- Сергій Н***Отзыв от покупателя. Продавец: TsukorOk
Зазвичай замовляю їх і все добре. Але сьогодні отримав 6 пачок і 3 із них поламані. Точніше пачки цілі, а печиво поломане на маленькі шматочки. Я не знаю хто саме винен перевізник, чи відправник, але це не приємно.
- ОксанаОтзыв от покупателя. Продавец: TsukorOk
Печиво нагадує по текстурі присохле бісквітне. Цей смак подобається найбільше.
Готувала з ним тірамісу, було неймовірно смачне.- Достоинства:
- Смачно
- Вячеслав С***Отзыв от покупателя. Продавец: TsukorOk
Добре печиво
- Недостатки:
- Нема
- Анна К***Отзыв от покупателя. Продавец: TsukorOk
- Анна К***Отзыв от покупателя. Продавец: TsukorOk
Обожнюю ваші солодощі
Дякую за подарунок - Наталия Х***Отзыв от покупателя. Продавец: TsukorOk
На любителя, т.к. очень по текстуре похоже на бизе. Я бизе не люблю поэтому не в восторге. И цена кусается.
- Недостатки:
- Цена
