Картка Rozetka
Намет Tramp Scout 3 (v2) TRT-056 - зображення 5
Намет Tramp Scout 3 (v2) TRT-056 - зображення 1
Намет Tramp Scout 3 (v2) TRT-056 - зображення 2
Намет Tramp Scout 3 (v2) TRT-056 - зображення 3
Намет Tramp Scout 3 (v2) TRT-056 - зображення 4
Намет Tramp Scout 3 (v2) TRT-056 - зображення 5
Намет Tramp Scout 3 (v2) TRT-056 - зображення 1
Місткість
Зовнішній тент
  • 100% поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм. ст.
Вага
  • 4 кг

Намет Tramp Scout 3 (v2) TRT-056

Код:  198344899

Немає в наявності

2 850

Колір: Темно-зелений

 
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Легкий, тримісний, двошаровий, намет Tram Scout 3 (v2)  TRT-056 відноситься до серії універсальних наметів Tramp. А це означає, що вона підійде абсолютно всім і для будь-якого відпочинку на відкритому повітрі у весняний, літній та осінній час.  

Невелика вага, сучасні матеріали, міцність, надійність та довговічність намету Tram Scout 3 , а також вражаюча зручність конструкції чудово підійдуть будь-яким шукачам пригод!

Намет Tram Scout 3 проста в установці, а два входи і москітна сітка на внутрішньому наметі забезпечують чудову вентиляцію та комфортний сон у теплу пору року.

Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції, дизайну та комплектації виробу без попереднього повідомлення.

Що ти отримуєш

  • Дійсно зручна та логічна конструкція дозволяє встановити намет навіть новачкові, не вимагаючи жодних додаткових знань та навичок.
  • Використання високоміцного поліестеру RipStop дозволяє зробити намет тент легким, непроникним для вітру і не вбирає вологу.
  • Зовнішній намет тент стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
  • Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню.
  • Всі шви проклеєні спеціальною термозбіжною стрічкою, яка надійно захищає намет від протікань.
  • Високоякісні дуги з дюраполу практично не мають залишкових деформацій і можуть витримати сильні вітри і негоду.
  • Два входи забезпечують чудову вентиляцію та комфортний сон у теплу пору року.
  • Входи до спального відділення продубльовані високоякісною москітною сіткою, здатною захистити навіть від найдрібнішої мошки.
  • Усередині намету є зручні кишені для дрібниць.
  • Ремнабір у комплекті.

Характеристики

Місткість
Каркас
  • Дюрапол 8,5 мм
Зовнішній тент
  • 100% поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм. ст.
Внутрішній намет
  • 100% дихальний поліестер
Габарити
  • 220 х 320 х 120 см
Упаковка
  • транспортувальний чохол
Конструкція
Вага
  • 4 кг
Габарити упаковки
  • 18 x 60 x 20 см см
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Ігор П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений

    Купував раніше 2 шт. друзям, прийшов час оновити для себе. Знаючи, що хороший намет, придбав, не вагаючись.

    Переваги:
    Тент для захисту від дощу, 2 достатніх по об'єму тамбури, про вентиляційні отвори немає потреби наголошувати, на двох вистачає місця, якщо треба, то помістяться й троє людей.
    Недоліки:
    Та якби й немає.
  • Андрій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений

    Намет реально дуже якісний. Внутрішній купол збирається елементарно. Зовнішній тент на дотик "прорезинений", шви проклеїні. Дуже сподобалась підвісна "поличка" всередині намету. Для двох це ідеальний розмір. Придбав сюди надувний матрас intex 203x152x25, помістився майже ідеально (203 впритик). Незабаром планую випробувати його на природі, то доповню відгук.

    Переваги:
    Дуже якісний намет. Два тамбури, це величезний плюс. Два додаткові вентиляційні отвори "вікна".
    Недоліки:
    Не виявлено. Трохи маю сумніви у міцності підлоги, (на предмет проколів) тому буду використовувати підкладку.
  • Іван Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: TMag. Колір: Зелений

    Палатку отримав вчасно, прийшла цілою, неушкодженою, всі необхідні деталі були в комплекті. Тканина якісна, шви проклеєні, пошкоджень не виявлено.

    Переваги:
    Дешева і якісна
    Недоліки:
    Немає