Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Вино Gudauri Алазанская долина ординарное столовое белое полусладкое 1.5 л 11-13% (4820256580073_4820256582718)

Код:  329262598
Оценка пользователей 4.4/5
на основе 6 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Максим М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Взяв на пробу. Якість і смак пристойні, xоча я й не шанувальник білиx вин.

    Достоинства:
    Ціна/якість
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Сергій Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Насторожувала сильно низька ціна але дивлячись на відгуки замовив, не хочу наговорювати якщо це співпадіння, але і в мене і у дружини після вживання цього напою болів шлунок. Від вина інших виробників такого не було. Ризикувати та купувати ще раз не планую.

    Достоинства:
    Ціна, емність
    Недостатки:
    Сумнівна якість (
    • Максим М***

      А як це ти онаковий комент, слово в слово, пишеш і для червоного і для білого вина? То ви з дружиною мабуть намішали одне з іншим? Або що більш вірогідно працюєш чорним СММ–ником на конкурентів! $%#$%

  • Наталія М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Смачне вино.

    Достоинства:
    Ціна, якість . Голова не болить)
    Недостатки:
    Не має
  • Кирилл
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошее вино, на вкус не похоже на бюджетное хоть и цена очень низкая

  • Наталка
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Дуже смачне вино!
    Хоч ціна досить демократична, але вино хороше.
    Відсутній запах спирту, голова від нього не болить!

    Достоинства:
    Смак, ціна
    Недостатки:
    Немає
  • Яна К***
    Продавец: Rozetka

    Вино супер вчора на двох випили здорову бутилку і залишилися тверезими. Дуже смачне, м'яке, не міцне. На наступний день немає головного болю, немає перегару. Я була здивована. Рекомендую!!

    Достоинства:
    М'яке, смачне. Для тих хто хоче пити і не п'яніти
    Недостатки:
    Немає