Що таке універсальні пульти ДК

У сучасних домах присутність універсального пульта ДК неабияк полегшує керування побутовою технікою. Використання домашньої техніки важлива частина життя людини. Ці прилади спрощують задоволення людських потреб. Вентилятори, кондиціонери, холодильники, мікрохвильові печі, телевізори, комп'ютери, мультимедійні центри та інші конструкції забезпечують комфортабельність проживання в будинку, роблять житло багатофункціональним і створюють у маєтку абсолютний благоустрій.

Неможливо уявити функціонування деяких із цих пристроїв без пультів дистанційного керування. Вони дають змогу вмикати техніку на відстані. Розроблена ціла класифікація дистанційок. Їх поділяють за каналом зв'язку, живленням, мобільністю й функціональністю. Люди звикли, що ці механізми випускаються для телевізора або кондиціонера. Але у 21 столітті вони є більш удосконаленими. Чим саме звичайні пристрої відрізняються від універсальних?

Універсальні пульти ДК — це ті самі звичайні продукти для керування електронними механізмами, але ширшої дії. Вони дають змогу керувати домашніми агрегатами різних виробників і купуються як окремий самостійний виріб. На його вартість впливають різновиди технологій виготовлення. Найбільш прості апарати запрограмовані на керування технікою однієї марки або ж одного виду. Для регулювання дій різних видів приладів створені механізми зі складною системою програмування.

Різновиди продукту

Є різні типи агрегату, що розрізняються типом кодування. Перший тип має попереднє настроювання. Пристрій напряму пов'язаний з брендом керованого предмета. Певні кнопки закодовані також, як і на рідному агрегаті для конкретної фірми техніки.

Далі — два варіанти з навчанням і настроювання через комп'ютер. З можливістю навчання дає змогу навчити сам предмет. Оригінальний апарат і цей продукт розташовуються один від одного на відстані 10 сантиметрів. Під час натискання певної кнопки на рідному виробі універсальний пульт зчитує код, і кнопки виконують ті самі дії. Налаштування через комп'ютер здійснюється зі спеціальним програмним забезпеченням. У їхню базу внесено різні моделі цього аксесуара. Завдяки запуску завдання «оновити пульт» комп'ютер сам надає потрібну інформацію пристрою.

Також важливо сказати про такий різновид механізму як аеропульт. Він імітує роботу комп'ютерної миші. Є курсор, що спрямовується людиною на потрібне завдання. Це своєрідний лазер, що допомагає віддавати команди, просто водячи продуктом у повітрі. Він підтримує сучасні різновиди операційних систем, наприклад, Windows або Linex. Часто його застосовують для техніки на андроїді. Для цього досить уставити радіопередавач в USB-роз'єм машини.

Вибір пульта

Під час вибору універсального пульта дистанційного керування починати треба з безлічі чинників. По-перше, є два варіанти призначення продукції. Перший — коли покупка потрібна тільки для командування однією машиною. Це буває у випадках, коли оригінальна дистанційка зламана або загублена. Якщо склалася така ситуація потрібно врахувати, що не завжди аксесуар виконує точно ті самі функції, що й «рідний» засіб керування. Тому насамперед доцільно буде пошукати початковий предмет дистанційних указівок або ж купувати в присутності першокласного спеціаліста, який зможе надати кваліфіковану допомогу. Другий варіант — коли товар потрібний для керування різного виду приладами. Дуже широкий вибір буде за умови, що «рідні» апарати від техніки присутні. Відповідаючи на питання, як вибрати продукцію, дуже важливим є чинник дальності дії. Якщо предмет буде використовуватися у великому приміщенні, отже, і траєкторія сигналу мусить бути високою. Є багато виробників товару. Найпопулярніші з них Nexon, Rii, Atlas. Неможливо сказати, яка саме марка є найкращою за якістю. Потрібно розуміти, що залишені користувачами відгуки суто індивідуальні, оскільки бренди побутової техніки в кожному домі є абсолютно різними, а значить і універсальний пульт дистанційного керування мусить підбиратися індивідуально для конкретних машин.

Показати ще 60 товарів