
Інсектицид Syngenta Вертімек 10 мл
Нет в наличии
68₴
Описание
Інсектоакарицид для захисту яблунь, полуниці і овочевих культур від кліщів, попелиці та інших шкідників.
Препарат ефективно пригнічує личинок двокрилих мінерів, трипсів, мідяниць і кліщів. Протягом 2 годин після нанесення препарату на рослину повністю проникає всередину тканин, утворюючи в паренхімі листа резервуари. Фітофаги, харчуючись паренхіми і соками рослини, поглинають Вертімек і гинуть, а ентомо- і акарифаги (корисні комахи і кліщі), завдяки швидкому розкладанню препарату на поверхні рослини, не схильні до дії препарату, і чисельність корисних комах та кліщів постійно зростає.
Діюча речовина: 18 г / л абамектін
Більше якісних плодів і овочів:
- Висока ефективність в захисті рослин від кліщів, трипсів і минирующих комах
- Ефективність проти кліщів, резистентних до інших акарицидів; відмінний партнер в антирезистентної програмах
- Мінімально впливає на корисну ентомофауни
- Пригнічує шкідників на верхній і нижній сторонах аркуша
- Кишково-контактний механізм дії
- Трансламінарну активність: швидко (через 2 години повністю) проникає в тканини рослини
- Тривалий (до 4 тижнів) період захисної дії дозволяє скоротити кількість обробок
- Забезпечує отримання якісних рослин
- Не має фітотоксичної дії на рослини
- Дозволяє приступити до збирання овочевої продукції захищеного грунту через 3 дні після обробки
- Не залишає плям на рослинах
Упаковку (10 мл) розрахована на приготування 5-8 л робочого розчину в залежності від культури. Розчин готувати перед застосуванням. Обробки проводити вранці, ввечері або в хмарну погоду. Максимальна кратність обробок - 2.
Строк очікування - полуниця, овочеві - 7 днів, яблуня - 14 днів.
| Культура | Шкідники | Норма витрат |
| Яблуня | кліщі, попелиці | 10 мл/8 л води (2-4 л на дерево) |
Перець солодкий. баклажан | кліщі, попелиці, трипси, колорадський жук | 10 мл/5 л води на 1 сотку |
| Полуниця | кліщі, попелиці | |
| Огірок | кліщі, попелиці, білокрилка, попелиці |
Характеристики
- Назначение
- Действующее вещество
- Абамектин 18 г/л
- Форма препарата
- Способ действия
- Объем
- 10 мл
Отзывы и вопросы
- 5
звезд 0 оценок - 4
звезд 0 оценок - 3
звезд 0 оценок - 2
звезд 0 оценок - 1
звезд 0 оценок
- Андрей М***Отзыв от покупателя. Продавец: Полемікс
Досталась не без приключений - зачем оператору переспрашивать Киев НП 333, если кто-то решил творчески подойти к доставке и отправил в первое отделение. Заказчика хлебом не корми, нужно обязательно лишний раз навестить НП, переоформить и доплатить доставку до нужного отделения копеечный пакет, который продается в любом "Сад-огород"е.
- Достоинства:
- Очень хорошая и нужная вешь.
- Недостатки:
- Можно отравиться.
