Якими бувають щоденники

Щоденники — це друкована продукція, яка призначається для ведення чітко структурованих записів. Вони користувалися популярністю абсолютно в усі часи та не втрачають свої позиції й до сьогодні.

Відомо, що ділові люди та ті, хто намагаються встигнути якомога більше, прагнуть дуже багато уваги приділити плануванню свого денного розпорядку. У цій справі чудовими помічниками стають спеціальні блокноти, створені у форматі щоденників. Щоденники допомагають оптимізувати свій день так, щоб отримати з нього максимальну користь. Особливо широку популярність зміг завоювати так званий планінг — щоденник, який оформлений з урахуванням максимальної зручності для планування денного режиму. У ньому є безліч граф, які допомагають вести структуровані записи в зрозумілому форматі.

Щоденники можна умовно розподілити на дві категорії: датовані і недатовані. Датований оптимально підходить для людей, які звикли вести свої записи щодня. Вони оформлені за календарним принципом, починаючи від першого січня, закінчуючи останнім днем грудня. Покупці, які купують такі щоденники в середині року, можуть відкласти їх на наступний або ж починають вести його з певної сторінки. Недатований щоденник не прив'язаний до дати, тож зручніший для деяких користувачів. Так, зникає потреба робити записи у вихідні.

За стилем оформлення щоденники бувають найрізноманітнішими. Наприклад, можна вибрати оригінальні моделі з яскравими та незвичайними обкладинками. Діловим і успішним людям бізнес-етикет диктує правило купувати стриману друковану продукцію в класичному стилі. Окремою категорією варто виділити щоденники для дітей. Зокрема, ними люблять користуватися маленькі діти та підлітки. Їх виготовляють у яскравому оформленні з улюбленими мультяшними героями або персонажами з кінофільмів.

За принципом кріплення щоденники розподіляються на зшиті та ті, які кріпляться на кільцях. Якіснішими вважаються саме перші. Їх виробляють зі щільних матеріалів, не бояться надмірно інтенсивної експлуатації. Однак і моделі на кільцях мають деякі істотні переваги. Наприклад, з них без зусиль можна вирвати зіпсовану сторінку.

Як вибрати щоденник

Вибір щоденника може викликати труднощі в потенційного покупця, який зіткнеться із широким різноманіттям такої продукції. Передусім варто орієнтуватися на індивідуальні переваги. Залежно від цього чинника можна визначитися з необхідністю наявності автоматично проставлених дат, типу кріплення й подібних чинників.

Важливо, щоб папір у щоденнику не був осяйно-білий. Він негативно впливає на очі того, хто робить у ньому записи. Раціональніше придивлятися до сіруватого або жовтуватого паперу.

Щоб зрозуміти, наскільки якісним і цікавим є певний щоденник, потрібно переглянути відгуки покупців. Вони розкажуть про свої враження від придбання обраного варіанту, а також про те, наскільки він виправдав їхні сподівання.

Показати ще 60 товарів