Відгуки покупців про Поло Sol's Summer II 11342102 M Біле 8

• Наталія
    • Розмір: S
    • Загальне враження

Класне поло, під джинси ідеально. Ідеальний білий, шви рівненькі, мене все влаштовує! Рекомендую.

Точно

Доброго дня, Наталія! Дякуємо вам за відгук.

• Андрей Марусин
    • Розмір: L

Ужасное поло , нитки торчат.

Добрый день, Андрей! Пошив поло машинный, поэтому допустимо, что некоторые нитки могут быть длинее, достаточно просто их аккуратно подрезать и все.
      Приносим свои извинения за причиненные неудобства. Мы примем меры для улучшения качества работы нашего магазина и недопущения подобных ситуаций в будущем.

• Наталія
    • Розмір: M
    • Загальне враження

Поло м'якеньке зі 100% бавовни. Не щільне, якраз на літню пору. Крій прямий. Ціна адекватна. Після прання меншим не стало. Прала при 30 градусах в делікатному режимі з виключно білими речами.
    Мій ріст 162 см, вага 58 кг брала розмір М, хоча думаю можна було брати S. М-ка по довжині 72 см, по ширині грудей 53 см. Поло вийшло трошки оверсайз, зате не сковує рухів. Задоволена покупкою, відмінна річ на літо!

Переваги:
    Ціна, якість, колір білосніжний

Точно

Доброго дня, Наталія! Дякуємо вам за відгук.

• Юлия Крук
    • Розмір: L

Поменяли размер на меньше сильно ситуацию не поменяло, поло очень длинное и широкое, на больших дядек с пузом, у меня муж ростом 186 ростом ему она длинная...

• Юлия Крук
    • Розмір: XL

Мне лично не понравилось , ткань слишком просвечивается, размер не соответствует ,,xl огромный...мужу норм сказал поменять на меньше

• Костянтин Загарійчук
    • Розмір: XS

Звичайне поло, бавовняне, до тіла не найкомфортніше, але нормально. Мені не сподобався комір і довжина поло - завеликі і ні під що мені не підійшло. Але в цілому якість товару нарікань не викликає.

Переваги:
    Не дороге, бавовняне
    Недоліки:
    Як на мене комір завеликий і довжина поло теж завелика.
    • Відповідність розмірній сітці

• Юлия Руденко

нет, полномерит.

• Юлия Руденко

Недорогое качественное поло

Переваги:
    Хорошее качество
    Недоліки:
    Нужно обращать внимание на замеры, указанные в таблице. Белое поло пришло грязное, видимо руки у упаковщика были в грязи, два хороших черных отпечатка в районе груди
    • Игорь Кольба

Юля, розміри підійшли як і в характеристиках?