Замовляв листи Лазаньї TM Barilla з яйцем. Навмисне в них замовляв бо в іншому магазині були тільки звичайні листи, а я вже звик до цих. При чому в іншому магазині звісно було дешевше бо звичайні листи. Але взяв тут саме ці.
І от..... розпакувавши вдома товар..... виявилось... що тільки картинка... і мені прийшли звичайні листи... ЦЕ ОДНОЗНАЧНО ВВЕДЕННЯ В ОМАНУ СПОЖИВАЧА! Дуже не задоволений і розчарований такми ставленням.
ПО телефону ще пропонували візьміть три пачки... вони останні залишились. Добре, що тільки дві взяв. Дуже прикро коли свої своїх обманюють! Дуже прикро!