Картка Rozetka

Відгуки покупців про Навушники Sennheiser HD 350 BT White (508385)

Код:  167421031
Оцінка користувачів 4.12/5
на основі 52 відгуки
  • 5 зiрок
    15 оцінок
  • 4 зiрок
    5 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
  • AI аналіз відгуків
    67 відгуків:  близько 65% позитивних, 20% нейтральних, 15% негативних
    Користувачі Sennheiser HD 350BT відзначають переваги гарного звуку (особливо після налаштування еквалайзера), надійність та автономність, але звертають увагу на ряд недоліків — жорсткість дужки, помірну зручність для великої голови, помилки з підключенням, посередню роботу мікрофона, а також враження, що басів і максимальної гучності недостатньо. Багато користувачів вважають навушники відмінними у своїй ціновій категорії, однак для дзвінків і роботи за ПК вони не завжди підходять і мають проблеми з підключенням до деяких пристроїв (особливо Mac). Якість сервісу й ремонту через Rozetka, за словами покупців, часто не виправдовує очікувань.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Сергей Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Отличные наушники

  • Владислав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Мак мини м1, макбук м1, виндовый комп с блютус адаптером, два планшета- андроидный и айпад, айфон их не видит, видит только андроидный телефон. Вернул назад

  • Сергій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Супер!

    Переваги:
    Якість звуку та матеріалів
  • Андрій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Доставили вчасно, племінниця задоволена.

  • Роман Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Досить зручні навушники, звук за свою ціну відмінний.
    Якщо у вас велика голова або носите поверх шапки - можуть здатись трошки тісними.
    Кнопки трошки неінтуїтивні, але можна звикнути.
    На найвищій гучності нагріваються, але загальна гучність достатньо висока щоб так викручувати звук було непотрібно. Говорю як людина яка слухає важку музику.

    Переваги:
    Ціна, звук, кнопки керування, батарея
    Недоліки:
    Можуть бути тісними, не розраховані на використання протягом багатьох годин
  • Пурчел С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Навушники чудові технічно - непогане звучання, гарні матеріали. Навушники доволі витривалі. Але більше години я в них сидіти не можу - дуже давить та парить вуха. Вухо повністю не влазить в амбушюр, хоча вуха в мене середні. Обов'язково треба десь міряти перед купівлею (з цим проблема, вітринних зразків ніде нема).

    Переваги:
    Гарна якість, гарний звук, добра автономність
    Недоліки:
    Ергономіка
  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Якість влаштовує, працюють більше 2років

  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Сподобалося. Дитина ще не вбила. Витривалість присутня.

    Переваги:
    Надійність
    Недоліки:
    Не бачу
  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Хорошие наушники в этой ценовой категории, мне нравятся больше чем JBL. Хорошее качество звука. Баса немного. Мне нравится.

    Переваги:
    Качество звука
    Недоліки:
    Не обнаружил
  • Баранецкий В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Нормальные наушники

    Переваги:
    Хорошо звучат
    Недоліки:
    Пока не обнаружил
  • Виктор П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Рекомендую для великої голови, у мене 62 см в обхваті - трошки жмуть, але в принципі комфортно. У кого голова велика, той і так знає, що знайти великі навушники непросто.

    Переваги:
    Добрий звук
    Недоліки:
    Жаркувато в них, особливо якщо довго сидіти
  • Николай З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    В сравнение, с моими прошлыми Планктроникс 500 это небо и земля. Никакого объёма, полнейшая каша в низах. Та там по сути, везде каша. Ценовая категория как у 500й Планктроникс. Но у меня у них (планктроникс) со временем испортился даже пластик на дуге но они играют. В комментариях ниже, думал, что ребятам не хватает "чтобы долбило" из-за басов. Но там реально просто каша, на пару уровней ниже акг 518 по звуку.


    Не пойму тех, кому давят уши - они ели сидят.

    • byrukruslana

      ви пробували скачувати програму senheizer smart control? в ній є еквалайзер де можна зробити баси гучнішими. але так я з вами погоджуюсь, це не є басові навушники.

    • Ио А***

      Настройте через приложение, и будет вам счастье. И прокачайте. Слушал Дали в три раза дороже, они звучали хуже.... хорошо, что не заказал.

    • Ио А***

      И самое главное, это источник.

