Країна реєстрації бренду
 • Виготовлено в Україні

Опис Шапка Traum 2514-27 Зелена (4820002514277)

TRAUM – міжнародна виробничо-торгова група компаній, заснована в Німеччині, виробник одягу і аксесуарів до одягу - шарфів, рукавичок і головних уборів, чоловічих і жіночих сумок, а також спортивних, дорожніх сумок і рюкзаків. Продукція ТМ «TRAUM» представлена в Україні з 2004 року. За цей період вироби зарекомендували себе хорошим стабільним рівнем якості і пройшли випробування часом. Починаючи з 2012 року розпочато виробництво певних товарних груп ТМ «TRAUM» в Україні.

«TRAUM» регулярно оновлює свій модельний ряд. Всі моделі розробляються з урахуванням прогресивних тенденцій моди. Завдяки використанню сучасних виробничих технологій поряд з хорошим обладнанням вдається домогтися досить недорогий ціни на вироби при дуже хорошій якості. Це є основною концепцією ТМ «TRAUM».

Характеристики Шапка Traum 2514-27 Зелена (4820002514277)

Категорія
Матеріал
Склад
 • 30% вовна 70% акрил
Колір
Розміри
 • 28 х 19 см
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Оксана Томіленко
  • Продавець: Rozetka

  Чудова шапка! Не чекала, що вона мені сподобається. А на ділі замовила разом з нею шапку іншої марки за 550 грн, а носитиму цю.

  Переваги:
  Колір, дуже м'яка і зручна
  Недоліки:
  Поки не виявила
 • Вита Погорелая
  • Продавець: Rozetka

  Очень понравился цвет шапки. Сам дизайн выглядит довольно просто, без элементов декора. Очень понравилось что ткань достаточно плотная и в составе есть шерсть, в ней очень тепло даже зимой. Порадовало что она с отворотом что делает её ещё плотный. Главным ее достоинством является то, что она весьма широкая и очень свободна на голове, совсем не жмёт. Чувствуешь в ней себя очень комфортно. Очень довольна приобритением и с удовольствием ее ношу.

  Переваги:
  Цвет
  Недоліки:
  Не обнаружено
Дивитися всі відгуки →