Картка Rozetka
Паста кондитерська Spell Шоколадна карамель 250 г (4820207312364) - зображення 1

Паста кондитерська Spell Шоколадна карамель 250 г (4820207312364)

Код:  277448698

Є в наявності

199

189

183Ціна при оплаті Карткою Rozetka
Самовивіз з магазинів Rozetka
Замовляйте впродовж
08
:
04
:
11
щоб отримати сьогодні з 16:00
Запитайте в Rozetka AI
  • Запитати щось інше
Самовивіз з магазинів Rozetka
Замовляйте впродовж
08
:
04
:
11
щоб отримати сьогодні з 16:00
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka
    Безкоштовно для покупок від 1000 ₴

    49

  • Кур'єр на вашу адресу

    149

  • Самовивіз з поштомату Rozetka
    Безкоштовно для покупок від 1000 ₴

    49

  • Самовивіз з Нової Пошти

    129

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    79

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата карткою у відділенні, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Карткою онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безготівковими для юридичних осіб, Оплата карткою державної допомоги «Пакунок малюка» / «єМалятко», Безготівковий для фізичних осіб, Visa, Допомога до року 7000 грн
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Salted Caramel spell
Ніжна кремова текстура, вершковий смак, пікантність солі та трохи магії ручної роботи
«Карамель — це не один смак, це мелодія, яку можна зіграти зовсім по-різному» — упевнені творці українського бренду Spell.
Керуючись світовими трендами з Франції, Бельгії, США і Великобританії, розробили неповторні смаки карамелі, які дивують новими варіаціями знайомого смаку.
Темний бельгійский шоколад та вершкова карамель створюють таке нове і таке класичне поєднання водночас. Дуже смачно у поєднанні із теплим круассаном. Карамель однорідна, без хрустких елементів.
Смакуй та поєднуй
до сніданку
до млинців
з круасанами
до кави
з випічкою
з тостами
з морозивом
з ягодами
до сирників
Готуйте та додавайте до улюблених страв.
Вафельний торт iз дитинства за рецептом Spell:
- коржі 1 упаковка
- 3 банки Chocolate Caramel 250 ml
- шоколадні крихти
Залишайте у холодильнику на 4-5 годин. Смакуйте разом зі Spell!

Характеристики

Вага
Кількість в упаковці
Термін зберігання
  • 180 днів
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Країна-виробник
EAN
  • 4820207312364
Харчова та енергетична цінність
  • Білки -1.8 г
    Вуглеводи – 61.0 г
    Жири -26.1 г

    Енергетична цінність – 486 ккал (2033кДж)

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.62/5
на основі 68 відгуків
  • 5 зiрок
    52 оцінок
  • 4 зiрок
    4 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    4 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • AI аналіз відгуків
    54 відгуки:  позитивний: 83%; нейтральний: 10%; негативний: 7%
    Шоколадна карамель Spell (4820207312364) в цілому отримує дуже позитивні відгуки від покупців. Більшість відзначає її приємний насичений смак та універсальність у використанні. Особливо хвалять текстуру та смак, багато хто використовує пасту як для десертів, так і просто їдять ложкою. Є поодинокі зауваження щодо надмірної солодкості, особливостей смаку (дехто вважає, що вона нагадує згущене молоко), а також критика щодо якості пакування та невідповідності тари заявленій у характеристиках. Переважна більшість відгуків позитивна, засвідчуючи вдоволення продуктом.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Фотографії та відео покупців
  • Олександра Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже смачна!!!

  • Анаіт
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купувала кілька разів звичайну солону карамель цього бренду - не вразила, але іноді приємно до чаю таку мати. Цього разу спробувала шоколадну - ось вона дійсно неймовірна. Якщо хтось купував в МакДональдсі морозиво в пластиковому стаканчику, до якого можна замовити різні топінги, то ця паста ДУЖЕ схожа на суміш шоколадного і карамельного топінгів. Відчувається і карамель, і легка шоколадна гірчинка. Паста очікувано солодка - як згущене молоко. Я б таку і у великому форматі купувала, хоча ціна трохи кусається.

    Переваги:
    Вдале поєднання смаків
    Недоліки:
    Ціна
  • Лилия М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже смачна. Дiйсно карамельна. Дякую.

Читати всі відгуки →