  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

    Щоб отримати гарний звук треба покопатись в еквалайзері. Я брав ці навушники в основному для ігор, в тому числі онлайн. І якраз в іграх вони проявляють себе просто жахливо, коли вмикається мікрофон, звук в грі стає просто жахливий, чуєш все навколо що відбувається в кімнаті, чуєш себе, але тільки не те що відбувається у грі. Якщо ви не плануєте використовувати навушники у режимі гарнітури - то це непоганий варіант. Але для ігор він точно не підійде.

    Переваги:
    гарний дизайн і якість матеріалів, непоганий звук
    Недоліки:
    просто жахливий звук в режимі гарнітури
    • Владислав З***

      Це не ігровий варіант

    • Максим П***

      Вже трохи запізно відповідаю, але думаю комусь це буде корисне. Те, що у іграх такий поганий звук, це не проблема навушників, а саме глюк у Віндовс. На моїх блютуз навушниках така ж проблема була. Подивіться гайд на ютубі, і все буде норм

  • Михаил П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Пользовался в паре с ноутбуком Lenovo ThinkPad и пробовал с MacBook Pro - проблемы были одинаковые.
    - звук работал с задержкой
    - через минут 7-8 звук переставал работать
    Не стал разбираться, вернул. Не думаю что это было нормальное функционирование наушников.

    Переваги:
    не обнаружено
    Недоліки:
    задержка звука, остановка звука
  • Никита Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
  • Владимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

    Пользуюсь наушниками 3 недели. Покупал на розетке.
    Изначально наушники произвели неплохое впечателние, качество звучания достаточно чистое, приятные материалы. Порадовала возможность сопряжения с двумя компьютером и телефоном одновременно.
    Это мои первые наушники в таком ценовом диапазоне, сравнивать особо не с чем, но практически сразу возник вопрос: "чем эти наушники (в плане звука) лучше китайских вариантов за 50-60 долларов?".
    Немного поигравшись с эквалайзером через фирменное приложение, у меня все-таки получилось добиться более яркого и объемного звучания.
    Не ждите от этих наушников какого-то особенного звучания, даже если вы не являетесь очень требовательным пользователем. Звук просто неплохой, на 4.
    Немного не хватает мощности динамиков, приходится выкручивать на максимум. Иногда, во время звонков, слышишь из динамиков звук, который записывает твой же микрофон (странное ощущение).
    Кстати, проблем с микрофоном и сигналами о состоянии батареи не наблюдал.

    Переваги:
    aptX, BT 5.0, USB-C, неплохое звучание, возможность сопряжения с двумя девайсами одновременно, долго держат батарею, качество сборки, приложение с эквалайзером
    Недоліки:
    максимальная громкость ниже желаемой, в звонках слышишь сам себя
    • Foxy

      Кстати да, насчёт громкости согласен, ее вроде и хватает, но она существенно ниже чем у любых других наушников

    • Катерина В***

      Щоб не чути себе: вимкніть це у мобільному застосунку sennheiser smart control до навушників, там є перемикач, повʼязаний з телефонними дзвінками - його треба вирубити. І не будете чути себе

  • Игорь К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Все хорошо, звук шикарный, басы глубокие, удобные, заряда хватает на более чем неделю работы, при прослушивании по пару часов в день, но один жирный минус... Совершенно не слышно собеседника при нахождении в шумном месте от слова совсем. Наушники дают звук с микрофона в динамики, поэтому окружающий шум слышно идеально, зато собеседника ни капельки. Очень жаль

    • Володимир В***

      Чувак, це можна відключити в додатковому ПЗ

  • Александр Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    дешевые/удобные, но звука в них нет ... жене ютуб смотреть - норм

    Переваги:
    дешевые, удобные, практичные, легкие
    Недоліки:
    очень посредственный звук
  • Богдан К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

    Пользуюсь уже почти год в связке с макбуком и айфоном. Пользуюсь ими аллтайм. Ушам реально становится дискомфортно через час-два. Становится "душновато" ушам. Летом на улице ими пользоваться не стоит. Есть слышимая задержка звука где-то в пол секунды. И сам по себе звук достаточно средний. Не могу сказать что плохой, но за эти деньги можно найти звук получше (но проводной). Для беспровода за такие деньги - ок.
    Самый большой минус - микрофон. Лучше бы его не было. С микрофоном больше всего проблем. Включаешь любой звонок в скайпе или другом месенджере - автоматически включается микрофон от наушников, а не компьютера. И тогда во-первых, собеседник вас плохо слышит (микрофон тут очень плохой). Во-вторых, когда включается микрофон, то звук становится из наушников будто из пещеры. Просто невыносимый звук.
    Приложением для телефона вообще нет смысла использовать, кроме как для обновления наушников.
    Что радует - автономность. Держит заряд очень хорошо. Зато эти наушники недорогие, что нивелирует минусы.

