Можлива затримка доставки замовлень
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 8
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 1
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 2
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 3
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 4
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 5
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 6
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 7
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 8
Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009 - изображение 1
1/8

Станок для заточки Ruixin Touch Pro RX-009

Код :  458733919

Есть в наличии

2 300

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 230  x 10
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
от 329  x 7
Покупка частинами monobank
monobank
от 575  x 4
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
от 767  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
от 767  x 3

Цвет: выберите нужный вариант

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, КК - инстолмент, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на счет продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Опис верстата для заточування Ruixin Touch Pro RX-009:

Точильний верстат Ruixin Touch Pro RX-009 нового покоління забезпечує професійний догляд за різальними інструментами з дотриманням усіх етапів обробки.

Конструкція важить 1.7 кг. Вона виготовлена з нержавіючої сталі, яка не покривається іржею в результаті контакту з вологою та не окислюється у разі потрапляння кислоти або мастила на металеву поверхню. Основа моделі кріпиться на рівній поверхні за допомогою лещат.

Перевага цього верстата — вдосконалена система фіксації ножа на конструкції. На відміну від попередньої моделі RX-008 із суцільним затискачем, в оновленому верстаті затискач складається з 2 щипців. Відстань між щипцями можна регулювати на власний розсуд, ґрунтуючись на довжині клинка, що заточується.

Ця доробка розширює спектр сумісних з точилом інструментів та дозволяє заточувати навіть мініатюрні леза, якими укомплектовані мультитули та багатофункціональні ножі. За необхідності користувач може використовувати для фіксації інструмента на точилі лише одні щипці, а інші відсунути вбік.

Крім верстата в комплекті є всі необхідні аксесуари для комфортної експлуатації відразу після розпакування. Серед них ключ для затягування болтів та докладна інструкція користувача.

Виробник також додав до набору 4 абразивні камені з різним розміром зерна для поетапної обробки різальних крайок:

  • 120 та 320 грит для чорнового заточування;
  • 600 грит для звичайного заточування;
  • 1500 грит для фінішного етапу обробки.

Щоб абразиви не забивалися металевою стружкою, рекомендується замочувати їх у воді перед використанням. Фіксація каменів на точилі здійснюється завдяки пружині, вбудованої в конструкцію.

Всі складові комплекту знаходяться у фірмовому кейсі, що підвищує зручність транспортування та зберігання набору вдома, у професійній майстерні або гаражі. Кейс також виступає імпровізованим органайзером, у якому виділені окремі відділення під кожен аксесуар, що виключає ймовірності їх втрати.

Комплектація

Точильний верстат Ruixin Touch Pro RX-009, абразиви з різним розміром зерна (120, 320, 600, 1500 грит), фініш для шліфування, ключ для затягування болтів, інструкція користувача, фірмовий кейс.

Характеристики:

  • точильний верстат для професійного догляду за різальними інструментами з дотриманням усіх етапів обробки;
  • матеріал конструкції – нержавіюча сталь;
  • удосконалений затискач дозволяє фіксувати на точилі клинки різної довжини;
  • фіксація основи на рівній поверхні за допомогою лещат;
  • вага – 1.7 кг.

Характеристики

Материал точила
  • Абразив
Материал корпуса
  • Нержавеющая сталь
Зернистость
  • 120 grit
  • 1500 grit
  • 320 grit
  • 600 grit

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.17/5
на основе 6 отзывов
  • 5 звезд
    3 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар продавца Outdoor Ideas
  • Максим Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Outdoor Ideas

    Все ок

  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный + Серебристый

    Сьогодні забрав, ніж поточив. Як для першого разу вийшло непогано. Але клинить підшипник тп трубка туговато ходить всередині Напевно брак ролика,

    Достоинства:
    Дуже зручна
    Недостатки:
    Клинить шаровий механізм
  • Петро Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный + Серебристый

    Даний станок підходить для домашнього використання чи для старту в цій сфері, але не більше

    Достоинства:
    Можливість майже професійної заточки за таку ціну
    Недостатки:
    Комплектні камені для заточування нікуди не годяться і їх одразу варто міняти на щось якісне. Платформа до якої не магнітиться кутомір, хоть це і не критично, але не зручно. Затискачі ножа, у моєму екземплярі, затискають його під певним кутом, тобто затискув його під 20 градусів, обертаю і буде 19,5 або 20,5 градусів
Читать все отзывы →