Шугаринг — одна з найпопулярніших технік депіляції на сьогодні. І якщо восковою депіляцією користуються жінки й чоловіки, то видалення волосяних цибулин цукром — суто жіноча процедура. Робота з цукровою пастою вимагає особливої вправності, оскільки у процесі депіляції вона змінює свою консистенцію (наприклад, швидко твердне) залежно від температурного режиму та вологості в приміщенні. Також на стан цукрової пасти впливає температура тіла клієнта і рук майстра. Тому процедура шугарингу більше поширена в салонах краси, ніж у домашніх умовах. І нижче ми розповімо, які різновиди цукрової пасти для шугарингу є, і як обрати якісний засіб для депіляції, який підійде саме вам.

Цукрова паста для шугарингу: різновиди, особливості, рекомендації

Якщо ви тільки починаєте своє знайомство з цукровою депіляцією, то для кращого розуміння про пасту для шугарингу стане класифікація косметичного засобу за його густиною. На сьогодні виділяють 6 основних різновидів пасти для шугарингу:

  • Ультрам'яка. Зовні така паста схожа на рідкий мед. Вона підходить для видалення м'якого пушкового волосся в зоні бікіні. Для зняття косметичного засобу зі шкіри використовують бандажний метод — видаляється спеціальними паперовими смужками або бандажем із полімерного матеріалу. Ультрам'якою цукровою пастою рекомендовано користуватися в приміщенні з температурою 25-30 °C. Підійде професійним майстрам із великим досвідом роботи.
  • М'яка. Перед роботою з пастою її потрібно нагріти до температури 30-40 °C. Вона чудово підходить не тільки для домашнього, але й професійного використання. З м'якою пастою можна видалити навіть тонкі волоски на чутливих ділянках шкіри, наприклад, пахвах. Це ідеальний варіант для тих, хто тільки починає своє знайомство з технікою шугарингу.
  • Помірна. Універсальна цукрова паста середньої консистенції, за допомогою якої можна видалити волоски будь-якого типу. Особливість косметичного засобу — можливість видаляти не тільки волосяні цибулини, але й ороговілі клітини епідермісу.
  • Тверда. Косметичний засіб для депіляції із сумішей карамелізованого цукру. Перед роботою з пастою її потрібно нагріти до температури 35-40 °C. Вона підходить для роботи з жорстким і густим волоссям, зокрема і в чоловіків. Не рекомендовано використовувати косметичний засіб для депіляції на чутливих ділянках шкіри.
  • Густа. Використовується для проведення бандажної, мануальної (зривають руками як пластир разом із волоссям) і комбінованої депіляції. За допомогою роликового аплікатора, розміщеного зверху картриджа, паста рівномірно тонким шаром наноситься на тіло.

Як обрати цукрову пасту в каталозі ROZETKA

Цукрові пасти для шугарингу можна купити у зручних і красивих банках або в картриджах для нанесення за допомогою спеціального ролика. Також розрізняються пасти за технікою використання:

  • Бандажна поверх розігрітої пасти накладається спеціальна смужка для депіляції, за допомогою якої відбувається зняття матеріалу разом із волосками. Перевага використання бандажної пасти — можливість працювати навіть у холодному приміщенні. Підходить тільки досвідченим майстрам салонів краси.
  • Мануальна — нанесена паста забирається руками. Підходить для домашнього використання.

Для досягнення максимального ефекту рекомендовано обирати пасти з медом або лимонним соком — крім легкості нанесення, вони мають ще й властивості для догляду, живлять і насичують шкіру корисними мікроелементами й вітамінами.

Замовити цукрову пасту для шугарингу з доставкою Україною можна онлайн на сайті ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент якісної продукції (Янтарика, Esti, Velvet, Elenis, Epilage та ін.) за доступною ціною. З докладнішою інформацією та відгуками покупців можна ознайомитися в картці товару.

Показати ще 60 товарів