    Переваги:
    Автономность, дизайн, цена
    Недоліки:
    Средний звук, задержка звука, ужасный микрофон и проблемы с ним, жарко ушам
  • Татьяна и***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Супер наушники звук отличный спасибо розетке за качественный товар

    Переваги:
    Супер звук
    Недоліки:
    Их нет
  • Анна У***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    подклюились быстро, звук хороший, удобные

    Переваги:
    хороший звук, удобные
    Недоліки:
    не нашли
  • useless g***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Прекрасные и удобные. Сразу скажу, в звуке сильно не разбираюсь, а звучат они очень чисто. По сравнению с Marshall Major 3 BT сидят намного лучше на голове и не давят после многочасового ношения(редко дискомфорт сверху случается). Материалы не выглядят дорого и складывающий механизм слегка(не критично) люфтит. Поддерживают несколько привязанных устройств. Минималистичный дизайн бесконечно радует. Отлично подойдет любителям музыки, для НЕаудиофильской работы и отдыха. При подключении через блютуз 4.0(вообще имеется и 5.0) задержка секунду-две, поэтому играть в отклико-зависимые игры противопоказано. Также важный нюанс что максимальная громкость звука тут намного ниже чем в подобных наушниках, не для любителей самооглушения. Пасивная шумоизоляция хороша

    Переваги:
    Удобство, эргономичность, посадка, дизайн, время работы, приложение-эквалайзер, шумоизоляция, легко сменить амбушуры
    Недоліки:
    дешевые материалы в коробке:)
    • useless g***

      Внимание: за полгода случилось около 5 програмных багов, приходилось заново привязывать к девайсу из-за пропадающего звука. Иногда если переключать источник звука(смартфон/комп), приходится делать заводской сброс и занимает это 5мин.

    • useless g***

      Шумоизоляции НЕТ. Я ошибался.

  • Михайло К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Очень доволен. Шикарный звук, высокая автономность.
    Одна из лучших покупок за этот год

    Переваги:
    Звук, интерфейс, автономность
    Недоліки:
    Даже не знаю
  • Andriy
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

    Дуже задоволений, відвик від дротових. малий час зарядки

    добре сидять на голові (голова 59), комфортні, вуха не потіють, мала вага, той не важко.

    дуже комфортно складаються

    Переваги:
    Чудовий звук, не велика вага, добре глушать зовнішній звук підказка на скільки ще є батареї
    Недоліки:
    трохи ха часто говорить коли батарея на межі, не мають чехла
  • Sergey Z***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

    По качеству звука понравились больше чем Marshall Major II и Panasonic RP-BT10,

    На ушах сидят приятно, при этом не пытаются слететь с головы.

    Переваги:
    Звук
    Недоліки:
    отсутствие проводного подключения
  • Ярослав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Микрофон ерунда редкостная, шипит, а когда не шипит, звук тихий, что собеседник не слышит. Принес возвращать, не приняли, сказали какой-то пластиковой упаковки нет, бред! Кидалово на ровном месте. Купил другие наушники.

    Переваги:
    Красивые
    Недоліки:
    Микрофон, постоянные разрывы связи
    • Алексей

      Вы должны возвращать в таком же виде в каком и брали. Если вы бы продали телевизор, а на следующий день принесли возврат. А телик без ножек, вы вернёте деньги?

    • Влад Д***

      Если эти не знаешь куда выбросить,то пришли их мне

  • Максим Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

    С телефона, телевизора и планшета не видно их в списке доступных блютуз-устройств. Работает только через Синнхайзер ПО и не работает вообще на телевизоре, никак. Брак?

    • Представитель бренда

      Добрый день!
      Уточните, пожалуйста, перед тем как попытаться подключить изделие к телевизору, активировали ли вы режим сопряжения ?

