Отзывы покупателей о Вино Inkerman Reserve Cabernet Sauvignon красное сухое 0.75 л 10-14% (4823090000233)

33 отзыва

• Влад Машкін

Погане вино, зіпсоване. Строк придатності вийшов. Корок з пліснявою.

• Влад Машкін

Навіть не куштуйте, це супер погано)

• Тетяна

Смакую і фотографую. 23.07.2022. Фото додаю. В акційну ціну - приємно і дуже непогано. Насичена терпкість каберне.
    Відгуків начиталась різних, тому й пишу, що з вином і корком все в порядку.

Достоинства:
    Вигідно й смачно
    Недостатки:
    Жодних
  • Артур Бондаренко

Смачне вино

• Наталья

Никакое плесени под пробкой. Вину надо дать подышать. Вкус ежевики, густое, насыщенное. Достойное украинские вино, браво.

Достоинства:
    Прекрасный сухарь
  • Денис Цветов

Корок сверху в плесени,промыл спиртом,открыл,сделал маленький глоток-уксус,закрыл,отставил в сторону
    Разочарование

Достоинства:
    Недостатки:
    Уксус с плесенью
    • Денис Цветов

Хочу дополнить свой предыдущий комментарий
      Данному вину нужно дать "подышать" какое то время
      У меня оно стояло где то неделю после того как я его открыл
      Хотел уже выкинуть,но решил все же попробовать еще раз и не зря,вкус изменился кардинально,стало похоже на терпкое домашнее вино,появился аромат винограда
      Не рекомендую сразу пить после открытия,дайте ему настояться
      Взял еще бутылку,буду пробовать еще)

• Максим Висоцький

Нормально по акції, відчувається витримка у бочці, але по звичайній ціні не варто того, краще взяти Каберне з Чілі чи Аргентини

• Іван Гайванович
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Я люблю сухе вино, тим більше витримане. Але це - розчарування. Смак каберне з картонної упаковки, просто собі кисло-терпкий. Аромату нема. Навіть акційна ціна не реабілітує.
    Крім того, на зображенні було вино 2014 року, прийшла пляшка 2016 року. Я взяв, то ж мої враження про неї - вище. Але цікавість перемогла, і я замовив вдруге, підкресливши, що цікавить урожай саме 2014 року. Прийшов знову 2016 рік, то ж товар з магазину я не забрав. І хоч замовлення було скасоване там же на місці ще понад тиждень тому, кошти на картку досі не повернулися.

Достоинства:
    Нема
    Недостатки:
    Погане вино
    • Іван Гайванович

До речі, гроші за вино, від якого я відмовився, Rozetka так і не повернула. Суцільне розчарування.

• Коренева Дарья

Вкусно, отличная цена

Достоинства:
    Вкусно
  • Андрей Первушин

Заказал по рекомендации друзей. Пришли бутылки 2016 года и одна 2014. Последняя испорчена полностью - осадок, муть, вкус - просто ничего. Думаю, условия хранения были не выдержаны. Вино 2016 года лучше, но все равно не понравилось. Решили на глинтвейн его употребить. Не рекомендую даже с учётом скидки

Достоинства:
    Ничего
    Недостатки:
    Испорчено вино 2014 года, вино 2016 года просто плоское, не насыщенное, как ожидалось от каберне-савиньона. После сравнения с простым столовым чилийским даже возникла мысль о каком-то разводе

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

• Татьяна
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Замовляла резерв 2014 (зараз вже замінили фото, але під час замовлення було фото пляшки саме 2014). Саме 2014 дегустувала раніше, неймовірно сподобалось, тому замовила одразу 4 пляшки. Але отримала 2016. На смак врожай 2016 суттєво відрізняється від 2014. Розчарована.
    І пліснява на пробці під етикеткою (((. Після дегустації резерву 2014 була у захваті від Інкерману. А зараз навряд чи колись обиратиму вино цього бренду.

• Євген Миколаєвич
    • Общее впечатление

Вкусно. Никаких проблем с пробкой. Пью в основном белые вина, но по такой скидке и красный `Reserve` зашёл оччень даже!

• Богдан

Плесень подтвердилась. При новом заказе. Так что, если цена в 3 раза дешевле - не просто так. Но плохо, что Розетка об этом не пишет…..

Достоинства:
    Недостатки:
    Плесень (пробковая болезнь)

• Игорь Руденко
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Після першої пляшки одразу ж замовив ящик. Через тиждень ще один.
    Під час сліпої дегустації Каберне не поступилось двом іншим гарним винам (див. фото)

Достоинства:
    Сортове витримане вино
    Недостатки:
    За акційною ціною немає
  • Гетманец Раиса

Шикарное вино!

• Журавлева Лиана

Вино понравилось. Никакой плесени , о чем писалось ниже, не обнаружила

Достоинства:
    Все
    Недостатки:
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Тот случай когда с одного глотка рука потянулась заказать ещё)

Достоинства:
    Вкус
    Недостатки:
    Крышка с плесенью
  • Володимир Олійник
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

вино варте Вашої уваги

Достоинства:
    ціна
    Недостатки:
    немає
  • Павло Панасюк
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Перше враження псує вигляд плісняви на корку, але смак відповідає опису. За співвідношенням ціна-якість вино перевершило очікування.

