- Елена О***Отзыв от покупателя. Продавец: Fresco Gusto. Количество в упаковке: 15. Вес: 175
Смачне! Беру не вперше.
- Достоинства:
- Смачне
- Недостатки:
- Немає
- Виктория З***Отзыв от покупателя. Продавец: Fresco Gusto. Количество в упаковке: 15. Вес: 175
Прислали другое печенье 175г вместо 200г
- Недостатки:
- Несоответствие товара
- Продавец Fresco Gusto
Доброго дня!
Дякуємо, що звернули нашу увагу на цей момент. Нам дуже прикро, що виникла плутанина з вагою печива. На жаль, під час оновлення фото та характеристик товару на маркетплейсі сталася технічна помилка, через яку зміни відобразилися некоректно.
Хочемо уточнити, що дане печиво наразі представлено лише у фасуванні 175 г, при цьому ціна залишається тією ж, що була вказана для 200 г.
Щиро перепрошуємо за завдані незручності. Уже сьогодні зробимо все можливе, щоб виправити інформацію та уникнути подібних ситуацій у майбутньому.
Дякуємо за розуміння
- Роман Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Fresco Gusto. Количество в упаковке: 15. Вес: 175
Смачне, корисне, цікаве.
Швидка доставка- Достоинства:
- Чудове печиво
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Fresco Gusto
Доброго дня, Роман! Дякуємо за відгук:)
- ВолодимирОтзыв от покупателя. Продавец: Fresco Gusto. Количество в упаковке: 15. Вес: 175
Смачне печиво від улюбленого іспанського бренда Gullon. Дійсно, добре підходить до чаю. Швидка доставка, якісне пакування з подарунком. Дякую магазину Fresco Gusto
- Достоинства:
- Корисне, недороге, смачне
- Недостатки:
- Нема
- Продавец Fresco Gusto
Доброго дня, Володимир! Дякуємо Вам за відгук:)
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: Fresco Gusto. Количество в упаковке: 15. Вес: 175
Сделала заказ в этом магазине и осталась очень довольна. Все пришло целое и это печенье в том числе.
Спасибо продавцу за качественную упаковку посылки.- Продавец Fresco Gusto
Доброго дня! Дякуємо за відгук та гарну оцінку товару і роботу магазину. Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині :)
- Кудина О***Отзыв от покупателя. Продавец: Fresco Gusto. Количество в упаковке: 15. Вес: 175
Сама продукция отличная. Но!
Делала заказ в этом магазине уже второй раз, поэтому коробку распаковывали уже дома. Из шести заказанных единиц товара одну не положили (оливки), на сообщение продавец не отвечает...- Достоинства:
- Цена, качество
- Недостатки:
- Не доложили единицу товара
- Кудина О***
Вопрос решен)
