Тюнер для телевізора - це спеціальний різновид радіоприймачів, які отримують телевізійні сигнали та показують їх на екрані. Також вони можуть транслювати сигнал через інтернет на пристрої з Android або Windows, допомагають передавати трансляції телеканалів для ноутбуків, для планшетів або для смартфонів, або ж просто виводять їх на окремий монітор.

ТВ-тюнер для телевізора надає можливість отримати максимум від цифрового мовлення. Ми представляємо широкий асортимент такої техніки за раціональною вартістю.

Якими бувають ТВ-тюнери

Перш, ніж замовляти під’єднання тюнера, вам доведеться визначитися, яке саме телемовлення ви збираєтеся з його допомогою відтворювати. Всю техніку такого типу можна розділити на такі групи:

  • цифрові тюнери — найбільш прогресивні та популярні пристрої для приймання сигналів цифрового телемовлення.
  • аналогові — так можуть називатися звичайні антени й аналогові ресивери, які можуть приймати сигнал аналогового телемовлення.

Для зручності вибору деякі виробники випускають і гібридні моделі. Вони можуть приймати як цифровий, так і аналоговий сигнали телевізора.

Для цифрових ТВ-тюнерів є класифікація за способом передавання сигналу. Розшифровуємо позначення: Digital Video Brodcasting (DVB) — цифрове телемовлення, це загальна назва цієї групи, у якій є поділ на кабельне (C — cable), наземне (T- terrestrian) і супутникове (S — satellit):

  • DVB-C — техніка європейського формату мовлення, передає мовлення цифрового телебачення за допомогою спеціального кабелю.
  • DVB-T — перше покоління ефірного цифрового телебачення, як передавачі сигналу використовуються звичайні наземні телевежі, а приймають сигнал за допомогою звичайної антени.
  • DVB-T2 — ефірне цифрове телебачення другого покоління.
  • DVB-S і DVB-S2 — цифрове супутникове телебачення першого та другого поколінь.

Зовнішній або внутрішній тюнер?

За принципами встановлення ТВ-тюнери діляться на два підвиди:

  • Вбудовані — невеликий пристрій встановлюється у спеціальний слот телевізора,
  • Зовнішні — окремий пристрій, який схожий на приставку для телевізора, яка приєднується до телевізора за допомогою спеціальних кабелів і може мати окремі роз'єми для додаткового під’єднання (кардридери, флеш-накопичувачі та інші пристрої).

Під час вибору внутрішнього тюнера у користувача може виникнути проблема з пошуком відповідного варіанту. Річ у тім, що такі моделі мають бути сумісними з програмною частиною телевізора, а в Україні вони трапляються дуже рідко.

Зовнішні моделі позиціюються як універсальні. Вони сумісні з більшістю техніки, тому проблем із їхнім вибором виникнути немає.

Основні функції TV-тюнера

Тюнер має деякі функціональні особливості, які багато у чому визначають потребу у ньому загалом. Він забезпечує повноцінний перегляд телевізійних програм. Водночас користувач зможе одночасно відкрити друге віконце, на якому транслюватиметься друга телепередача.

Практично кожний сучасний прилад такого типу може програвати радіостанції FM-діапазону. Крім того, привабливою характеристикою техніки цього призначення є можливість створювати запис. У кожної моделі такий опціонал представлений по-своєму. Деякі пристрої можуть записувати відео або радіосигнали. Користувачеві для цього потрібно буде натиснути кнопку «Запис». У більш функціональних пристроїв є окрема опція, яка допомагає записати всі важливі програми без участі власника приладу. Для цього достатньо скористатися меню планувальника.

У каталозі інтернет-магазину ROZETKA представлені тв-тюнери різних видів від відомих на європейському ринку виробників, у режимі онлайн можна вибрати та купити відповідний тв-тюнер будь-якого формату мовлення і з різноманітним функціоналом.

Показати ще 60 товарів