Багато дітей полюбляють іграшки. Дівчатка віддають перевагу ляльками, а хлопчики машинкам, але є універсальні вироби, які підходять обом. До таких належать різні м'які іграшки, конструктор та ін. Після перегляду фільмів і мультиків про казкових героїв, діти хочуть стати схожими на них.

Матеріал виготовлення й що символізує чарівні палички

Подивившись фільми про юних чарівників, маленькі фанати хочуть купити такі вироби, як чарівні палички, за допомогою яких можна накласти закляття або змусити перо злетіти без вітру, як було в Гаррі Поттера. Для здійснення таких забаганок досить трохи дитячої уяви та наявність самої іграшки. Головною частиною є осердя.

Продукція виготовляється з різних матеріалів. Випускаються з паперу та з дерева. Залежно від деревини виріб має різні можливості. Різновид використовуваного дерева збільшує або зменшує магічні можливості приладу. Вироби з верби доволі пластичні, надійні та не ламаються. Символізує ніжність і чарівність, тому більше підходять дівчаткам.

Чарівні властивості: змушує співрозмовника подумати перед тим як щось сказати або зробити. Осикові моделі означають чутливість і добре вбирають негативну енергію, надають бадьорості. Продукти з дуба означають довголіття й мудрість. Такі різновиди довго зберігають первинний вигляд і надають власнику сил і впевненості.

Кедрові типи символізують чесність і гордість. Зазвичай власники таких виробів гарні друзі та непідкупні люди. Перемогу й безсмертя означає дерево лавр. Кажуть, що такі моделі дістаються переможцям по життю. Символізують владу. Сосна — знак життєвої сили, індивідуальності. Люди, які вибирають такий тип, можуть обстоювати свою особисту думку та практично завжди перемагають у поєдинку.

Березові різновиди «несуть людям світло», позначають любов і затишок. Не люблять зради, готові боротися до кінця. Також виготовляються зі сливи, пальми, омели, бузини, вишні, тополі, в'яза, горобини, плюща, магнолії, липи, кипариса, акації, тиса й багатьох інших.

Основні характеристики

Додавання різних елементів тварин також означають певні чарівні властивості. Перо фенікса означає сміливість і рішучість, готовність до самопожертви заради інших. Власники завжди заступаються за інших людей і влазять у халепу. Перо гіпогрифа додається у вироби гордих і самовпевнених власників. Дуже чутливі та беруть усе близько до серця.

У жіночих чарівних паличках є волосся вейли, яке означає легковажність і чарівність, підходять для творчих особистостей. Постійно вигадують щось нове та не сидять на місці. Волос і ріг єдинорога дає змогу показати єдність людини з природою. Такі особини не привертають багато уваги, але доволі розумні.

Перо пегаса означає вірність і відданість своєму ділу. Таких людей можна назвати романтиками. Характеризуються незалежністю й хоробрістю. Також використовується вовна пегаса, що мають такі самі властивості, як і пір'я цієї тварини. Сушений корінь мандрагори — темна магія й велика сила. Такі особини часто багато говорять і не думають про наслідки скоєного. Люблять командувати та вважають себе розумнішими, ніж інші.

Зуб василіска — символ зла та підступності. Часто заздрять і йдуть до кінця своєї мети. Двоїстість натури позначає присутність вовчої шерсті. Власники таких виробів запальні та не можуть стримати злість. Заради досягнення мети здатні на багато що та доволі хитрі.

Кіготь грифона — символ мудрості та знань. Запам'ятовують усі образи та часто мстять. Діють обережно та непомітно. Також популярними є луска саламандри, жили та кіготь дракона, перо орла, ворона, сови та сокола, півня та ін. Продукт добирається під характер людини та за особистими перевагами, але найчастіше паличка сама вибирає власника.

Продукція стане оригінальним подарунком для будь-якої дитини, який зацікавлений цією сферою. Ціни доволі різні, що залежить від індивідуальних переваг людини. Під час вибору чарівних паличок варто ознайомитися з відгуками, які залишають інші люди.

Показати ще 60 товарів