Шурупокрут дозволить вам настільки полегшити і прискорити більшість процесів, пов'язаних з дрібним ремонтом, кріпильними або складальними роботами в будинку, що ви жодного разу не пошкодуєте про те, що колись прийняли рішення купити шурупокрут.

Зараз шурупокрути в магазині ROZETKA представлені широкою низкою моделей. Тут ви знайдете мережевий шурупокрут (або електрошурупокрут) як ударного, так і безударного типу. Крім того, ви зможете замовити високопродуктивний шурупокрут з акумулятором у 18 В, який не поступається характеристиками електрошурупокруту.

Щоб не розгубитися в цьому різноманітті, бажано попередньо ознайомитися з описом основних критеріїв вибору шурупокрута від будь-якого виробника (Black & Decker, Bosch, Makita, Stark і ін.).

Як вибрати хороший шурупокрут?

Умови експлуатації

У разі нечастого використання в побутових роботах вам цілком підійде один із побутових акумуляторних шурупокрутів. Для частої експлуатації, особливо в будівельних роботах, краще придбати професійний електро шурупокрут.

Мобільність

Якщо в процесі роботи вам необхідно переміщатися на досить великі дистанції, гарним вибором будуть акумуляторні шурупокрути, що не залежать від проводів і взагалі, від наявності робочої електророзетки. Ще одним плюсом акумуляторних шурупокрутів в порівнянні з електричними моделями можна назвати їхню компактність. А набір біт та інших насадок для такого шурупокрута зробить із нього багатофункціональний інструмент.

У виборі одного з акумуляторних шурупокрутів важливим критерієм є тип акумулятора. Хороший шуруповерт оснащується літій-іонними акумуляторами з напругою не менше 10.8 В. А акумуляторний шурупокрут 18 В уже здатний працювати в ударному режимі. Зрозуміло, що з ростом його якісних характеристик, шурупокрут навряд чи вдасться купити дешево.

Продуктивність

Якщо важливішим критерієм, ніж мобільність, є можливість виконання свердлильних робіт підвищеної складності, то цього разу вам підійде мережевий шурупокрут. Потужність мережевого шурупокрута вища, а вартість у разі однакових параметрів — нижча. Так, мережевий шурупокрут з ударним режимом буде коштувати істотно дешевше, ніж його аналог на акумуляторах.

Функціональність

Критерії, від яких залежить функціональність шурупокрута — це крутний момент і частота обертання. Недорогий електро шурупокрут з обертовим моментом 10-15 Нм впорається з укручування або викручуванням шурупів і саморізів і цілком підійде для побутових потреб: змінити замок, швидко зібрати або розібрати меблі й ін. А, наприклад, мережевий шурупокрут з обертовим моментом у 24 Нм впорається вже і зі свердлінням міцного матеріалу, і з іншими серйозними завданнями. У професійного електричного шурупокрута цей критерій може досягати 130 Нм. Частота обертання також безпосередньо впливає на функціональність шурупокрута. Для свердління потрібно в середньому 1300 об./хв, а для закручування гвинтів і шурупів вистачить і 500 об./хв.

Купівля шурупокрута

В інтернет-магазині ROZETKA ви можете придбати шурупокрути в Києві й іншому місті України, придбати ударний електро шурупокрут або акумуляторний шурупокрут Black & Decker та інших виробників, і все це — з професійною консультацією з нашого боку й мінімальними зусиллями з вашого.

Показати ще 60 товарів