Власники присадибних ділянок, дач та котеджів, господарі барів і кафе з літніми майданчиками постійно змушені думати про те, як уберегти свою власність від негативного впливу опадів і бруду. Сонце, сніг, дощі, пил постійно перевіряють вироби на міцність, залишаючи на них сліди і псуючи зовнішній вигляд. Без допомоги засобів для вуличної зони не обійтися, вони подбають про дерев'яні садові меблі, камені і плитку дворів і терас, чистоту гриля, димоходу і барбекю.

Засоби для прибирання вуличної зони: основні причини для купування

Багато українців дуже люблять комфортно відпочивати на свіжому повітрі. Для цієї мети вони облаштовують на своїх дачах затишні садові куточки, відпочивають в місті на літніх майданчиках кафе та регулярно влаштовують пікніки і барбекю. Всі предмети меблів і начиння, які використовуються на вулиці, потребують захисту та догляду. Зміни температур руйнують їх, від вогкості і вологи починається псування матеріалів, утворюються грязьові і вапняні нальоти. Найбільше страждають дерев'яні предмети, їх обов'язково потрібно періодично обробляти спеціальними захисними засобами для вуличної зони. Якщо двір або майданчик викладені плиткою або натуральним каменем, їх потрібно раз в декілька місяців чистити, інакше наліт та іржа спочатку зіпсують красу покриття, а потім запустять механізм руйнування матеріалу.

Без засобів для вуличної зони всі предмети, які використовуються на відкритому повітрі, будуть приходити в непридатність дуже швидко

У цій категорії побутової хімії представлені очищувачі, масла та спреї. Запрошуємо придбати засоби для:

  • захисту деревини;
  • очищення мармуру, каменю та плитки;
  • видалення рослинного і вапняного нальоту;
  • чищення димоходів, грилів, духовок;
  • пам'ятників, надгробних плит.

Ці речовини не тільки продовжують життя матеріалів і виробів, а й дбають про те, щоб їх краса не стала бляклою з плином часу. Навіть такі міцні покриття як камінь і плитка, не можуть протистояти впливу природних факторів, а з огляду на те, що в складі дощової води присутні шкідливі речовини, які підприємства викидають в атмосферу, руйнування відбувається прискореними темпами.

Правила вибору засобів для вуличної зони

Побутова хімія для усунення стійких забруднень, як правило, має дуже активний склад. Тому, під час вибору очищувача, треба продумати, чи буде можливість на деякий час захистити майданчик, що очищається, від сторонніх, щоб ніхто не отруївся. Особливо важливо вберегти від можливих негативних наслідків тварин і дітей, оскільки речовини можуть викликати опіки шкіри, очей і слизових оболонок носа та рота.

Вибираючи продукт, зверніть увагу:

  • умови використання: як часто необхідно наносити, чи потрібно змивати, наскільки токсичним він є;
  • сфера застосування с очищувачі, призначені для одних поверхонь, неспроможні видаляти бруд з інших матеріалів;
  • фірму і країну виробника ф краще, якщо засіб для вуличної зони вироблено в Європі, де більш суворі вимоги до складу та безпеки побутової хімії.

«Розетка» пропонує купити ефективні засоби для вуличної зони, які дозволять зберегти комфортність вашого відпочинку поза стінами будинку. У нас сертифікована продукція, максимально низькі ціни, швидка доставка в Київ, Одесу, Кривий Ріг, Кіровоград, Дніпропетровськ, Лубни, Харків Д по всій Україні.

Засоби для прибирання вуличної зони