ТВ-ресивер World Vision Foros Combo T2/S2/C

19 відгуків Код:  213712045

ТВ-ресивер World Vision Foros Combo T2/S2/C

19 відгуків Код:  213712045

Продавець:LASTORE

4.3/5  ( 15 оцінок )

Є в наявності

782

776

154

Гарантія. 12 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Комбінований ресивер World Vision Foros Combo T2/S2/C базується на новому високопродуктивному процесорі GX6605, підтримує прийом супутникових каналів у стандарті DVB-S / S2, у тому числі транспондерів з T2-MI, які транслюються для мереж наземного цифрового телебачення. Другим ефірно-кабельним тюнером підтримується прийом цифрових ефірних каналів у стандарті DVB-T/T2 і кабельних в стандарті DVB-C.

Для швидкої інсталяції супутникової антени і ресивера, підтримується настройка через додаток DVBFinder встановлюється на смартфон з Android OS. Ресивер підтримує підключення до бездротової мережі інтернет через зовнішній USB Wi-Fi адаптер на чіпі Ralink RT5370 і Mediatek 7601, завдяки цьому розширюються функції і стають доступні: Локальний і Хмарний IPTV плеєр, Погода та інші Web додатку присутні в програмному забезпеченні.

Корпус ресивера оснастили двома роз'ємами USB стандарту 2.0, чотиризначним семисегментним LED дисплеєм, на лицьову панель виведені основні органи управління кнопки POWER, MENU, CH +/-, OK, підключення аудіо-відео сигналу організовано через композитний і HDMI вихід, блок живлення зовнішній напругою 12В.

Сертифікований «УкрСЕПРО»

Електронна гарантія:
Для зручності покупців компаніями World Vision і Galaxy Innovations розроблена електронна гарантія. При продажу серійний номер (розташований на вашому пристрої, у гарантійному талоні, і на упаковці)
реєструється в офіційному сервісному центрі виробника. Електронна гарантія дозволяє віддати товари в ремонт, навіть якщо втрачені або зіпсовані всі накладні документи, включаючи чек, квитанцію, та талон виробника.

Контактні дані сервісного центру вказані в гарантійному талоні в українському розділі.

Відгуки покупців 19

 • Сергій Богдан
  Відгук від покупця. Продавець: LASTORE

  Ресивер свої функції виконує. Нарікань немає. Пропрацював уже років два

 • Олександр Жирун
  Відгук від покупця. Продавець: LASTORE

  ТВ-Ресивер супер! Не глючить і не зависає. Підтримує як супутникове ТВ так і Т2 можливо прослуховувати супутникове радіо. Компактний. Дякую продавцю за швидку доставку та упакування)))) Це найкращий ресивер по ціні та функціоналу.

  Недоліки:
  Немає!
 • Ярослав Поляков
  Відгук від покупця. Продавець: LASTORE

  Компактный размер, нормальная работа. Верх корпуса металлический. Работает с WI-FI адаптером.

  Переваги:
  Компактный размер, нормальная работа.
  Недоліки:
  За время использования пока нету.
Дивитися всі відгуки до товару у продавця →