Золото, срібло, латунь, сталь та інші метали, які використовуються для створення ювелірних прикрас, столових приборів і сантехніки, потребують постійного догляду. На їхній зовнішній вигляд може вплинути будь-яка дрібниця: перепад температур, близькість до опалювальних приладів, вода, парфуми, мийні засоби, кисень тощо. Доглядати за виробами з дорогоцінних металів нескладно, головне — купити серветку, пасту або інший очисний продукт.

Чи дійсно потрібен догляд за виробами з дорогоцінних металів?

Сяйво ювелірних прикрас тягне представниць прекрасної статі до вітрин, змушуючи вчергове купувати сережки або каблучку. Але дорогоцінні метали примхливі. Є ціла низка правил, як із ними потрібно поводитися, щоб вони не почали тьмяніти. Особливо примхливий «характер» має срібло. Воно може почорніти, покритися плямами, зеленуватим нальотом, причому статися це може досить швидко після купівлі, якщо його неправильно зберігати.

Професійні засоби для догляду за виробами з дорогоцінних металів запобігають втраті краси та псуванню прикрас

Навіть у разі акуратного носіння та використання, металеву поверхню потрібно протирати. Є маса народних засобів, але правильніше користуватися спеціально створеними продуктами. Це можуть бути:

 • очисні серветки і креми;
 • полірувальні пасти;
 • бальзами для надання блиску.

Деякі товари створюються спеціально для ювелірної продукції, інші мають ширший спектр застосування — ними можна чистити столові прибори, посуд, раковини і хромовані поверхні.

Деякі власники вважають, що прикраси не будуть втрачати вигляд, якщо за ними доглядати. Звичайно, за дотримання всіх рекомендацій метал має всі шанси довше зберегти свій блиск, тому уважно прочитайте ці правила:

 • Під час миття посуду й нанесення косметики прикраси необхідно знімати.
 • Краплі духів на срібло й золото потрапляти не повинні.
 • Прямі сонячні промені, контакт із певними продуктами харчування, особливо з оцтом, жиром, олією та кислотами, можуть погубити ваші каблучки й сережки.
 • Срібло не варто зберігати на відкритому повітрі, воно окислиться й потемніє.

Очисна серветка — це перший помічник для господинь срібла й золота. В ідеалі виріб потрібно протирати щовечора, коли ви його знімаєте. Шкіра людини трудиться цілий день і виділені нею речовини з поверхні прикраси потрібно видалити. Якщо робити це, ювелірна продукція буде й через 5 років матиме вигляд, як нова.

Правила вибору засобів для догляду за виробами з дорогоцінних металів

 • Необхідно мати продукти для щоденного догляду — серветки, і речовини, здатні впоратися із сильними забрудненнями. Для великих предметів: столового срібла, приборів, сталевих і хромованих поверхонь потрібно додатково придбати полірувальну пасту.
 • Вибирайте обсяг засоби для догляду за виробами з дорогоцінних металів, з огляду на кількість предметів, які вам потрібно чистити.
 • У комплект до деяких продуктів додають пензлик — це дозволяє добре вичищати важкодоступні місця.
 • Цікавтеся терміном придатності, після його закінчення продукт може виявитися абсолютно марним.

Якщо ви хочете, щоб ювелірні прикраси завжди блищали й не втрачали природний колір, радимо придбати догляд за виробами з дорогоцінних металів. Інтернет-магазин «Розетка» надає доставку до Харкова, Києва, Дніпропетровська, Львова, Чернігова, Полтави, Одеси, інших міст України.

Догляд за виробами з дорогоцінних металів

Показати ще 3 товари