалибога
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив даний генератор на початку 2022 року. Відверто тільки позитивні враження. Під час блекаутів незамінна річ. Останній рік простояв в гаражі без діла (не було потреби вмикати) і ось сьогодні знову пригодився, після року простою завівся за третім разом електростартером (здивувало, що за цей час не розрядився акумулятор). На сьогодні показує 296 годин пробігу, за весь час роботи мінялося регулярно мастило і два рази замінював свічку запалення.
    Два холодильники, телевізор, дрібні електропристої тягне без проблем і по черзі можна вмикати щось більш потужне чайник, мультиварка і так далі.
    Покупкою дуже задоволений. РЕКОМЕНДУЮ!

Вітаємо, Димитрію! Ми вдячні Вам за придбання цього бензинового генератора RZTK. Добре, що він став Вашим надійним помічником. Упевнені, так буде й надалі. Дякуємо, що рекомендуєте цю техніку іншим користувачам. Бажаємо успішної експлуатації!

• Игорь Слепухин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Первый день, полёт нормальный!

• Михайло Пантелеймін
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дорого дня , замовляв даний генератор для дому , в комплекті немає ключів для запуску

Вітаємо, Михайле! Дякуємо за придбання електрогенератора цієї моделі. Ключ запуску розміщений під кришкою паливного бака. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти. Бажаємо успішної експлуатації!

• Борис Кацен
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отримав генератор з повністтю розрядженим акумулятором. Зарядив імпульсним зарядним пристроєм, завівся з півоберту відпрацював на обкатці близько однієї години без навантаження. через тиждень спробував запустити, але батарея виявилась повністтю мертва. Зарядив, запустив, все чудово. через 4 дні спробував запустити, але акумулятор не подавав ознак життя. Знову зарядив, перевірив струм витоку Зателефонував в службу підтримки, пояснив що і як і мені наступної доби вислали новий акумулятор. Дуже дякую Розетці!!! Все на вищому рівні!!!

Переваги:
    Відмінно працює. Сервіс на вищому рівнві!
    Недоліки:
    Немає!
    • Андрей Царёв

Підкажіть будь ласка, куди Ви телефонували? Бо номер на сайті знайти не можу. Дякую.

Вітаємо, Борисе! Дякуємо за придбання генератора RZTK цієї моделі. Добре, що питання, яке виникло, було успішно вирішене. Ми завжди готові допомогти. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації!

Добрий день, Андрію! Телефон гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Дмитрий Приходько

Норм

• Андрій Жуков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Розетка пропонує чудову ціну на бензиновий генератор невеликої потужності, що буде "генератором останньої надії" на випадок блекауту чи будь-яких аварійних вимкнень електрики. Працює досить тихо. Має потужність, що вистачить для заряду аккумуляторів, зарядних станцій та живленння побутового обладнання невеликої потужності - комп'ютерів, телевізорів, роутерів, одного холодильника чи насоса скважини, газового котла. Електростартер допоможе людям, яким важко смикати "шморгалку", в першу чергу старшому поколінню та тендітним дівчатам. Хочеш миру - готуйся!

Переваги:
    Електростартер
    Недоліки:
    На свої гроші працює чудово

Добрий день, Андрію! Дякуємо за покупку цього бензинового генератора від ТМ RZTK. Раді, що Ви задоволені своїм вибором і поділилися відгуком. Бажаємо успішного користування на довгий час!

• Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Провірив. Добре тримае навантаження.

• Сергій Кармалюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Виручив минулого року під час блекаутів. Без проблем тримає все освітлення, холодильник, морозильну камеру, насосну станцію, мікрохвильовку або чайник.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо Вам за придбання генератора RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Раді, що цей пристрій став Вам у пригоді. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Павло Кучеренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Прочитав інструкцію все зробив по ній завівся ручним без проблем.Роботою задоволений не шумний далі при роботі побачимо.Дякую розетка у мене уже майже весь інструмент rztk і ними задоволений.

Переваги:
    Ціна та якість
    Недоліки:
    Поки не виявлено

Вітаємо, Павле! Ми вдячні Вам за вибір і покупку електрогенератора RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його роботою і поділилися своїм відгуком. Дякуємо, що обираєте наш бренд!

• Виталий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Робе завівся з шморгалки за півтику. Потім під'єднав акумулятор,теж завівся. Стартер крутить добре. Попрацював хвилин п'ятнадцять заглушив. Потім обкатаю,коли буде час. І відпишусь,як і що. Ну спробував маленьку болгарку,напруга 230 вольт тримає.

Переваги:
    Ціна,акція
    Недоліки:
    Не побачив

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання бензинового генератора RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені своїм вибором. Будьте впевнені, Ви не помилилися. Чекаємо на нові відгуки!

• Костянтин Романчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив ще в перший сезон блекаутів, досі працює майже без проблем. Зараз теж часто сидимо без електрики, виручає. Можна запитати все основне, необхідне для повсякденної життєдіяльності, тож дискомфорту від блекаутів майже не відчуваю. Хіба що генератор реве гучно, але на то й він генератор, бо на сьогодні достойної альтернативи не знайдеш йому. Хочу подякувати "Розетці" за якісний товар!

Вітаємо, Костянтине! Дякуємо за покупку та високу оцінку цього генератора від RZTK. Раді, що Ви задоволені своїм вибором і знайшли час, аби поділитися відгуком. Бажаємо подальшої успішної експлуатації!

• Владимир Горяной
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Доставили быстро ! Запустил, работает) пока не каких нареканий!

