Засоби для прибирання

Для впорядкування міської квартири професійний клінінг надлишковий, а ось для прибирання великих площ, торгових центрів, кафе, ресторанів, для прибирання готелів та інших виробничих й офісних приміщень він необхідний.

Клінінг сьогодні — ціла індустрія, представники якої надають послуги з прибирання приміщень будь-яких масштабів і будь-якої складності. Але професійне прибирання неможливе без обладнання та інвентарю. Також тут необхідні професійні засоби для миття та чищення. Такі засоби відрізняються від побутових тим, що мають вузьку спеціалізацію. Для кожного типу прибирання призначений конкретний засіб.

Можливості професійних засобів для прибирання приміщень

 • Прибирання офісу. В офісних приміщеннях часто використовуються килимові покриття або ламінована підлога, є дерев'яні та мармурові поверхні. Для кожного різновиду поверхні підбирається окремий препарат, який швидко та якісно впорається з будь-якими забрудненнями.
 • Прибирання готелів. Тут приділяється увага безпеки препаратів для працівників і відвідувачів. Прибирання номерів передбачає чищення фаянсу, ванних, кахлю, а також підтримання в чистоті приміщень загального призначення — ліфтів, лобі готелю, коридорів.
 • Заклади громадського харчування. Для прибирання таких приміщень виробники пропонують спеціалізовані засоби для миття устаткування, печей, холодильників. Це завжди дезінфікувальні й антибактеріальні засоби.
 • Особлива увага приділяється мийним засобам для прибирання дитячих установ — садків, ясел, шкіл. Всі використовувані препарати мають бути гіпоалергенними, екологічно чистими, безпечними.

Професійна хімія для клінінгу відрізняється від побутової такими якостями:

 • постачається в сильно концентрованому стані;
 • велика номенклатура виробів, виробники не пропонують універсальні засоби;
 • довший очищувальний ефект;
 • необхідність у спеціалізованому обладнанні.

У каталозі інтернет-магазину Розетка представлений широкий вибір засобів для професійного клінінгу, а також побутові засоби для прибирання.

Різноманітність засобів для прибирання

 • Освіжувачі повітря — можуть бути в різних варіаціях. Найпопулярніші — як спреї, в аерозольних балончиках. Є мікроспреї, де склад є в концентрованому вигляді та достатньо одного натискання, щоб знищити неприємний запах, а аромат зберігатиметься до декількох годин. Також потрібні блоки — підвісні або стики. Вони займають мало місця і прийнятні для великих приміщень. Також є електронні, що працюють на акумуляторах, електричні, що працюють від мережі, й особливо модні аромакристали.
 • Засоби для миття вікон. Представлені двома різновидами — універсальний, для миття будь-яких гладких поверхонь, і спеціалізований, для виконання певних завдань. У складі обох варіантів є поверхнево-активні речовини, призначені для розщеплення і видалення різних типів забруднень, спиртові матеріали, антистатики. Весь комплекс дає змогу в підсумку отримати гладку ідеально чисту скляну поверхню.
 • Засоби для миття підлог. Можуть бути синтетичними та натуральними. Синтетичні немає потреби готувати, вони відразу готові до вживання, серед асортименту можна вибрати препарат для конкретного підлогового покриття, мають мінімальну витрату та щадну вартість. Натуральні можна приготувати самостійно. Для цього використовуються продукти, як-от сода, оцет, оліфа, скипидар, господарське мило.
 • Засоби для догляду за побутовою технікою. Це дуже широкий спектр препаратів, де кожен призначений для конкретного різновиду техніки. Для догляду за пральною машиною пропонуються засоби, що рятують від накипу, пом'якшують воду. Для кавомолок є спеціальні серветки, позаяк цей різновид побутової техніки не терпить вологи. Блендери найкраще очищати із засобами, що містять спиртові розчини. Для очищення холодильників є спреї, поглиначі запахів. Спеціалізовані засоби необхідні для догляду за комп'ютерною технікою.
 • Засоби для чищення стін. Тут вибір засобу залежатиме від покриття стін. Для пластику, мийних шпалер, мдф і для жалюзі оптимальні спреї на синтетичній основі. Їх наносять безпосередньо на поверхню, залишають на короткий час і потім протирають сухою серветкою або рушником. Звичайні паперові шпалери очищають за допомогою сухої м'якої щітки, а плями видаляються гумкою.
 • Засоби для прибирання після ремонту. Головні труднощі в прибиранні після ремонту — наявність будівельного пилу, який осідає на всіх поверхнях. Крім того, на стінах, підлозі, у ванній кімнаті можуть залишатися сліди бетону, клею, цементу. Універсального засобу, на жаль, тут немає, тому необхідно запасатися цілим спектром речовин для чищення різних поверхонь.
 • Засоби для чищення килимів і оббивки. Найпопулярніші — рідкі засоби або шампуні. Їх застосовують для генерального прибирання. Порошки використовуються для сухого чищення. Також популярні різні піни, якими можна видалити забруднення з текстильних поверхонь. Виробники пропонують такі варіанти: для повсякденного прибирання, для виведення плям, для освіження зовнішнього вигляду, дезінфекції та видалення запахів.
 • Засоби для догляду за меблями. М'які меблі добре очищаються спеціальними пінками. Якщо оббивка з матеріалу, який боїться вологу — вельвет, шовк, оксамит, то піна не зволожує оббивку, але видаляє забруднення. Дерев'яні поверхні чистяться засобами, в складі яких є віск. Це можуть бути спреї, рідини або емульсії.
 • Догляд за виробами з дорогоцінних металів. Найпростіший і найбюджетніший спосіб очистити прикраси та столові прибори зі срібла за допомогою зубної пасти. Також підходить звичайна сода, яку потрібно розвести в теплій воді. Ювелірні прикраси з емаллю чистяться звичайною гумкою. Прикраси з перлами, перламутром, бірюзою рекомендується промивати чистою водою й потім насухо протирати м'якою фланеллю. Перш ніж мити прикрасу, варто з'ясувати, як закріплені камені.
 • Вологопоглиначі — це речовини, які можуть поглинати пару або воду. Можуть бути електричними й абсорбувальними. В основі абсорбувальних — дрібнодисперсні сипкі матеріали або гелі.
 • Засоби для кухні. Крім засобів для миття посуду до цієї категорії входять препарати для чищення та миття плит, кахлю, спреї для мікрохвильовок, хімічно агресивні засоби для видалення іржі та пригорілого або застарілого жиру.

Купити засоби для прибирання можна не виходячи з дому, просто вибравши необхідні з каталогу інтернет-магазину Розетка. Тут же можна придбати необхідні супутні товари — губки, скребки, рушники.

Показати ще 60 товарів