- evgenvinnВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
Флешку використовуєм уже майже 3 роки, все нормально. Надійний носій.
- Переваги:
- Надійність
- СергейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
нічого особливого не замітив працює і вистачить
- АлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
малый обьем - для скорости плюс
- Переваги:
- не hc - подходит для древних кардридеров и прошивки древних устройств
- Недоліки:
- пока нет
- ihorВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
часто використовується для прошивки планшетів, оскільки потрібно саме 2гб
- Переваги:
- якість, ціна, потрібний розмір
- Недоліки:
- не виявлено
- Николай
Для планшетов лучше брать 4-8Гб, тем более что цена одинаковая. А вот в старые фотоаппараты без поддержки SDHC больше чем 2Гб поставить не получится.
- СЕРГІЙВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
Флешка як флешка)
- рева в***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
нормальная флешка
- bondar_mukolaВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
купил для nokia 101 слушать музыку, вроди норм не глючит)
- Недоліки:
- нет
- Антон К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
Обычная флешка,купил поставил,пользуюсь,спасибо!
- Данил п***Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
Нормас флешка уже 2 года она у меня ИНОГДА даже виручает ( у меня 16 гиг встроеной памяти на планше и мне даже етоого мало то я в екстренних случаях переношу ЧАСТЬ данних.. )
- Переваги:
- Крепкая как камень! у меня раньше била сдшка на 8гиг я ее переставил ~10раз а потом перестала робить
- Недоліки:
- мало памяти 1.98 гига
- IgorПродавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 2 ГБ
Нормальная карта.+цена))).Спасибо менеджеру,что очень внимательно отнёсся к моим вопросам по характеристике и совместимости карты(правда много лопатил литературы потом сам).Из всех менеджеров, в этом магазине самые подготовленные.Ну это моё мнение)))
- Переваги:
- Cовместима по параметрам с CD(оригинал) та же фирма.Так что берите смело
- Недоліки:
- Пока не нашёл.Стоит на фотоаппарате NiconD50
