- GreyОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Я не є знавцем вин, але мені вино сподобалось. Пакування - дуже зручне, як і об'єм.
Єдине що в описі написано смак: "Малиновий з полуничними нотками" - я щось не відчув. Приємний виноградний присмак та післясмак. Буду пробувати інші вина виробника.- Достоинства:
- Смак, пакування
- Недостатки:
- нема
- Анатолій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перші 2 рази все було ок. На 3 раз попалося не вино, а шмурдяк, який ще в процесі бродіння! В результаті довелося вилити!
- Достоинства:
- Жодних
- Недостатки:
- Вино ще бродить!
- Анатолій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вино у співвідношенні ціна-якість просто бомба! Відразу як скуштував замовив собі ще 1 пакет!
- Достоинства:
- Ціна, якісь, об'єм!
- Недостатки:
- Жодних
- Зюзенко А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличное вино! За свои деньги - топ!
Желательно немного охладить. - Анна А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
як на мене - кислувате, але взагалі ціна-якість норм, ніяких побочек
- Достоинства:
- зручне упакування, ціна
- Недостатки:
- з усіх вин від Котнару це зайшло найменше
- Тетяна Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дяккю, все супер
- Альона Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
З "Cotnar" дуже давно. Вино в них дуже смачне. Шкода що зараз його тяжко знайти. Для цікавості зайшла якось на Rozetka і побачила це вино на 3 л,довго не було його в наявності Якщо брати в пляшці то виходить дорожче. Коли з'явилось,замовила і нам з чоловіком дуже сподобалось. Чесно кажучи думала буде розведене,але ні. Вино смачне,насичене,не розведене. Як закінчилось замовили декілька пакетів рожевого та білого. Біле так само дуже смачне. Ми залишились задоволені
- Достоинства:
- Ціна,якість,смак,великий об'єм.
- Недостатки:
- Жодних!
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук!
- Инесса Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вино на «3»,вкус слабый не насыщенный.Не понравилось.
- Достоинства:
- Большой объём и удобная упаковка.
- Недостатки:
- Не вкусное,вкус разбавленного вина.
- Наталья П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачне вино, ще й за таку ціну
- МихайлоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Просто вино
- Достоинства:
- +
- Недостатки:
- -
- Жадан Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Прислали не то что заказывал.Не внимательный персонал.Вместо розового полусладкого прислали Каберне сухое.Перезаказал интнресно, что на этот раз пришлют.
- Иван Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличное вино, ничем не отличается от того что в стекле
- Иван Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличное вино
- Достоинства:
- Цена- качество
- Недостатки:
- Не обнаружил
- МаксимОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличное вино за свои деньги. Очень понравилось
- Достоинства:
- Удобный краник
- Недостатки:
- Нету
- Катерина Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вино смачне ,без запаху чи присмаку спирту .З літри -4 пляшки )ціна і якість чудова.Купувала колись вина котнар у тарі 10л. Хотіла б щоб і це у такій було
- Достоинства:
- Смачне
- Недостатки:
- Немає
- Андрій К***Продавец: Rozetka
Як можна цей порошок купляти?
- Достоинства:
- Нема. В унітаз.
- Недостатки:
- 2 чи 1 пляшки можна було б купити у склі
- Олександр Ж***Продавец: Rozetka
Гарне вино на кожен день. Спочатку взяв в бутилці на пробу, сподобалось і купив 3л. Ціна в розетці краща, ніж в супермаркеті.
- Достоинства:
- Легке приятне винцо
- Недостатки:
- швидко закінчується
