Стандартні серверні шафи застосовуються для монтування й експлуатації телекомунікаційного обладнання станцій, модемів і маршрутизаторів. Конструкція являє собою металевий короб із дверцятами, що закриваються, заскленими або глухими. Вироби відрізняються збільшеною міцністю й обладнуються кріпильними елементами для встановлення електронних компонентів.

Усередині шаф серверних вертикально закріплені сталеві планки з отворами, на які монтуються горизонтальні напрямні. Кількість кріпильних точок відповідає числу юнітів — посадкових місць для розміщення обладнання. Отвори в стійках зазвичай робляться круглими, але можуть бути й квадратними під спеціальні гайки з різьбою М6.

Номенклатура шаф серверних

Використання закритих телекомунікаційних стійок дає змогу компактно розмістити різноманітне обладнання. У цьому розділі каталогу ROZETKA представлений величезним асортимент шаф для серверів вітчизняного та іноземного виробництва всіх основних видів і стандартів:

  • підлогові. Призначені для інсталяції різних компонентів, зокрема й досить потужних станцій зв'язку. Більшість моделей мають у кришці вирізи під кулери системи вентиляції, на днище встановлюються регульовані ніжки для створення надійної опори.
  • Настінні. Випускаються у двох варіантах із задньою стінкою й без такої. Конструкція підвішується на будь-яку вертикальну поверхню або розміщується на столі. Цей різновид монтажних стійок використовується для розміщення електротехнічного або електронного обладнання загальною вагою до 30 кг.
  • Антивандальні. Відрізняються збільшеною міцністю високим рівнем захищеності від злому завдяки посиленню каркаса дверей і застосуванню встановлених всередині корпусу петель. Частина моделей комплектується врізними запірними пристроями, на інших встановлюються короби під замки типу краб.
  • Кліматичні. Виготовлені спеціально під розміщення систем охолодження серверного обладнання: вентиляторів або кондиціонерів. Здатні витримувати значні навантаження, що виникають під час роботи систем, підтримання встановлених у них систем забезпечення заданого температурного режиму.

Більшість пропонованих моделей випускаються в 19-дюймовому форматі, крім того існують корпуси завширшки 10 і 23 дюйми. Останні отримали менше поширення, але також мають попит серед користувачів.

Особливості конструкції й технічні параметри

Серверні шафи випускаються у двох варіантах виконання: суцільнозварні й у формі комплекту деталей для складання на місці встановлення. Закриті монтажні стійки розрізняються за габаритними розмірами та мають такі параметри:

  • Максимальна ширина обладнання й полиць для розміщення: 482,6 мм.
  • Глибина залежно від моделі: 600, 800 і 900 мм.
  • Кількість стандартних монтажних місць (юнітів): від 1 до 48.

Ряд шаф виготовляється з поліпшеною шумоізоляцією, що робить можливим їх встановлення в офісних приміщеннях. Для зручності обслуговування деякі моделі мають знімні бічні стінки, таким чином, спрощується доступ до обладнання під час обслуговування.

Переваги шаф для серверів

Серверні шафи відрізняються функціональністю й винятковою зручністю в експлуатації. Продумана конструкція і якісні матеріали далеко не єдині їхні переваги:

  • Скління дверей дає змогу візуально контролювати роботу встановленого обладнання.
  • Застосування порошково-полімерного покриття забезпечують підвищену захищеність металу від корозії.
  • На деяких моделях застосовуються ущільнювачі дверей, що робить їх захищеними.

Шафи для монтування апаратури надійно оберігають встановлюване обладнання від зовнішніх впливів, пилу й збільшеної вологості. Мінімальний рівень захищеності не нижче класу IP54. Застосування врізних сувальдних замків практично виключає можливість несанкціонованого відкриття дверей.

Вибір і придбання серверних шаф

Великий каталог монтажних стійок, пропонованих інтернет-магазином ROZETKA, дає змогу замовникам підібрати моделі зі схожими параметрами в декількох варіантах. Таким чином, у клієнта з'являється можливість вибору доступних або поліпшених зразків, відповідно до виділеного на ці цілі бюджету. За визначення вимог до них враховуються призначення, типорозмір і рівень захищеності.

Ви можете купити серверну шафу потрібної моделі, оформивши заявку онлайн або телефоном. Персонал інтернет-магазину ROZETKA готовий надати допомогу у виборі зразків, що відповідають вимогам замовника за техніко-економічними показниками. Доставка покупок організовується поштою або кур'єрськими службами, можливий самовивіз із пунктів видачі та демонстраційних залів.

Показати ще 60 товарів