- Наталья С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250
Найсмачніша кава, яку пила. Обов'язково, щоб була 100% арабіка. Немає гірчинки, кислинки і всього, що може спотворити смак. Рекомендую.
P.S. Lavazzа - дистриб'ютор РФ...всі хто вихваляють цю каву, не наші, їх нам підкинули))- Переваги:
- Чудовий смак і аромат
- Недоліки:
- Немає
- Анастасія Ч***Відгук від покупця. Продавець: Great Coffee. Загальна вага: 250
Дуже смачна та запашна кава!
Смак
Багатий
- Елена В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250
Кто пишет все эти дурацкие отзывы! В Италии в Автогриле пили этот кофе. Отличный! Кому надоело Лавацца, попробуйте Кимбо. Для разнообразия.))
Смак
Гармонійний
- Елена Л***Відгук від покупця. Продавець: Cup of Coffee. Загальна вага: 250
Дякую продавцю за швидку доставку та якісний товар!
- Переваги:
- Приваблива ціна
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Cup of Coffee
Дякуємо за Ваш відгук! З радістю чекатимемо на Вас знову)
- Лисовская А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250
Хороший, насыщенный вкус, без выраженной кислотности.
Довольно крепкий кофе.Смак
Багатий
Ступінь кислотності
Помірна
- ЛАРИСА М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250
Знакома с разным кофе - хороший, плохой. Но это не поддается характеристикам.
Бурда отменная! Вонючий.- Переваги:
- Гадость отменная
- Недоліки:
- Вонючий.
- Артур К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250
Ужасный кофе. Воняет жжённой резиной.
- Недоліки:
- Отвратительный запах и вкус.
- ЛАРИСА М***
СОГЛАСНА НА 100%.
БОЛЬШЕ НЕ КУПЛЮ. - Наталия Х***
Покупала в магазине,действительно жженая резина. Зря потраченные деньги.
- АлисаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250
Покупаю уже не первый раз, отличный кофе! Нравится всей семье, в меру крепкий, ароматный, с лёгким карамельным привкусом.
- Переваги:
- Вкусный, ароматный, без горечи, мягкий
- Недоліки:
- нет
Смак
Гармонійний
Ступінь кислотності
Не виражена
- КатеринаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250
Это просто ужасный кофе.Повелась на отзывы об этом кофе(только в зернах).Он горчит очень сильно.Никогда больше не буду его брать.Вернулась к Лавацца
- Роберт
Очень странно, брал и очень хороший, Lavazza как раз наоборот.
Что касается горечи, то зависит от способа заваривания - Наталія
Я б, навпаки, сказала, що ця кава дуже м'яка, порівнюючи з тією ж Лаватсою. І не гірчить, хоча роблю дуже міцну.
- МаксимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250
Достаточно хороший кофе - крепкий, но не горький. Шоколад немного карамель, кислинка и аромат слабоваты. Понравилось, хотя искали наоборот что-то помягче и поароматнее - наподобие любимого Lavazza Oro.
- Переваги:
- Вкус, крепость без горькоты
- Недоліки:
- Аромат, мало кислинки