Переваги:
    Цена/качество 100%
    Недоліки:
    Не удобно расположена крышка воздушного фильтра, но учитывая как "часто" буду открывать то сойдёт )
  • Игорь Друбецкой
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

я доволен как дитя, 19 числа заказал, 20 числа приехал в магазин "Розетка" не успел взять талончик как генератор уже стоит, привёз домой прочитал инструкцию, залил масло, подсоединил аккумулятор, залил бензин и с пол оборота(первый раз не проверял заряженность аккумулятора решил шнурком) завёлся! Погонял пол часа в холостую, заглушил, завёлся с ключа легко. вот уже три часа работает как часы чётко 230 В, 50герц Холодильник, газовый котёл и насос всё супер за такие деньги очень доволен!

Переваги:
    первый день эксплуатации даю нагрузку маленькую но работает тихо стабильно
    Недоліки:
    пока не вижу, хотя калёсики лишними не были

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за придбання бензинового генератора RZTK цієї моделі та залишений відгук. Раді, що Ви цілком задоволені його використанням. Упевнені, так буде й надалі. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Алексей Мощанов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Взял недавно, на дом хватает, холодос и котел работают.

Переваги:
    Недоліки:
    Не удобно масло заливать
    • Микола Москалик

Подскажите пожалуйста,обмотка генератора - медь?

Добрий день, Миколо! Сьогодні можна придбати електрогенератор цієї моделі з алюмінієвою обмоткою альтернатора. Дякуємо, що зацікавилися технікою бренду RZTK. Бажаємо успішних придбань!

Добрий день, Олексію! Ми вдячні Вам за придбання електрогенератора RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його використанням. Дякуємо за відгук і бажаємо успішної експлуатації!

• Андрей Сметанко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Прийшов за два дні, на вигляд якісний, працює все як треба

• Женя Юнчик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За свою ціну не поганий генератор, купувався на випадок блекаутів та на екстренні випадки. На даний момент все чудово працює.

Переваги:
    Доступний, доволі надійний, простий у використанні, є акб
    Недоліки:
    Не виявлено.

Вітаємо, Женю! Дякуємо за придбання електрогенератора RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його роботою і вирішили поділитися своїм відгуком. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Артём Чередниченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дякую працює добре витримує великі навантаження

Добрий день, Артеме! Дякуємо за покупку бензинового генератора RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його роботою. Бажаємо подальшого успішного користування!

• Дмитрий Горелько
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отличный генератор по доступной цене. Рекомендую!

Переваги:
    Качество, цена
    Недоліки:

Вітаємо, Дмитре! Ми вдячні Вам за придбання електрогенератора RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо успішної експлуатації!

• Віталій Чайка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Генератор працею але акумулятор для стартера слабий

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання бензинового генератора цієї моделі. У разі виникнення проблем, труднощів під час експлуатації чи будь-яких запитань щодо товару, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Оськіна Вікторія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Взяла в розстрочку такий генератор в серпні, руки дійшли в січні, і хоча стояв запакований в будинку, акумулятор напевно здох, бо не тримає заряд після зарядки.Запастили нормально зі шморгалки, все видає, покащує, працює стабільно. Але акумулятор, то питання!!!

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Непрацює акумулятор

Добрий день, Вікторіє! Дякуємо Вам за покупку бензинового генератора цієї моделі. Добре, що загалом Ви позитивно оцінили його використання. У разі виникнення проблем, труднощів під час експлуатації чи будь-яких запитань щодо товару, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Юрій Наконечний
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудова і надійна техніка.

Вітаємо, Юрію! Дякуємо за придбання електрогенератора RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо успішної експлуатації!

• Алексей Филев

Норм.

Добрий день, Олексію! Дякуємо Вам за придбання бензинового генератора RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо успішної експлуатації!

• Алексей Филев

Норм.

• Сергей Березов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил данный генератор почти 2 года назад. За всё время пользования проработал 9 мото/часов. Заводил с ключа. Прихватывал сразу! С шнурка заводился ещё легче!!! Мощности в момент отключения света хватает на 2 квартиры без фанатизма. С газовым котлом Термет с электропринцдительной циркуляцией генератор дружит!
    Из за того что на данный момент нет критической надобности.. часто не использую, но раз в месяц заводил в проф.мерах, чтобы поработал в холостую.
    Сегодня при заводе с верёвки произошла нештатная ситуация. Произошёл хлопок-выстрел и разорвало глушитель. Проработал пару секунд генератор заглох. Дети во дворе попадали от испуга. Подумали, что "прилёт". Хорошо, что никто не вызвал полицию! ))) Никто физически не пострадал! ...только дети испугались и я расстроился! ..не из за детей, а из за разорвашегося глушителя. Данный случай является гарантийный? и если да... то можно мне предоставить новую данную з/ч с последующей моей самостоятельной установкой? Т.к. сейчас по логистики не целесообразно отправлять генератор в Киев и проще предоставить клиенту деталь для самостоятельной замены. Данная операция не сложная! Т.к. генератор ремонтопригоден даже человеку с маломальскими умственными способностями!!! Надеюсь Сервис RZTK войдёт в данное положение в нынешнее время и максимально поможет в решении этого случая.
    Всем скорейшего мира и добра! И желаю всем поскорее использовать данные устройства на пикниках для радости Жизни!
    P.S. Много лет являюсь клиентом Розетки и за всё время ещё никогда не был разочарован в сервисе данного интернет магазина! ;)

Переваги:
    Вешний вид, цена. производительность, гарантия 2 года. Идеальны-оптимальный вариант для бытовых нужд!
    Недоліки:
    Жаль, что нет транспортных колёс. Отдельно стоят дороговато.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за вибір і придбання бензинового генератора цієї моделі. Добре, що загалом Ви позитивно оцінили його використання. Прикро, що сталася описана ситуація. Для докладної консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо допомогти Вам!

• Рикало Станіслав

Підкажіть будь ласка, яка обмотка тут, мідна чи алюмінієва??