  • Людмила
    Продавець: Rozetka. Колір: White

    Подарували навушники в січні 2021-го, користуюсь досі майже кожний день. Почала злазити внутріша обшивка напевно місяця 2 тому, а так було все ок.
    Що бісить - втрачають коннект якщо йдеш в іншу кімнату, часто глючать якщо ставити щось на паузу (музика, фільм) - потім вмикаєш, звуку немає, треба заново коннектитись.Як на мене, не підходять для роботи, часто глючить при содзвоні через телеграм/тощо. Звук нормальний, якщо просто щось слухати. Кнопками майже не користуюсь.Шукаю на заміну щось інше.

    Переваги:
    Нормальні побутові навушники
    Недоліки:
    Мала відстань дії, часто втрачають коннект з ноутом
  • Черненко О***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Навушники влаштовували. Але через рік перестали підключатися по блютуз. Здав в ремонт по гарантії. Через 14 днів був в точці видачі, спитав коли будуть. Сказали, що вже поремонтували, очікуйте доставку. Ще через 14 днів ще раз зайшов спитати. Сказали, що сервіс по незрозумілим причинам затримує відправку. На 44 день ремонту почав писати в службу підтримки. Нагадав, що по закону вони повинні зробити гарантійний ремонт за 14 днів. Відписали, що під час війни по закону форс-мажорні обставини і вони можуть ремонтувати як завгодно довго. На 46 день ремонту мені навушники так і не віддали. Не раджу купувати нічого в розетці до кінця війни (та і після перемоги я б 10 разів подумав), тому що сервіса не дочекаєшся, служба підтримки ніяка, а на точках видачі працівники ні за що не відповідають.... окремо напишу на який день мені віддали навушники.

    Переваги:
    Непогані навушники. У нормальних продавців можна брати.
    Недоліки:
    Нуль сервісного обслуговування.
    Нуль клієнтоорієнтованості.
  • Олександр В***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    ЦЕ ПРОСТО ЯКИЙСЬ ЖАХ. Дружина подарувала на День Народження навушники, і на горе на Розетці. Виявився заводський дефект, який не можливо визначити під час первинної перевірки. Після повної зарядки, після виключення навушники самостійно включаються. Так як дружина купила подарунок заздалегіль, 14 днів минуло, у обміну або повернення коштів відмовили. Забрали на сервіс. Прошло 22 ДНІ. На мою вимогу повідомити результати - написали, що немає запчастин, термін ремонту НЕ ВИЗНАЧЕНИЙ. Це просто ШАХРАЙСТВО. Продали товар із заводським дефектом, прийняли новий, не використовувався. Зараз не вертають грошей - і не ремонтують. Запропонували повернути в такому стані із дефектом. ЦЕ ЯК? Ще й виправдовуються війною! Куди подівся сервіс, лояльність до покупців, звичайне дотримання законів? До кого звертатись?

    Переваги:
    Сервіс Розетки не дозволив відчути
    Недоліки:
    Сервіс Розетки
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

    • Олександр Б***

      Мої JBL C45BT так само після відключення від зарядки вмикаються

  • Олександр В***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Отримав у подарунок дані навушники. Купляли тут. І вони не вимикаються. Після натискання кнопки вимкнути, вимикаються, і через декілька секунд самостійно вмикаються. Скинути налаштування теж не вдається. До кого звернутись по сервісну допомогу?

    • Андрій Б***

      В Розетку через чат. На сайті є, називається "Чат з Розетка".

    • Максим

      купити ще одні і повернути старі нікому в голову не приходило ?

  • Деблюк И***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Тільки для телефону, на комп'ютері є проблема з мікрофоном, дуже розповсюджена проблема.

    Переваги:
    Звук, тривалість роботи
    Недоліки:
    Не можна вимкнути шумодав на компютері, тільки себе чуєшколи заходиш у відедзвінок
  • Андрей К***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Наушники хорошие но как всегда есть но, пользуюсь ими мало, и через время появился скрип какой-то, что на минимальной громкости что на почти максимальных, и это только на басах этот скрип, хотя басы играют на нормальной частоте,как это исправить не знаю. В целом наушники хорошие.

    Переваги:
    Качество сборки
    Недоліки:
    Появился скрип при проигрывании
  • Роман Г***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Добрі вуха

    Переваги:
    добре та довго тримає батарея
    Недоліки:
    тиснуть (але треба відрегулювати)
  • Роман Г***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Чудові навушники. Підтискали на початках. Вибрав положення де не тиснуть на вуха)

  • Хміль В***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Не працюють з MacBook M1. Мікрофон постійно включається і виключається сам по собі. Часто появляється затримка в 5 секунд.