Відгуки покупців про Мобільний телефон Samsung Galaxy A02 2/32 GB Blue (SM-A022GZBBSEK) 22

• Мобільний телефон Samsung Galaxy A02 2/32 GB Blue (SM-A022GZBBSEK)
  • Мобільний телефон Samsung Galaxy A02 2/32 GB Blue (SM-A022GZBBSEK) фото від покупців 1
  • Мобільний телефон Samsung Galaxy A02 2/32 GB Blue (SM-A022GZBBSEK) фото від покупців 2
  • Мобільний телефон Samsung Galaxy A02 2/32 GB Blue (SM-A022GZBBSEK) фото від покупців 3
  • Мобільний телефон Samsung Galaxy A02 2/32 GB Blue (SM-A022GZBBSEK) фото від покупців 4
  • Мобільний телефон Samsung Galaxy A02 2/32 GB Blue (SM-A022GZBBSEK) фото від покупців 5
  • Мобільний телефон Samsung Galaxy A02 2/32 GB Blue (SM-A022GZBBSEK) фото від покупців 6

Найкорисніші відгуки

• Олександр Пащенко
    • Колір: Black

Я за професіею телерадіомеханік тож можу сказати що негативні відгуки з приводу 2 гб оперативки та не дуже (за сучасними показниками) потужний процесор насправді є плюсами данної конкретної моделі,бо ця модель є бюджетною і дає можливість людям які втомились від глюків Nomi i5013,Nefos та їм подібним,відчути що таке надійність та стабільна робота апарату від самсунг.Камера знімає відео краще ніж фото,текст бачить і відео і фото,але все одно задовільно не більше.Для відміннішої якості камери треба брати аппарат на 2100 грн.дорощій наприклад Samsung Galaxy A21S,в моєї дружини такий,вона фотографує одяг,їй треба максимально чітко передати колір і структуру тканини.Друзі якщо вам треба надійний недорогий телефон який буде стабільно працювати з потоковим відео та музикою і Вам не є пріорітетом мірятися в кого краще тягне ігри то саме ця модель Вас цілком і повністю влаштує,і заощадить Ващі кошти в цей не легкий для України час.Дуже рекомендую апарат,користуюсь та не можу нарадуватися!Він просто працює,стабільно!

Переваги:
    Ціна,Батарея 5000 мА/г.Великий 6.5 екран,чутливий тачскрін,надійність та стабільність від самсунг.
    Недоліки:
    Нема
  • Андрій К
    • Колір: Black

Нейминг конечно удручающий. Вместо того, чтоб выпустить бюджетную серию со своей буквой сначала придумали ставить цифру 30х, 2х, 1х. Теперь дошли до 0х. Когда уже «-» знак минуса появится в маркировке ультрабюджетной линейки?

Переваги:
    Относительно дешевый. Для нетребовательных стариков и первоклашек сойдёт. Все функции работают, претензий к аппарату нет. Бабушка довольна, после старого J3(2016) - это всё таки ракета.
    Недоліки:
    Для такой комплектации и начинки цена высока, в сравнении с аналогичными конкурентными предложениями от других брендов. И не говорите мне, что это же Самсунг, я сам поклонник среднего сегмента этого бренда, но не ультрабюджета.

Всі відгуки

• Дмитрий Хоменко

Для работы то, что надо

Переваги:
    Большой экран.
    Недоліки:
    Слабая камера
  • Оксана Оксана
    • Колір: Blue

Коли купувала, була акція на преміум підписку за 3 грн, ще розіграш телефонів. Як оформити і прийняти участь, нічого ніде не пишете !

• Торгонська Тетяна
    • Колір: Red

Купила такой телефон для своего сына, через 2.5 месяца начал нагреваться, потом и вовсе потух. При включении темный экран и всё :-(

• Мария Царик

У нас и месяца не проработал....продавец не отвечает...сервесный центр у нас в городе занимается только ремонтом,а если телефон потух как у вас и не подлежит ремонту добивайтесь обмена 12 месяцев ведь гарантии!

Добрий день.
      Якщо пристрій вийшов з ладу через заводський недолік - його відремонтують в авторизованих сервісних центрах, якщо ремонт неможливий - його спишуть, після чого магазин може видати новий пристрій.

Добрий день, Тетяна.
      Рекомендуємо Вам звернутися в один з авторизованих сервісних центрів Samsung Electronics, для діагностики та усунення складності.
      Їх координати Ви можете знайти на цьому сайті, пункт допомога - сервісні центри.

• Анатолій Болюх
    • Колір: Blue

Доброго дня, взяв телефон для простих задач дзвінків, соц. миреж, так він навіть зі своєю менюшкою не справляєтся безкінечні лаги і фрізи, він настільки немічний що неможливо взяти слухавку в Viber тому що все зависає, про YouTube я просто мовчу відео в 720p фрізять і глючить!!! КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! одні розчарування, все побіг відправляти назад от цей кусок НЕпотрібу. Надіюся ця рецензія вам допоможе

Переваги:
    НЕМАЄ
    Недоліки:
    ТОРМОЗИТЬ,ГЛЮЧИТЬ,ЗАВИСАЄ!!!
    • Семен Семеныч

реальный бред телефоном пользуюсь два месяца все идет отлично. За два месяца не единого глюка или ошибки. Есть и другие телефоны сяоми 9а , зте 7 самсунг 9 разницы в открытии приложений нет. Ютуб идет отлично без фризов и глюков. В игры не играю.

• Марта Кірякевич
    • Колір: Black

Телефон приїхав за два дні. Надійно упакований + в подарунок поклали стартовий пакет від водафон. В користуванні зручний і доволі таки швидкий . В принципі сподобався .

Переваги:
    Приємний в користуванні.Швидко доставили
    • Колір: Black

Тот случай, когда не стоит рекомендовать данный смартфон никому. Даже с простыми задачами, вроде поиска информации в интернете или переписки в мессенджерах, этот смартфон справляется с трудом. Постоянные подвисания, долгий запуск приложений, медленные анимации - так выглядит его нормальная работа. При ёмкости батареи 5000 мАч, заряда с трудом хватает с утра до вечера. Полностью заряжается часа за три. Пришлось вернуть и купить модель дороже, потому что это издевательство, а не смартфон.
    P.S. Покупал не в Розетке.

Переваги:
    Большой экран, корпус из матового пластика.
    Недоліки:
    Телефон очень медленно работает, постоянно подвисает, долго запускаются приложения, быстро разряжается аккумулятор.
    • Семен Семеныч

все что ты написал это не про это телефон. подвисал первый час может . все идет нормально не виснет не глючет приложения открываются тоже быстро. в игры не играю .

• Виталий Волохов

Привет я полностью с тобой согласен мне хватить что я на характеристики посмотрел это печально очень печально!

• Иванов Владислав

Купил, на следущий день сдал и взял A02s

Переваги:
    Экран
    Недоліки:
    Заторможенный процессор
  • Климик Ольга
    • Колір: Red

Купила маме в подарок. Она довольна. Все устраивает.

Переваги:
    Удобный. Хорошая батарея. Отличная цена.
  • роман винник

Нормальний телефон

Переваги:
    Ціна якість
    • Колір: Blue

нормальный телефон все работает норм не тупит не виснет. да у него не старый а новый процессор а новый просто слабый. старый когда с другого вынули и вставили вот это старый.