Смітничок то що треба.Поставив втулки,щоб коліщата не совалися в сторону.Це до виробника на памʼятку.Мішок на 160 літрів,зафіксований з чотирьох сторін «дніпровськими» маленькими прищіпками і вуаля.
Гарний, вмісткий, виглядає надійно, трішечки потрібно поправляти кришку, але я думаю що згодом рука набьється закривати одразу правильно. Покупкою задоволена, доставка швидка 15.07 ввечері заказала 17.07 зранку отримала