Культура споживання гарячих напоїв є практично в кожного народу. Це не дивно, адже зігрівальні напої — чудові ліки проти багатьох хвороб, а в регіонах із суворими зимами, гарячі напої — це чудовий спосіб зігрітися, набратися сил і енергії.

У деяких країнах культура вживання гарячих напоїв стала одним з елементів національної гордості. Наприклад — англійське чаювання, китайські чайні церемонії, величезна кількість способів варіння кави в східних регіонах або ж культура вживання каркаде в країнах Магрибу. У будь-якому разі, безалкогольні гарячі напої наявні в житті практично кожного жителя планети.

Різновиди

У каталозі інтернет-магазину ROZETKA можна знайти величезну кількість найрізноманітніших гарячих напоїв на будь-який смак від вітчизняних і закордонних виробників. Однак для зручності, їх варто класифікувати та розділити на три великі групи:

  • Кава , яка ділиться й собі на мелену, розчинну та в зернах;
  • какао — оригінальний солодкуватий напій, що отримується з органічної макухи, що залишилася після пресування какао-олії для виробництва шоколаду;
  • чай — напій, що здобувається з листя чайної рослини, але він має сотні різновидів, які вирізняються за способами приготування, збору, ферментації сировини, а також за багатьма іншими параметрами.

Користь гарячих напоїв

Кожен із перерахованих вище гарячих напоїв має цілу низку корисних властивостей і протипоказань. Визначимо основні.

  • Кава — це природне джерело кофеїну — стимулювальної речовини, яке надає бадьорості, працездатності та гарного настрою. Багато людей не можуть почати робочий день без традиційної чашечки кави, яка дає змогу підбадьоритися та з ентузіазмом братися до виконання своїх завдань. Водночас будь-який натуральний кавовий напій — це не тільки доза кофеїну вранці, а цілий ритуал, який надає людині сил і впевненості в подальших діях.
  • Какао також вважається стимулятором нервової системи завдяки високому вмісту в його складі кофеїну та теоброміну. На основі какао-порошку також готують величезну кількість дитячих солодких гарячих напоїв, які так люблять діти в різних країнах.
  • Чай, й собі, вважається тонізувальним напоєм. Завдяки тому, що чайний лист містить велику кількість мінералів і антиоксидантів, цей гарячий напій став дуже популярним на всіх континентах. Білий і зелений листовий чай мають тонізувальні властивості. Чорна заварка, й собі, додасть бадьорості та працездатності.

Купити чай, каву, какао та інші гарячі напої від провідних світових виробників можна в інтернет-магазині ROZETKA. В каталозі є велика кількість найменувань, починаючи від усіх відомих українських марок, закінчуючи екзотичними закордонними товарами.

Поширені питання та відповіді

Які товари з найнижчою ціною в категорії Гарячі напої?

Показати ще