Достоинства:
    Хороше сортове сухе вино
    Недостатки:
    Пліснява на корку, рік не відповідає заявленому
  • Ярослав Горблюк
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

1. не 2014 рік, а - 2016. Замість витримки 1,5, витримка вказано - нічого не вказано, тобто нема...
    чи вартує воно такі кошти, швидше так ніж ні... але для любителів вина порекомемендую не замовляти вино тут, оскільки за відповідністю того, що пропонуь і того, що отримаєш, на жаль, на разі система розетки не працює...
    доречі, чому вирішив купити, до того брав це вино в магазині, його стан-активно втрачає потенціал + осад, але воно доволі цікаве і з витримкою. Думав ціну спустили саме через це, але як виявилось - це абсолютно інше вино, я б навіть скзав, що нічого спільного між витриманим вінтажем 2014 та 2016 немає.. тому рішення приймайте самі..
    І якщо коротко про смак, це класичний терпкуватий Каберне, не відчувається смак високоякісного вина, але що найцікавіше, дешевизною теж не чути, зробленого з якісного виноматеріалу...

Достоинства:
    Відгук пишеться не для хвальби, тому з перевагами трудно...
    Недостатки:
    як завжди пишемо одне, отримуємо інше...

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Помилку на сайті виправлено.

• Володимир Дячок

такого Инстаграм как указано на этикетке не существует! Есть inkerman.wines и это Инкерман Россия))

• Журавлева Лиана

Мне вино понравилось. Делаю повторный заказ

• Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Замовляв вино 2014, а відправлено 2016.

• Олег Кравець
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

присутній осад

Достоинства:
    на раз попробувати
    Недостатки:
    уцінено не дарма...
  • Роман Предтеченский

Прекрасное вино. По акции - просто подарок!
    Отличный аромат и вкус. Без корковой болезни.

Достоинства:
    Вкус. Цена по акции)
    Недостатки:
    Многих может испугать плесень на пробке. Но не стоит!
  • Резниченко Вера

Попробовать свой заказ мне не удалось. На продажу сайт выставляет вино 2014, а выдают 2016
    Обман!
    А ещё меня смутила пробка в бутылке - она с плесенью.
    Выдержанные вина "забытого года" не откупоривала, может это оно

Недостатки:
    Обман

• Анатолий
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Отличное вино. Глубокое, интересное. Спасибо, Inkerman и Розетка!

• Владимир Петрович
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Чудове, якісне, витримане каберне. 2016 рік. Виготовлене 13.05.20 р. партія П 419. При відкритті пляшки, пробка була повністю промочена вином (такий дефект). Мабуть тому і така ціна, але вино не було зіпсоване. Смак повністю відповідає опису.

Достоинства:
    ціна, якість
    • Екатерина Зайцева

Так, у нас теж корок був з білим нальотом, але смак від цього не змінився. Дуже смачне!!!

• Андрій Барановський

Під капсулою на корку - пліснява, перший раз таке бачу. Присмак корку і плісняви, можливо тому і акція

• Андрій Барановський

По-перше, я не просив зі мною зв'язуватися.
      По-друге, з вашої сторони прозвучала обіцянка зв'язатися, але ніхто так і не зв'язався.

• Костянтин Шенгерр

І добре ще з Вами не звязались. Вино одне кращих в Україні! Ви не купуйте нам більше залишиться. Дякую виробнику за це прекрасне вино!

• Костянтин Шенгерр

Бомбезне! Реально класс. Чесно сумнівівся думав що за Інкерман може бути в Украіні якщо Крим анексований а Інкерман завжди робили в Криму. Але видно що зробили так як треба і бренд підтримали! Браво. Закупив урожай 2016 клас! Головне щоб не зіпсули в майбутньому. Рекомендую. Якісно зроблене вино!

Достоинства:
    Терпке,( в міру) вишукане якісне. Насолоджуюсь
    Недостатки:
    Головне щоб не зіпсулись в подальшому.
  • Светлана Мартынюк

Пришло вино на этикетке год 2016. Не совсем соответствует заявленому фото на этикетке розетки.

• Sergey

Крепкая 4. Вкус хороший. Бочка не сильно чувствуется, по сравнению с тем что пробовал другого производителя.

Достоинства:
    По акции самое то
  • Marina Storozhynska
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Відповідає заявленим характеристикам.

• Ирина
    • Общее впечатление

• Соответствие вкуса

• Соответствие аромата

Шикарное вино с изысканным букетом и тонким ароматом. Насыщенный многогранный вкус. Отлично сочетается и с изысканной кухней, и "соло" под душевный разговор или свидание)). Куплю еще.

Достоинства:
    Натуральное сухое, выдержка, стоимость