
Добриво Valagro Плантафол 30.10.10 на стадії росту рослин 1 кг
Нет в наличии
356₴
Описание
Plantafol 30-10-10 – комплексне мінеральне добриво, сприяє швидкому росту зеленої маси на ранніх фазах розвитку, коли необхідно подовжувати пагони і розвивати листовий апарат. Велика кількість азоту в складі дозволяє рослинам набрати вегетативну масу, доповнює кореневе живлення, значно покращує якісні характеристики врожаю.
Плантафол 30-10-10:
- Гарно розчиняється у воді, мікроелементи представлені в формі хелатів;
- Має ефект прилипача, завдяки чому краще поглинаються корисні речовини. Це особливо актуально при наявності трипси, попелиці тощо;
- Не утворює сольову кірку на поверхні листя;
- Починає діяти вже за кілька хвилин після внесення, що сприяє швидкому подоланню дефіциту елементів живлення;
- Сприяє кращій ефективності засобів захисту рослин (у якості елементу бакових сумішей);
- Має низьку електропровідність, що значно знижує ризик фітотоксичності бакових сумішей.
Хімічний склад
Препарат Plantafol 30-10-10 має багатий збалансований склад елементів. У складі відсутні хлор, нітрати та, навпаки, присутня велика кількість азоту в амідній формі, що значно покращує швидкість поглинання листком. Кислотність, рН (1% розчин) – 4,8.
До складу комплексу входять мікроелементи ЕДТА:
Азот (N) - 30%;
Фосфор (P) - 10%;
Калій (K) - 10%;
Залізо (Fe) - 0,1%;
Мідь (Cu) - 0,05%;
Марганець (Mn) - 0,05%;
Цинк (Zn) - 0,05%;
Бор (B) – 0,02%.
Plantafol 30-10-10 використовується для листових підживлень . Найкращий ефект спостерігається з виноградом і плодовими деревами.
Норма внесення на усі культури (городні, садові, декоративні, технічні) складає 250 грам на 100 літрів води (приблизно на 20 соток)
Внесення добрива необхідно проводити кожні 7-10 днів поки не буде отриманий необхідний результат.
Сумісність з іншими препаратами. Мінеральне добриво може застосовуватись разом з Брексіл, Максікроп, Мегафол та більшістю агрохімікатів. Пропорція з кальцієвою селітрою складає 150-300 грам на 100 літрів води.
При рекомендованих концентраціях 1-2%, Плантафол 30-10-10 має властивість підкислювати бакову суміш.
Характеристики
- Назначение
- Вес
- 1 кг
- По составу
- Мінеральні
Отзывы и вопросы
- 5
звезд 1 оценок - 4
звезд 0 оценок - 3
звезд 0 оценок - 2
звезд 0 оценок - 1
звезд 0 оценок
- ВікторіяОтзыв от покупателя. Продавец: Полемікс. Вес: 1
Все чудово, рекомендую
