Сток. Розпродаж залишків до −60%
Mancera Red Tobacco (унісекс) парфумована вода 120 мл - зображення 1

Mancera Red Tobacco (унісекс) парфумована вода 120 мл

Код:  225411661

Є в наявності

5 920

5 381

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 897  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 1794  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 1794  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 1794  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 1794  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 1794  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 1794  x 3

Формат: оберіть потрібний варіант

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Безкоштовно

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Дивовижна парфумована вода Red Tobacco бренду Mancera підкорить як сучасну представницю чарівної статті, так і впевненого, цілеспрямованого, харизматичного чоловіка. Її наповнена вишуканими нотами композиція спокушає з перших благородних акордів. Вона дуже глибока, загадкова, соблазнлива. Неповторне тріо приправляють легкі відгомони пекучої кориці, пряного шафрану, бальзамічного ладану та деревного уду. Нота серця симфонії скомбінована з медової солодкості вишуканого жасмину та землістої смолянистості неперевершеної пачулі. Шлейф парфумів філігранно витканий з морської амбри, чуттєвого білого мускусу, проникливої ​​ванілі, лісового ветиверу, сухого гваякового дерева та п'яного табаку.

Характеристики

Клас парфумерії
Об'єм
Країна-виробник товару
  • Франція
Країна реєстрації бренда
  • Франція

* Виробник залишає за собою право змінювати дизайн упаковки чи флакона.

* Зверніть увагу: тестер парфуму – це демонстраційний варіант аромату: якість аромату та стійкість ті ж, як і у повноформатній версії аромату. Відмінність – тестери упаковані у звичайну картонну коробку (або без неї) і часто не комплектуються кришкою.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Владислав К***
    Відгук від покупця. Продавець: Brandstory. Формат: Стандартний. Об'єм: 60 мл

    Очень давно себе хотел этот парфюм, и когда купил был очень счастлив, потрясающий аромат, на зиму, получил массу комплиметов.

    Переваги:
    Стойкий, шлейфовый
    Недоліки:
    Нет