Відеокамери людство пізнало досить-таки давно. Як і більшість речей, спочатку вони були великі й могли записувати в чорно-білому форматі невеликі уривки сцен. Зараз технології розвинуті до такого рівня, що цифрова камера стала маленька, універсальна, має дуже багато додаткових функцій і можливостей. Ці пристрої допомагають запам'ятати й назавжди закарбувати миттєвості, важливі для людини в деякий період життя.

Різновиди відеокамер

Більшість сучасних камер знімають відео Full HD. Це найвищий формат передавання інформації. Відео та звук якісні й добре деталізують всі предмети. Щоб використовувати вдома, є кілька типів камер — DVD, Blu-ray, HDD, Flash-пристрої. Сучасні моделі пропонують споживачам з оптичною стабілізацією. Це допомагає знімати якісніше відео. Популярними моделями з такою функцією вважають такі прилади:

  • Екшн-камери. Різновид цифрових пристроїв, використовуваних, щоб знімати в агресивних, екстрених умовах, під час пересування. Вона має невеликі розміри й упевнено посідає позиції лідера з-поміж міні-камер. До невеликих розмірів додано ще й невелику вагу. Її можна носити на голові, руці, одязі й будь-яких аксесуарах. Прилад може витримати будь-які забруднення, воду й різні удари.
  • Панорамні. Це фіксований тип приладу, що має широкий кут огляду. Стоячи на одному місці, ви можете набагато розширити зорові можливості. Завдяки таким відеокамерам отримують чудові панорамні фотографії і простіше знімають відео. Можна просто навести пристрій на одну точку і зняти великий фрагмент — для цього зовсім не потрібно, як раніше, проводити прилад із точки А в точку Б.
  • Портативні. Ще один популярний тип міні-камер. Вони практичні, прості, їх зручно використовувати. Вони надають добрий звук і відео, попри невеликі розміри. Хоч прилад маленький, за технічними характеристиками він не поступається великим прототипам, у ньому навіть досить багато додаткових функцій. Її можна використовувати на відкритому просторі, у приміщенні й навіть під водою.
  • Камкордери. Тип портативних камер, що поєднує в собі камеру й механізм, що записує на касету дані. Вони мають досить багато функцій, зручних для користувача, — добру матрицю, стабілізатор зображення, оптичний зум, ручне керування.

Поради щодо вибору

Сучасні виробники відеокамер додають у пристрої різні функції й можливості. Так, можна знайти прилади з Wi-Fi, блютусом і багатьма іншими технологіями. Такі функції допомагають швидше обмінятися інформацією або скинути дані на ПК, не дістаючи традиційний шнур. Однак під час купівлі не варто зважати на такі речі. Рекомендують дивитися на технічні характеристики пристрою й робити висновки з огляду на відгуки покупців.

Отже, як вибрати товар з їхнього численного асортименту. Продукція повинна мати добру розідльну здатність відеозапису. Це те, про що йшлося раніше. У всіх сучасних виробах покупці можуть фільмувати й переглядати відео в режимі Full HD. Однак досі є моделі з SD-форматом. Він підходить, щоб переглядати інформацію на ЕПТ-моніторах і телевізорах. Він істотно поступається за якістю картинки та звуку.

Відеокамери мають рідкокристалічний дисплеєм, завдяки чому можна стежити за зніманням. Рекомендують вибирати варіанти, де екран повертається на 180 градусів, що також спростить фільмування в різних напрямках. Що вища кількість кадрів за секунду, то якісніша картинка. Вона змінюватиметься плавніше. Як оптимальний показник визнають 50 кадрів за секунду. А от фокусна відстань має бути мала, тоді й кут огляду буде більший.

Якість відео також залежить від оптики. На цей показник обов'язково потрібно зважати. Через об'єктив у пристрій передають зображення. Безпосередньо від цього показника також залежить оптичний зум, його кратність. Високі показники допоможуть наближати об'єкти на великій відстані, не втрачаючи якість відео.

Показати ще 60 товарів