Приставка TX6
Приставка Tanix TX6 работает на платформе Android 9.0. В начинке данной модели процессор Allwinner H6, который поддерживает новейшие видеоформаты, такие как H.264 / 265, VC1-, VP9-10 и многие другие для воспроизведения контента в разрешении 4K при 60 кадров в секунду.
ТВ приставка TX6 имеет 4 ГБ оперативной памяти, что является одним из главных преимуществ перед своими конкурентами, и 32 ГБ встроенной памяти. Устройство поддерживает Wi-Fi соединения на частоте 2.4 ГГц и 5 ГГц (802.11 a/b/g/n/ac) и Bluetooth 4.1.
ТВ-приставка TX6 має 4 ГБ оперативної пам'яті, що є одним з головних переваг перед своїми конкурентами, і 32 ГБ вбудованої пам'яті. Пристрій підтримує Wi-Fi з'єднання на частоті 2.4 ГГц
Серед доступних інтерфейсів підключення доступні два порти USB 2.0, USB 3.0, порт Ethenet, microSD і порт HDMI. Також ТБ-приставка пропонує цифровий звук SPDIF, необхідний для самого високої якості хорошою звуковою системою.
Smart TV приставка Tanix TX6 з легкістю справляється з сучасними і вимогливими до ресурсів апаратури додатками і контентом. ТВ-приставка Tanix TX6 могутніше і функціональніша більшості стандартних вбудованих модулів Smart TV. Для Tanix TX6 доступно велика різноманітність і безкоштовного контенту, ніж для звичайних модулів Смарт ТВ.
Характеристики
- Процесор 4-ядерний Allwinner H6 до 1.8 GHz, Cortex-A53
- відеоадаптер Mali-T720 GPU
- 4GB RAM ,ROM 64GB
- LAN-порт 100Mb
- Підтримка 4Kx2K Ultra HDMI
- Підтримка кодека H. 265 HEVC
- 10/100/100M Ethernet
- Wi-FI 2.4 G 5 ГГц
- SPDIF вихід
- 3 USB один з них 3.0
- Слот для SD карт (підтримка до 128 GB)
- Bluetooth 4.1
Комплектація:
- HDMI кабель;
- Блок живлення;
- Пульт управління(не програмований).