Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Садовый измельчитель GTM DS2500/40, 220В, 2500Вт, до 40мм, ножи (DS2500/40) - изображение 4
Садовый измельчитель GTM DS2500/40, 220В, 2500Вт, до 40мм, ножи (DS2500/40) - изображение 1
Садовый измельчитель GTM DS2500/40, 220В, 2500Вт, до 40мм, ножи (DS2500/40) - изображение 2
Садовый измельчитель GTM DS2500/40, 220В, 2500Вт, до 40мм, ножи (DS2500/40) - изображение 3
Садовый измельчитель GTM DS2500/40, 220В, 2500Вт, до 40мм, ножи (DS2500/40) - изображение 4
Садовый измельчитель GTM DS2500/40, 220В, 2500Вт, до 40мм, ножи (DS2500/40) - изображение 1
1/4

Садовый измельчитель GTM DS2500/40, 220В, 2500Вт, до 40мм, ножи (DS2500/40)

Код :  572717302
Источник питания
Вес
  • 18 кг
Мощность
  • 2.5 кВт

Есть в наличии

7 487

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 1248  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
от 1872  x 4
Покупка частинами monobank
monobank
от 1872  x 4
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
от 1872  x 4
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
от 1872  x 4
  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka, КК - инстолмент
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. 36 месяцев. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

сеть, 2800 об/мин, 40 мм, 125 кг/час, отсутствует, 108 дБ, IP X4, 18 кг

Характеристики

Источник питания
Вес
  • 18 кг
Страна производитель
  • Китай
Мощность
  • 2.5 кВт
Уровень шума
  • 108 дБ
Гарантия
  • 36 месяцев
EAN
  • 6902291102408

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.67/5
на основе 10 отзывов
  • 5 звезд
    7 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Ві
    Продавец: Rozetka

    Жах. За 20 хвилин роботи почало зажовувати тонкі гілки товщиною з мізинець. При роботі спочатку відключалася раз на 2 хвилини автоматика пристрою, а далі почав відключатися 10а автомат через який пристрій включався!
    Відправив с сервіс - сервіс каже що все працює штатно, не дивлячись на те що в мене є купа відео, на яких видно що пристрій працює некоректно!
    Рекомендую обходити цей бренд, три роки гарантії - просто слова.

    Достоинства:
    Не має.
    Недостатки:
    100% лайна
  • Константин А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Доставили на другий день від замовлення! Це приємно! По самому подрібнювачу відчуття неоднозначні. Диск сталевий, товщиною десь 6 мм, камера у якій відбувається подрібнення теж сталева, ножі гострі з міцної сталі. Корпус з якісного гнучкого пластику. Навигляд та дотик все якісне та приємне, нічого не бовтається та не диринчить. Є запобіжні антитравматичні елементи. Працює він відносно тихо. Саме неприємне це запихувати у нього гілки. Треба або підготувати гілку для подрібнення, тобто пообрізати відгалужені гілочки, або прикладати зусиль щоб запихнути гілку у приймальний отвір. Ефект затягування зупиняється коли гілка відгалуженими гілочками впирається у края отвору і якщо відгалужена гілка дуже товста або розташована під прямим кутом то процес подрібнення перетворюється у силові вправи. Також бажано, щоб гілки перед подрібненням тиждень полежали та листя на них підсохло, тоді менше забивається вихідний отвір. Гілку діаметром 40 мм у мене різав не впевнено, диск зупинявся, але це від зниженої напруги у мережі. Мульча на виході мені дуже подобається. Достатньо мілка, як тирса, можна посипати доріжки у саду. Загалом, подрібнювач допомогає і полегшує справитись із свіжими гілками, погано що у мене є і сухі гілки, які він ріже так, що страшно стає. Здається що він зараз розлетиться від ударів ножами по твердій та сухій деревині. Думаю ножам швидко настане край. Тому якщо нарізали гілок, кращій час для подрібнення десь через тиждень - два. Загальне резюме - наче і гарний пристрій, зі своєю задачею справляється, але все одно доводиться прикладати зусиль, я би сказав, боротися із гілками, щоб загнати їх подрібнювач, бо вони дуже цього не хочуть.

    Достоинства:
    Недорогий, гарно подрібнює
    Недостатки:
    Я би зробив більший отвір для прийому гілок, щоб ще і з воронкою для згинання гілочок до стовбура.
  • Віталій К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все як в оглядах в ютуб. Тонкі гілочки (такі як в березовому вінику) не перебиває як слід і вони забивають усе. Приходиться розбирати постійно і усе вигрівати руками.

    Достоинства:
    Ціна, безщітковий двигун, прямий привід.
    Недостатки:
    Тонкі гілочки не перебиває.
Читать все отзывы →