Картка Rozetka
Фунгіцид Біошок Агропромника 500 мл - изображение 1

Фунгіцид Біошок Агропромника 500 мл

Код:  369889722

Есть в наличии

501

476

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из УКРПОЧТЫ

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Фунгіцид бактерицид контактної дії Біошок – концентрат суспензії призначений для боротьби з комплексом грибкових та бактеріальних хвороб яблуні, рекомендований до використання як профілактичний бактерицидний та дезінфікуючий засіб, так і лікувальний при прояві перших ознак хвороб.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: Перед приготуванням робочого розчину на спеціально призначеному майданчику флакон з препаратом Біошок® потрібно ретельно збовтати. Для приготування робочого розчину вміст флакону (40 г) розчиняють у невеликій кількості води, після чого при постійному змішуванні об'єм доводять до 8-10 л.

Профілактична обробка попереджає появу хвороб.

ВАЖЛИВО! Для отримання максимального біологічного ефекту від використання рекомендовано застосовувати Біошок® спільно з такими інсектоакарицидами, як Препарат 30В® або Препарат ЗОД® в баковій суміші ранньою весною до розпускання бруньок, до цвітіння та восени. При спільному застосуванні з Біошок® влітку, Препарат 30В® або Препарат 30Д® використовують в якості ад'ювантів-прилипачів. За таких умов норма розчину Біошок® (40 г) може бути доведена до 12 л води.

Характеристики

Болезни
  • Антракноз
  • Белая и бурая пятнистость
  • Коккомикоз
  • Курчавость листьев
  • Милдью
  • Парша
  • Церкоспороз
Метод применения
Страна производитель
  • Украина
Способ действия
Форма препарата
Объем
  • 500 мл

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 5/5
на основе 2 отзыва
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Полищук Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: АлефАгроСенс

    Все відмінно.

    Достоинства:
    Все відмінно.
    Недостатки:
    немає.
  • Юлія П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: АлефАгроСенс

    Товар прийшов дуже швидко, гарно запакований. До замовлення додано всі супроводжуючі документи, як того вимагає закон. Тому продавця рекомендую і за потреби буду звертатися сама. Дякую!

    Достоинства:
    Товар свіжий, швидка доставка, законослухняний і порядний продавець, що зараз не так часто зустрічається.
    Недостатки:
    Немає