Відгуки покупців про Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic White (BHR4089GL) 21

• Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic White (BHR4089GL) фото від покупців 1
  • Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic White (BHR4089GL) фото від покупців 2
  • Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic White (BHR4089GL) фото від покупців 3

Найкорисніші відгуки

• Карина Британ

Наушники понравились, брала мужу на подарок, удобно сидят в ухе, не выпадают при занятие спортом, звук хороший, чистый, басы отличные. Считаю за такие деньги отличный вариант

Переваги:
    Хорошо держут заряд и быстро заряжаются

Всі відгуки

• vadim

До цих наушніків потрібно скачувати додаткові програми

• Олександр

Купив наушники 10.06, повернув в магазин в цей же день, до телефону дуже важко підключити, правий не працює взагалі. Пройшло більше 14 днів, кошти так і не повернули, ніяких повідомлень не отримував

• Ksenia

Левый наушник постоянно выпадает(огромный) ,либо волосы либо ветер сразу срабатывает сенсор и постоянно включается голосовой поиск либо при звонке отключается звонок. Прошу подсказать можно обменять либо сдать если покупался по подарочному сертификату

Переваги:
    Не плохой звук,почти как в airpod
  • Николай Кузьменко

За такую цену вы гоните иметь такие детские глюки. Realme за 400 и то качественнее. Не рекомендую. Оформляю возврат

Переваги:
    Беспроводные
    Недоліки:
    Правый вечная проблема, часто сами отключаются
  • Юля Усик

А підійде на версію блютуз 4.2

• Дмитрий Сорочан

Не конектятся к ноуту, танцы с бубном...
    Сенсор ответа на звонок - тупит ужасно... То ответит, то нет. Тоже самое с завершением звонка. Правый - конектится отвратительно. точнее практически не конектится. Формула работы такая: включить блютус, потом достать левый а потом правый. если повезет с первого раза законектятся. если нет - повторить процедуру...

Переваги:
    Дешевые
    Недоліки:
    Зрявыкинул деньги! Реалми лучше
  • Карпинская Елена

Отличные наушники как на свою цену! Ничего с ушей не выпадали, проблем никаких нет. Работают отлично, звук хороший. Покупала на подарок, все супер!))

• Алёна Щереденкова

Хочу вернуть, так как не подошли сильно большие в ушах не держаться, это был подарок.и конечно не могли на почте примерять, на поддержке сказали что вернут нельзя.еще не прошло 14 дней.

Недоліки:
    Большие выпадают из ушей,и звучание слышно эхо.
    • Олег Хмелюк

Приходьте в будь-який магазин розетка та спокійно повертайте, якщо товар не пошкоджений

• Анна Буркова

Зіштовхнулась з проблемою повернення навушників зі сторони Розетки. Вперше вирішила зробити "возврат", відправити навушники Новою поштою на склад розетки заздалегідь оформивши заявку на повернення. Після відправки, отримала дзвінок від сервісу розетки про те, що навушники не підлягають поверненню бо виявили що вони грязні та мають подряпини на корпусі. Але я не згодна, тому що я їх не носила,при першій примірці вони повипадали з вух, при відправці вони були в новому ідеальному стані. Якби знала, що таке станеться, то зняла би відео перед відправкою і були б докази. Мені повідомили що передадуть моє непогодження з надсиланням навушників назад і сказали що повторно зателефонують. Чекаю повторного дзвінка вже 3 дні. Набрала консультантів розетки, щоб уточнити рішення по моєму питання, але мені знову сказали що треба чекати саме сервісного дзвінка і вони не можуть нічим мені допомогти.Тому в невдоволених почуттях чекаю, а 14 днів гарантійного повернення тим часом спливають.

Переваги:
    красиві, білі
    Недоліки:
    не підходять по розміру до вух. важливий момент, це не вакуумні навушники, а отже підходять не всім, лише в кого вуха великі
    • Роман Александрович Балаклеец-Олейник

Пишите заявление в защиту прав потребителей.

• Олена

Анна, як вирiшили питання?

• Давид Тристан

Очень быстро пришли, по звучанию и внешнему виду замечаний никаких нет.