





Ювелірні ваги Diamond Series A-04 0,01-500 р (op254807099-А337)
Немає в наявності
300₴
Опис
Ювелірні ваги Diamond A04 оцінять ті, кому доводиться часто зважувати маленькі предмети і кількості сипучих речовин. Це можуть бути ювеліри, фармацевти, аптекарі, хіміки, лаборанти, і т. д. дана модель дуже компактна, має кишеньковий формат, тому їх легко можна носити з собою на випадок необхідності.
Ваги Diamond A04 закриваються знімною кришкою. Вона ж може служити тарою для зважування. Пристрій оснащений плоскою платформою для предметів або тари з речовиною.
На лицьовій панелі розташований рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням і кнопки управління. Одна з них включає і вимикає живлення, друга – змінює одиницю виміру ваги (грами, карати, унції, грани), остання – відповідає за скидання даних на нуль (тарування).
Функція тари, яка тут передбачена, дозволяє зважувати порошки і дрібні предмети, а також рідини, з урахуванням тари і отримувати чиста вага нетто.
Універсальні електронні ваги зважують з високою точністю – до 0,1 г, максимально допустима вага -500 р.
Ваги працюють коректно при температурі навколишнього повітря від 0 до 30 градусів Цельсія.
Для того, щоб не зіпсувати калібрування ваг, тримайте їх подалі від мобільних телефонів.
Максимальна вага тари, що враховується пристроєм – 500 р.
Передбачений захист від перевантаження.
Характеристики
- Найбільша границя зважування
- 0.5 кг
- Тип дисплея
- Світлодіодний
- Країна-виробник товару

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!