Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 9
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 1
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 2
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 3
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 4
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 5
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 6
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 7
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 8
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 9
Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue - зображення 1
Максимальна швидкість
Максимальне рекомендоване навантаження
Номінальна потужність

Електросамокат Proove X-City Pro Black Blue

Код:  211612447

Є в наявності

28 999

21 990

Колір: Чорний

Цей товар у інших продавців
1
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Висока потужність 350 Wh та пневматичні шини

Мотор-колесо дозволяє швидко набирати швидкість до 32 км/год. Це дає можливість долати круті пагорби, а також дороги з підйомом до 15 градусів.

А 10-дюймові пневматичні шини підходять для більшості видів дорожнього покриття та мають чудові амортизаційні властивості, що дозволяє зменшити можливу тряску від нерівностей дороги під час руху та робить катання більш м'яким та комфортним.

Дискові гальма та система Е-ABS

Самокат оснащений дисковими гальмами діаметром 120 мм, антиблокувальною системою Е-АBS переднього колеса і системою заднього колеса, що вентилюється, за рахунок чого забезпечується ефективне і моментальне гальмування. Також виробник додав у дані моделі можливість екстреного ножного гальма за допомогою посиленого заднього крила. Така трирівнева система гальмування робить самокат безпечнішим.

LED Дисплей

На самокат встановлено цифровий дисплей, який відображає такі параметри:

- спідометр (діюча швидкість)

- вибраний режим швидкості (доступно 3 режими)

- індикація заряду акумулятора

Яскрава передня фара та задні габарити

У темну пору передня світлодіодна фара здатна висвітлити вам шлях на відстань до 6 метрів.

А при гальмуванні заблимає попереджувальний світловий сигнал на задньому крилі, тому машини, що проїжджають повз, зможуть помітити вас здалеку.

Тому переміщатися самокатом буде безпечно і вдень і вночі.

Функція круїз-контроль

Зручна функція пересування на великі відстані.

Достатньо під час руху, за допомогою ручки акселератора (ручка газу) зафіксувати певну швидкість на 5 секунд і самокат після звукового сигналу перейде в режим круїз-

контроль і рухатиметься на фіксованій швидкості. Ця функція спрощує керування самокатом, а також заощаджує енергію акумулятора.

Знімний акумулятор

Модель X-City Pro оснащена дуже потужним акумулятором LG з ємністю 10,4 Ah., який забезпечить запас ходу до 45 км.

Акумулятор, що знімається, спрощує саму зарядку, достатньо від'єднати батарею і взяти з собою, а транспорт залишити в будь-якому зручному місці.

Максимальна швидкість і запас ходу можуть змінюватися і залежать від наступних показників: ваги райдера, швидкості їзди, дорожнього покриття, кута нахилу дороги, швидкості вітру, тиску в шинах та інших факторів.

Універсальний дизайн для всіх.

Завдяки своєму стильному та універсальному дизайну самокат підійде для широкого кола користувачів: дівчат, хлопців, дорослих або тінейджерів, він чудово поєднується як з діловим, так і спортивним стилем одягу.

Корпус з авіаційного алюмінію

Особливостями авіаційного алюмінію є низька щільність та підвищена міцність, через що вага самокату X-City Pro всього 15 кг. Переносити самокат в одній руці досить просто, ця перевага дає електротранспорту максимальну мобільність. А завдяки своїй міцності самокат витримує навантаження до 100 кг.

Складається за 3 секунди

На самокаті встановлений простий і водночас надійний механізм, який без зусиль дозволяє складати самокат легким рухом руки лише за 3 секунди. Його зручно переносити та перевозити в багажнику авто, у складеному вигляді він досить компактний і не займає багато місця у квартирі чи гаражі.

Характеристики

Максимальна швидкість
Запас ходу
Максимальне рекомендоване навантаження
Діаметр коліс
Номінальна потужність
Колір
Водонепроникність
  • IP54
Вага
  • 15 кг кг
Гарантія
  • 12 місяців

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.3/5
на основі 54 відгуки
  • 5 зiрок
    18 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Іван Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорно-червоний

    Дуже сподобався самокат. Новенький, не громіздкий, зі знімною батареєю. Тримаю в багажнику машини, батарею знімаю на зарядку. Дуже легкий, ношу однією рукою самокат. Швидко складається. 25 км швидкості вистачає. На горби витягує мої 79 кг. Подобається круїз контроль, щоб не натискати постійно на прискорення. Також гальма добре працюють, усі три: ручне, на задньому крилі і рекуперація переднім колесом.

    Переваги:
    Знімна батарея
    Недоліки:
    Ціна
  • Сергей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорно-червоний

    Забрав сьогодні. От такий стан. Хтось вже його катав, не дуже приємно. Мій косяк шо не оглянув як забирав..

  • Тарас М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Приблизно через 2 місяці регулярного катання по 20 км в день в нижній частині рульової стійки з'явились поперечні тріщини. Шестигранники постійно розкручуються, що призводить до люфту стійки відносно платформи.
    Не рекомендую

    Переваги:
    Мобільність
    Недоліки:
    Слабка конструкція, крихкий метал, постійно треба підтягувати кріплення
Читати всі відгуки →