
Укорінювач Грандіс 100 г
Описание
Грандіс - препарат, призначений для коренеутворення у рослин. Створений на основі індоліл-3-масляної кислоти - біологічної речовини, яка стимулює формування кореневої тканини. Використовується Grandis® для припудрювання свіжих зрізів у живців плодових, ягідних, квіткових та овочевих культур, поливу насіння.
Властивості:
- прискорює утворення коренів при живцюванні;
- поліпшує приживання розсади овочевих і квіткових культур під час пересаджування;
- сприяє утворенню міцної кореневої системи;
- полегшує та прискорює процес проростання.
Призначення: використовується для вкорінення саджанців та живцювання плодових, ягідних, декоративних і квіткових культур, поліпшення приживання розсади овочевих і квіткових культур.
Ефективність: гарантує збільшення кореневої системи і прискорення вкорінення живців; містить всі поживні речовини, які необхідні для швидкого створення міцної і здорової кореневої системи; використовується під час посіву насіння; як засіб полегшення процесу проростання; містить активатори процесу вкорінення.
Норма витрати та схема застосування
У сухому вигляді:
| Спосіб обробки | |
|---|---|
| Саджанці | кореневу систему припудрити перед висаджуванням - в залежності від розміру рослини на дно підготовленого заглиблення висипати 0,5-1ч. ложечки ( 2,5-5 г) препарату та перемішати з ґрунтом |
| Живці | перемішати з ґрунтом. Потім висадити рослину та пролити - всипати на дно підготовленого заглиблення 0,5 ч. ложечки (2,5 г) Grandis® та перемішати з ґрунтом |
| Насіння | у приготовлену канавку всипати 10 г Grandis® на 1 метр погонний і висіяти насіння |
Розчин:
| Культура | Спосіб обробки |
|---|---|
| 10 г розчинити в 10 л води | |
| Розсада квіткових і овочевих культур | 30-50 мл/1 рослину |
| Саджанці чагарників | 250-300 мл/1 рослину |
| Саджанці плодових і декоративних дерев | 1,5-3 л/1 рослину |
| Цибулини (бульби) | замочувати перед посадкою протягом 16-20 годин |
| при розведенні препарату, діюча речовина повністю розчиняється, а в осад можуть випадати лише допоміжні речовини, які не впливають на рослину | |
Склад: індоліл-3-масляна кислота - 6 г/кг, амінокислоти, вітаміни, В1, В2, В3, В5, С
Характеристики
- Фасовка
- Вес
- 0.1 кг
- По составу
- Мінеральні
Отзывы и вопросы
- 5
звезд 1 оценок - 4
звезд 0 оценок - 3
звезд 0 оценок - 2
звезд 0 оценок - 1
звезд 0 оценок
- Елена Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Matla Family Company. Количество в упаковке: 1. Вес: 0.005
Дякую!. Дуже задоволена.
- Достоинства:
- Допо
