Багато дівчат для видалення небажаного волосся на тілі та обличчі користуються простою, але досить ефективною косметологічною процедурою — восковою депіляцією. Таку процедуру пропонують багато салонів краси за доступною ціною, але за певних навичок її так само можна проводити й самостійно в домашніх умовах.

Віск для депіляції в каталозі ROZETKA

Воскова депіляція, або ж ваксинг, — це косметологічна процедура з видалення небажаної рослинності на тілі та обличчі. Процедура містить у собі нанесення розігрітого воску на шкіру з подальшим його видаленням разом із волосяними цибулинами. Найчастіше до ваксингу вдаються молоді дівчата й жінки для оброблення зони бікіні, ніг, рук і пахв. Однак деякі чоловіки також використовують таку процедуру для видалення зайвої волосяної рослинності в зоні брів, грудей і спини.

На сьогодні є три різновиди воску для проведення ваксингу:

  • Гарячий. Такий віск ще називають плівковим або полімерним. На сайті ROZETKA він доступний у гранулах або у формі дисків. Обидва варіанти частіше використовують досвідчені майстри в салонах краси. Особливість полімерного воску полягає у способі його видалення зі шкіри — без спеціального пергаменту для депіляції. Після нанесення на шкіру за консистенцією він схожий на пластир — його легко можна захопити пальцями та різким рухом зірвати разом із волосяними цибулинами. Водночас після процедури на шкірі немає неприємного липкого шару. Плівковий віск більше підходить для оброблення делікатних зон: бікіні, пахв і обличчя. Сьогодні виробники також пропонують своїм покупцям новий чорний і блакитний віск у гранулах, який не містить у своєму складі шкідливих речовин і позитивно впливає на шкірний покрив, не викликаючи подразнення.
  • Теплий віск — ідеальний варіант для домашнього використання, з ним впорається навіть новачок. Підходить для видалення волосся на руках і ногах. Представлений у банках і спеціальних касетах із роликом. Перший варіант більше підходить для салону, другий — для домашнього використання. Основна відмінність полягає лише у способі нанесення суміші. Банковий віск наносять на шкіру спеціальним шпателем, а віск у картриджах — тонким шаром за допомогою ролика. На відміну від гарячого воску, теплий видаляється спеціальним пергаментом для ваксингу, який потрібно купувати окремо. Для теплої депіляції використовують як натуральний, так і синтетичний віск. У складі першого міститься натуральна деревна смола ялини або сосни, яка в деяких випадках може викликати алергію. А ось синтетичний віск є безпечнішим косметичним засобом, оскільки в його складі не містяться натуральні смоли, які викликають подразнення й алергію.
  • Холодний віск — це готові паперові смужки з уже нанесеною на них сумішшю для епіляції. Перед процедурою паперові смужки розігрівають теплом власних рук, за допомогою тертя. Після чого липкою стороною смужку прикладають до шкіри й гарненько розгладжують, щоб захопити максимальну кількість волосків. Потім різким рухом потрібно зірвати папір разом із волосяними цибулинами. Попри простоту процедури, холодний віск вважається менш ефективним, оскільки гірше обволікає волоски.

Купити віск для депіляції з доставкою Україною можна онлайн на сайті ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент продуктів для ваксингу відомих українських і закордонних брендів: Veet, May body, Caramel, ItalWax та ін. З докладнішою інформацією та відгуками покупців можна ознайомитися в картці товару.

Показати ще