• Подовження гарантії на 2 роки (3001-4000) - зображення 1
 • Подовження гарантії на 2 роки (3001-4000) - зображення 2
 • Подовження гарантії на 2 роки (3001-4000) - зображення 3
 • Подовження гарантії на 2 роки (3001-4000) - зображення 4
Топ продажів
Подовження гарантії на 2 роки (3001-4000) - зображення 1

Техніка - штука примхлива, любить вийти з ладу одразу після закінчення гарантії. Але це не біда! Захистіть себе від нервів і проблем. Наша послуга додасть ще 2 роки спокою. Ми полагодимо всі гарантійні поломи безкоштовно - або повернемо 100% вартості. Техпідтримка 24/7 - включена.

Опис Подовження гарантії на 2 роки (3001-4000)

У вас теж таке бувало: тільки но закінчилася гарантія, як техніка відразу починає барахлити або ламатися? Віддавати у ремонт — дорого і часто довго, розбиратися самому — ризиковано.

Ми теж не любимо такого. Тому пропонуємо «бонусне життя»: ще два роки впевненості в пристрої. По-перше, ви отримаєте цілодобову телефонну підтримку. По-друге, безкоштовний гарантійний ремонт — навіть коли гарантія виробника закінчилася. А якщо ремонт неможливий — гроші не пропадуть! Ви отримаєте сертифікати магазину Rozetka.ua на 100% вартості пристрою.

Працює все дуже просто: купуєте разом із технікою «+2 роки гарантії». Наша техпідтримка доступна відразу: всі виникаючі питання швидко вирішимо по телефону. А якщо у додаткові два роки гарантії щось піде не так, залиште це нам. Діагностика — до 5 днів, полагодимо максимум за 2 тижні. Піклуватися про транспорт теж не потрібно: пристрої важче 5 кілограмів доставимо в Support.ua за власний рахунок. А ви збережете час та гроші, нерви та сили.

Основні відповіді:

Що означають числа в дужках після назви?
Числа в дужках — це ціновий діапазон пристрою, до якого можна придбати даний сертифікат.

Чи можна купити сертифікат «+2 роки гарантії» окремо або пізніше?
Так. Сертифікат на сервіс «+2 роки гарантії» можна купити в магазині Rozetka.ua окремо протягом 30 днів після покупки техніки.

Коли починають діяти додаткові 2 роки гарантії?
Додаткові 2 роки гарантії починають діяти після закінчення основної гарантії від виробника. Наприклад, якщо основна гарантія від виробника — 2 роки, то додаткова гарантія буде діяти третій та четвертий роки.

При яких поломках можна скористатися сервісом?
Якщо виникнуть гарантійні поломки (з вини виробника).

Навіщо користуватися сервісом «+2 роки гарантії»?
Сервісом «+2 роки гарантії» можна скористатися для безкоштовного ремонту техніки, якщо вона зламається після того, як закінчилася основна гарантія виробника. Якщо ремонт буде неможливим, ви отримаєте компенсацію повної вартості техніки сертифікатами магазину Rozetka.ua.

Скільки разів можна скористатися ремонтом?
Ремонтом гарантійних поломок можна скористатися будь-яку кількість раз до моменту виплати компенсації.

Скільки триває ремонт?
Перед ремонтом проводиться діагностика, яка триває до 5 робочих днів. Після діагностики техніка ремонтується в термін, що не перевищує 14 календарних днів.

Що таке телефонна підтримка і як нею користуватися?
Телефонна підтримка — це служба, яка надає консультації з питань, які можуть виникнути в процесі використання техніки. Телефонна підтримка є цілодобовою, нею можна користуватися необмежену кількість раз, починаючи з першого дня покупки сертифікату.

Куди звертатися, якщо зламалася техніка?
Поки діє основна гарантія виробника, техніку на ремонт потрібно віднести до авторизованого сервісного центру. Після закінчення основної гарантії виробника, протягом двох років потрібно звертатися в Support.ua.

Що буде, якщо поломка виявиться негарантійною?
Якщо в процесі діагностики в сервісному центрі Support.ua у висновку буде вказано, що поломка негарантійна, то техніку повернуть вам назад.

Як передати техніку на ремонт в Support.ua?
Якщо техніка більше ніж 5 кг — її безкоштовно забере кур'єр і після ремонту привезе вам та віддасть у руки. Якщо техніка менше ніж 5 кг — ви відправляєте її в Support.ua через будь-яке відділення Нової Пошти за наш рахунок. Після ремонту ми повертаємо техніку на поштове відділення, де ви її забираєте. Також техніку можна самостійно принести в наш офіс у Києві.

Характеристики Подовження гарантії на 2 роки (3001-4000)

Діапазон ціни послуги
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 186

 • Алексей Егоров
  • Продавець: Rozetka
  • Діапазон ціни послуги: 200-1000

  Почему нет доставки УкрПочтой!?(((

 • Глеб Стелецкий
  • Продавець: Rozetka
  • Діапазон ціни послуги: 200-1000

  Всем советую!

  Переваги:
  хорошая услуга
  Недоліки:
  нет
 • Дмитрий К.
  • Продавець: Rozetka
  • Діапазон ціни послуги: 3001-4000

  Заказал данный товар вместе с покупкой наушников. К сожалению, не обнаружил внутри посылки данный талон, а когда о нем вспомнил, було уже поздно, т.к. упаковку при уборке авто выкинули на мойке. Возможно, просто невнимательно осмотрел содержимое всей посылки т.к. не ожидал что будет отдельный документ посвященный продлению гарантии, возможно талон был утрачен при транспортировке. Однако, уточнив у продавцов все моменты мне доступно и в кратчайшие сроки все объяснили и внесли в электронную базу, без физической копии талона, за что я очень благодарен. Надеюсь гарантией пользоваться не придется, однако рад, что делом занимаются отзывчивые люди. Впредь буду тщательнее проверять послыки, чего и читателям отзыва советую.

  Переваги:
  При аккуратном обращении устройством м моей стороны получаю аж 3года гарантии в сумме.
  Недоліки:
  Видимо, относительно маленький талон гарантии.
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →