Встановлення потужного базового сервера дасть змогу створити локальну мережу підприємства, максимально захищену від несанкціонованого доступу. Обробка інформації в такому випадку здійснюється завдяки використанню власних обчислювальних ресурсів без залучення хмарних технологій. Пристрій також може бути використано як ефективний вузол інтернету.

Виділений сервер є повноцінною робочою станцією, яка використовується для виконання сервісних завдань в автоматичному режимі. За складом обладнання він аналогічний настільному комп'ютеру й обладнується накопичувачами великого обсягу різних типів. Пристрій може встановлюватися як у спеціальних приміщеннях, так і безпосередньо в офісі.

Каталог комп'ютерного обладнання

У цьому розділі каталогу ROZETKA представлена велика номенклатура серверів різного призначення і з різними технічними характеристиками. У продажу є обладнання для створення масштабованих мереж різного рівня провідних світових виробників:

 • HP. Всього понад 130 моделей серій ProLiant і MicroSvr призначені для проведення обчислень у великих обсягах, зберігання й обробляння значних інформаційних масивів. Високопродуктивні електронні компоненти істотно спрощують роботи з обслуговування й моніторингу мереж.
 • IBM. Понад 400 моделей із популярних лінійок Xeon, Flex System, xSeries, pSeries. BladeCenter, BladeServer та інших. Застосування такого обладнання під час будівництва й модернізації мереж дає змогу істотно збільшити обчислювальні потужності й оптимізувати інфраструктуру віртуальних робочих столів для мереж усіх рівнів.
 • SuperMicro. У наявності не менше 80 пристроїв, що відносяться до модельних рядів 5019, 5029, 5039 і 6018. Устаткування призначене для збільшення продуктивності систем і зокрема клієнтських застосунків.

Пропоновані на ROZETKA сервери випускаються у двох основних форм-факторах Rackmount і Tower, кожен із яких має три та п'ять модифікацій відповідно. Устаткування постачається споживачеві без попередньо встановленого програмного забезпечення.

Основні параметри серверів

Серверне мережеве обладнання обладнується новими та колишніми в експлуатації електронними компонентами з великим залишковим ресурсом. Сервери мають такі технічні характеристики:

 • Тип процесорів AMD і Intel, кількість ядер від 1 до 32.
 • Об'єм оперативної пам'яті від 2 до 128 Гб.
 • Сумарна місткість вбудованої пам'яті (HDD + SSD) максимально 2 × 1 Тб + 2 × 250Гб.

Застосування комбінацій жорстких дисків і флеш-накопичувачів дає змогу набагато прискорити процесу обміну даними. Використовуються сучасні інтерфейси SAS і SATA. На материнських платах передбачено по одному-два додаткові сокети для встановлення процесорів. Сервери обладнуються автономними блоками живлення в кількості від одного до чотирьох залежно від моделі.

Переваги використання брендових комп'ютерних компонентів

Обчислювальна техніка відомих виробників відрізняється безвідмовністю, високою надійністю й продуктивністю. Комп'ютерне обладнання може бути використане зокрема й для майнінгу криптовалют і це далеко не єдина його перевага:

 • Можливість вертикального та горизонтального розширення мереж.
 • Безпечна платформа для робочих середовищ з обмеженими обчислювальними ресурсами.
 • Високий рівень автоматизації процесів керування за допомогою перевірених апаратних рішень.

Застосування високопродуктивних серверів із багатоядерними процесорами в локальних і глобальних мережах забезпечує останнім стійкість. На обладнання нове та відновлене надаються гарантії.

Вибір сервера: основні вимоги

Придбання пристрою з потрібним функціоналом і характеристиками можливий на ROZETKA на вигідних умовах. Зазначені на сайті ціни на сервери — актуальні. За вибору обладнання потрібно враховувати такі чинники:

 • Призначення: для локальної або глобальної мережі.
 • Загальне виробництво зерна процесорів.
 • Обсяг вбудованих накопичувачів і можливість його збільшення.

Не пропустіть можливість купити сервер, оформивши онлайн-заявку або зателефонувавши за телефоном. За бажанням клієнта забезпечується доставка покупок у будь-який із населених пунктів країни поштою або кур'єрськими службами.

Показати ще 60 товарів