Будинок молодої сім'ї, у якій нещодавно народилася дитина, поступово наповнюють м'які іграшки. Радянські або сучасні, яскраві або бліді, великі чи маленькі, музичні або прості — і це ще не весь список всіляких пропозицій на ринку. Надійністю покупців відзначаються такі компанії-виробники: Левеня, Aurora, Lava, Fancy, Тигрес, TY, Na-Na, Копиця, Zuru Tsum Tsum, Аліна, Pink Elephant, Premium Toys та інші.

М'які іграшки: топ-3

Кожна дитина обожнює дивитися мультики, особливо з гарними героями та веселими пригодами. Сучасний кінематограф сповнений гарних і повчальних мультсеріалів, у яких персонажі показують, як потрібно правильно поводитись або розповідати про важливі речі, їхні робочі процеси та інші нюанси. З огляду на таку інформацію, виробники м'яких іграшок пропонують для купівлі маленькі та пухнасті копії улюблених героїв у живому вигляді.

Сім'я Свинки Пепи одна з найпопулярніших іграшок сьогодні. У 2013 році цей мультсеріал був визнаний найкращим у Великій Британії, тому і якість іграшок має бути відповідною. Компанії іграшкової індустрії врахували цей факт під час створення продукції. Приємним бонусом є різноманіття образів, кольорових гам, розмірів персонажів. Пепа — найпопулярніша у своєму сімействі та продається з зимовим одягом, тримає маленьких звірят у руці, в образі милої принцеси або чарівної феї з чарівною паличкою. Голова сімейства має більш солідний вигляд, а мама Свинка — розкішна дама з гарними капелюшками. Інші персонажі мультика не відзначаються особливою оригінальністю, але від цього їхня якість і зовнішній вигляд не постраждали.

Ведмідь є другим за популярністю, адже часто представлений в образі милого героя. Ніжна шерстка, елегантний бантик спереду, добрий вираз мордочки, різні габарити — ось чому діти вибирають ведмедиків. Особливо вони радіють, якщо всередині вбудований музичний супровід, що дає змогу відтворювати безліч разів гарні дитячі мелодії про веселі подорожі ведмедів.

Хаскі, зебри, єноти, тигренята — саме на їхню користь робиться вибір серед інших м'яких іграшок-звірів. У чому ж їхня відмінність від інших? Американська іграшкова компанія «TY Beanie Boo's» під час виготовлення товарів зробила акцент на їхньому зовнішньому вигляді і тактильних сприйняттях від експлуатації продукції. Їхні звірята дійсно виготовлені в одному унікальному стилі, що дуже виділяє їх серед конкурентів.

Ляльки Барбі вже давно відійшли на другий план і поступились місцем казковим My Little Pon з однойменного мультфільму. Дівчата люблять із ними грати, придумувати незвичайні історії за участю крилатих коней із доглянутими кольоровими гривами. Можуть використовуватися як брелок, рюкзак, іграшка та т.д.

М'які іграшки: як вибрати?

Асортимент фірм настільки широкий, що на ринку таких виробів створюється величезна конкуренція. Покупці мають труднощі під час вибору м'якої іграшки для своєї дитини, адже бажають отримати тільки найкращий продукт за доступною, не завищеною ціною. Для цього потрібно також розуміти інтереси малюка й орієнтуватися на його особисті побажання. У будь-якому разі зайвим не буде знання таких критеріїв, на які варто звернути увагу під час вибору іграшкових товарів:

  • Розмір. Занадто великі вироби можуть створити дискомфорт дитини під час ігор і мають ризик залишитися незадіяними в ігровому процесі. Для дитини до 3-5 років необхідно розглядати негабаритні підробки.
  • Наявність музичного супроводу. Якщо немовля заспокоюється під різні спокійні мелодії або звуки, то варто задуматися над купівлею відповідної іграшки. Орієнтуйтеся на вподобання дитини, адже одному малюкові подобаються вірші, іншому — пісні, третьому — звуки тварин. Допомагають в естетичному вихованні особистості, а пошук самого механізму може виявитися цікавим квестом.
  • Вікове обмеження. Чим старша дитина, тим складнішою стає конструкція іграшки. Її призначення також змінюється, адже 2-річній дитині вже цікаво вивчати кольори, форми, звуки тварин, а зовсім маленьким немовлятам важлива форма та колір предмета.
  • Матеріал, що використовується. Обов'язково розглядайте натуральні тканини в одиничному співвідношенні, представлені шерстю, льоном, бавовною. Пам'ятайте, що синтетичні засоби можуть спровокувати сильні алергічні реакції, загрожувати життю малюка.
  • Наповнювач. Краще, якщо він буде складатися із синтепону, штучного хутра, синтетичного пуху окремо або в поєднанні. має бути рівномірно розташований по всій площі м'якої іграшки.
  • Крій. Якісні шви непомітні, адже нитки заховані усередині, крізь них не просочується наповнювач, форми виробу збережені в необхідному вигляді.

Не можна залишати без уваги такий параметр як сертифікація продукції. Якщо її немає, то краще втриматися від подібної купівлі та вибрати ліцензовану. На ній мають бути вказані вікові обмеження, матеріал, способи очищення й догляду, висновок про безпеку та брак токсичних і шкідливих речовин, країна-виробник, термін експлуатації. 

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії М'які іграшки?

Які товари з найнижчою ціною в категорії М'які іграшки?

Показати ще